• Neviem

Ceny prijateľné, rýchly dohovoz, možnosť dohovoriť sa s kurierom

• Rychlost dorucenia
    • Neviem

Super

• prehľadné objednanie tovaru
    • prijateľná cena

Nakupovanie cez tento obchod je pohoda

• Komunikácua so zákazníkom , jasná a prehladná ponuka tovaru.
    • nič.

Poradia , doporučia , pomôžu.

Som velmi spokojná.

• Široký sortiment, dobré ceny, kvalitné produkty. Po telefóne odborné a ochotné poradenie a na úrovni komunikácia, menovite s p. Kocourkom.
    • --

Vrele doporučujem.

• /
    • ma na stranke tovar ktory nema

Vážený zákazník,

ospravedlňujeme sa, nie všetok tovar držíme na predajni, nakoľko máme v ponuke široký sortiment výrobkov rôznych značiek. Niekedy nastane výpadok na centrálnom sklade a vtedy sa predlžuje dodací termín.

HQ Tools, spol. s r. o.

• objednala som si viac druhov tovaru a z obchodu mi volali, aby si preverili, či som si naozaj chcela objednať ten konkrétny druh kvôli kompatibilite. Veľmi ma to potešilo, pretože som si sama nebola istá, či presne to potrebujem k môjmu typu náradia.
    • nenašla som slabiny.

Odporúčam, odporúčam. Vedia poradiť, ochota a rýchlosť.

• Dobra komunakcia a riesenie problemov
    • Na stranke je tovar,ktory nie je skladom ani sa neda zohnat inde

Spokojna, komunikovali ak bol problem a snazili sa vyriesit, tovar vol odoslany hned po zaplateni.

• možno dobra cena tovaru a dobra komunikacia medzi obchodom a kupujucim
    • neviem

som velmi spokojny

• splnil, čo som požadoval

odporúčam

Úžasný, ochotný personál :)

• Dlha dodacia doba. Ale obchod na to upozornil pri prijatí objednávky.

• seriozne jednanie

doporučujem

• Kvalitny rovar ,velky vyber
    • Ziadna komunikacia a od objednania ma nikto nekontaktoval ci mi vvobec pride tovar uz je to 12 dni

Vážený zákazník,

18.11. ste objednávali tovar.
    19.11. sme Vás mailom informovali o približnom termíne vybavenia Vašej objednávky cca 3 až 8 pracovných dní (na konci každej objednávky upozorňujeme : ... skontrolujte, prosím, poštu "SPAM" alebo nás kontaktujte - týka sa to hlavne mailov gmail.com).
    Na 8 pracovný deň, sme Vás kontaktovali s ospravedlnením, že uvedený tovar, žiaľ nemali na centrálnom sklade a dodací termín sa posúva. Vaša objednávka bola expedovaná na 10 pracovný deň.
    Ospravedlňujeme sa, nie všetok tovar držíme skladom a niekedy nastane výpadok na centrálnom sklade a vtedy sa predlžuje dodací termín.

• dostupnosť

odporúčam

• Značkový tovar
    • Na tovar už čakám 10 dní

Z prvého nákupu zatiaľ ťažko hodnotiť, tovar som zaplatila a po 10 dňoch zatiaľ nemám nič

Vážená zákazníčka,

pri zaslaní predfaktúry sme Vás informovali o dodacom termíne od prijatia platby na náš účet – t.j. do 7 pracovných dní (nie kalendárnych). Uvedený termín bol dodržaný.
    Ospravedlňujeme sa, sme kamenná predajňa s e-shopom so širokým sortimentom tovaru, ktorý z kapacitných dôvodov nemáme možnosť držať všetok v príručnom sklade. Tovar, ktorý dodávame z CENTRALNYCH skladov majú dlhší termín dodania, ktorý nevieme ovplyvniť.

HQ Tools, spol. s r. o.

Tovar mal prist v krabici (mal to byt darcek) a prislo to v kartone s adresou a paskou predajcu. Ako darcek to nevyzeralo dobre ked to nemalo original balenie. Dnes uz v original baleni kupim aj varnu kanvicu za 10eur a nie taketo drahe skrutkovacky. Toto mi dost vadilo

Vážená zákazníčka,

ospravedlňujeme sa za doručený balík. Štandardne balíme balíčky do fólie, ktorú prelepujeme našou páskou (okrem nadrozmerných balíkov). Žiaľ v tomto prípade sa tovar odoslal bez fólie, prelepený len našou páskou. Ďakujeme za upozornenie, preškolíme pracovníkov na expedícii tovaru.

HQ Tools, spol. s r. o.

• Super komunikácia pri objednávke.

Spokojný. Uvidíme ako sa osvedčí náradie.

• Odborné poradenstvo, komunikácia so zákazníkom je vysokej úrovni, veľmi kvalitný tovar

Rozhodne skúsiť. Radšej si kúpim kvalitné náradie jeden raz ako by som mal potom tovar vymieňať. A odozva a komunikácia zo strany obchodu je na vysokej úrovni.