Profíci

Perfektny shop !!!!

• Uvadzaju velkosti ktoré vôbec nemajú.
    • Na stranke je uvedene, ze objednany tovar je skladom, ale napriek tomu mi este nebol doruceny.

Reakcia obchodu Profitenis.sk

Dobrý deň, hneď sme sa Vám ozvali a dohodli sa na doručení testovacej rakety. Testovacia raketa Vám odišla od nás okamžite v daný deň. Takže od nás tovar bol odoslaný presne podľa dohody a podmienok. Tým pádom Vaše negatívne hodnotenie nášho eshopu je neobjektívne.

• Od objednania o dodanie 3 dní, dobra cena

• ziadne

• Komunikácia

• Personal vie poradiť
    • pri objednavke rakety, mali byt ako darček loptičky a tie mi neboli doručene.

Doporucujem

• Píšu, že tovar je na sklade a pritom ho nemaju

Zatial ma nepresvedcili o svojich kvalitach. Tovar, ktory "je na sklade" som este vzdy nedostala. Objednavka odisla pred 2 tyzdnami.

Reakcia obchodu Profitenis.sk

Zákazníkovi bolo oznámené, že tovar bude doručený v neskoršom termíne, s čím zákazník súhlasil. Je nám ľúto, že tovar sme aktuálne nemali skladom.

• Výborná komunikácia s obchodom, naozaj sa snažia zákazníkovi poradiť a nie niečo natlačiť

Bol som milo prekvapený s prístupom, snažia sa , aby sa zákazník vratil... Naoazaj nákup v tomto obchode odporúčam

• dobry sortiment, vyborna komunikacia
    • nema

doporucujem pre ostatnych, spolahlivy a korektny, cenovo vyhovujuci

• Komunikácia so zákazníkom a rýchle doručenie

Rýchlosť a kvalita

• komunikacia
    • flexibilita
    • korektny pristup
    • nemam

po urcitom case som mal dobry pocit z nakupovania. Cena je pre mna dolezita, v tomto pripade som ju posunul na druhe miesto. Pre mna pozitivna skusenost. Odporucam, zaroven predajcovi zelam, aby zachoval aktualnu uroven, pripadne zlepsil.

• Dobry výber
    • dobre ceny
    • Rýchla dodávka

Výborny nákup

• Výborná komunikácia
    • Férové jednanie

Produkty, ktoré som si objednal prišli vždy na čas a nepoškodené. S komunikáciou som veľmi spokojný.

• ťažko sa vyjadriť 7 ročná dcéra písala ježiškovi tešila sa na tenisovú raketu a zrazu po potvrdení objednávky po dvoch dňoch bola zrušená. Je nám veľmi smutno a nechceme nikoho obviňovať, ježiško nebol.
    Prajeme Vám všetko dobré a spokojných klientov.

Reakcia obchodu Profitenis.sk

pravdepodobne došlo k nedorozumeniu, nakoľko po telefonickom rozhovore sme zvážili, že Vaša dcéra potrebuje raketu pre menšie deti, čiže nie 26 ale 23 alebo najviac 25.

• Možno je to bežná prax ale došla raketa bez púzdra. Myslím si, že púzdro pri takej cene asi nie je luxus. Viem, že som si objednával raketu ale ku každej inej Head rakete, ktorú som kupoval napr. v Sports Directe bolo puzdro automaticky...

• Široký sortiment.

Vždy sa obrátim na Vás s potrebami na tenis,