Poslali rýchlo, to čo som si objednal.

• S internetovým obchodom som nad mieru spokojná. Vo štvrtok som komunikovala z obchodom ci by mi vedeli dodať tovar. Tovar hneď vo štvrtok odoslali, len problém nastal u kuriérskej spoločnosti.

Nevýhoda u internetového predajcu žiadna, ale kuriérska služba packeta totálne sklamala. Vo štvrtok večer som dostala mail o piatkovom doručení, ale tovar v piatok nebol dodaný, z dôvodu že som sa pomýlila v telefónnom čísle. Doteraz nechápem prečo zásielka nebola doručená, keďže adresa bola zadaná správne. Kuriérska spoločnosť sa vyhovorila ze nemala kde poslať pin kód, pritom pin mohla poslať aj do mailu a tak isto nechápem prečo chceli pin keďže zásielka bola na dobierku. Pri platbe dopredu by som to chápala že požadujú pin. Takže za mňa obchod odporúčam všetkými desiatimi ale kuriérskej spoločnosti sa budem vyhýbať, keďže je nespolahliva. Zásielku som zrušila, len kvôli tomu ze tovar som potrebovala súrne v piatok, v pondelok mi bol už zbytočný.

• Bezproblémová komunikácia, dodávka tovaru v poriadku a včas.

• +
  • Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Dobrý výber a kvalita nozov

• Rýchlo a bez problémov dodané

• Som veľmi spokojná. Objednaný tovar bol veľmi rýchlo doručený.

• Ochota a milý prístup

Som veľmi spoko, Šikovne komunikovali na maily, vedeli nám na nôž vygravirovat aj podpis podla obrázka, dalo sa vybaviť dokonca rýchlejšie doručenie.
    Za mňa odporúčam :)

• Dostala som kvalitné oblečenie rovno domov.

Som spokojná .

Rýchlosť , kvalitný tovar

Spokojnosť

• Rýchle doručenie, ústretovosť pri výmene tovaru, ďakujem.

• Velky vyber
    • Prehladnost
    • Pristup
    • Kvalita

Za mňa uplna spokojnost. Dal som si robit aj rondon s vysivkou a vsetko perfektne. Kvalita, rychlost dodania

• Príjemné jednanie
    • Skvelý vyber

• tovar si môžem osobne vyzdvihnúť

Hoci tovar mi nebol ešte doručený nakoľko mi bolo dopredu oznámené že sa naňho čaká viac ako 4 týždene .Oplatí sa lebo uz v minulosti som objednala pre syna do prace tento typ kuchárskych nohavíc a žiadal si ešte jedne iné uz nechcel . Nakoľko má i svoju váhu a ako kuchar sa musí pohodlne pohybovať a zároveň cítiť dobre tak tento produkt mu veľmi vyhovuje ..

• Skvelá komunikácia
    • rýchle vybavenie

Aj keď to z komunikácie vyzeralo, že budem dlho čakať na zásteru, veľmi milo som ostala prekvapená, ako rýchlo to nakoniec prišlo.

• Objednala som si tovar s personalizovanou výšivkou, ktorý som potrebovala čo najskôr, tak som volala do obchodu či mi to vedia pripraviť ako sľubujú na stránke. Pani bola veľmi ochotna a zadala objednávku ako urgentnú a bola pripravená ešte skor

Veľmi rýchle spracovanie objednávky aj dodanie.super profi kuchár