Rýchle vybavenie a informovanosť o stave objednávky. Tovar prišiel vporiadku a v kvalite zodpovedajúcej cene. Bezpečné zabalené.

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Ďakujeme vám veľmi pekne za vašu ohromujúcu spätnú väzbu! Vaše slová nás naozaj potešili a sme radi, že sme vám mohli poskytnúť tak pozitívny nákupný zážitok.

Sme veľmi radi, že ste ocenili naše rýchle vybavenie objednávky a že sme vás udržiavali informovaných o stave vašej objednávky. Vaša spokojnosť je pre nás kľúčová, a preto sme sa snažili, aby bol váš nákup čo najpohodlnejší a najbezpečnejší.

Tím Profigaráž.sk

Kupovala som darček pre brata na narodeniny . Rýchle doručenie ma úplne prekvapilo. Darček splnil očákávanie , brat sa potešil a je spokojný . Určite v budúcnosti tu ešte nakúpim.

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Ďakujeme vám veľmi pekne za vašu skvelú spätnú väzbu! Je pre nás veľkou radosťou počuť, že vaše nákupné skúsenosti s nami boli také pozitívne. Sme radi, že rýchlosť doručenia vášho darčeka prekvapila a že bol darček úspešný.

Vaša spokojnosť je pre nás najvyššou prioritou a sme nesmierne šťastní, že váš brat bol s darčekom spokojný. Teší nás, že sme mohli prispieť k vašej rodinnej radosti a že sme vás mohli potešiť našimi službami.

Budeme sa tešiť na vašu ďalšiu návštevu v našom obchode a dúfame, že vás budeme môcť opäť potešiť v budúcnosti. Ak budete mať akékoľvek ďalšie otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať.

Tím Profigaráž.sk

Veľmi spokojný

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Veľmi nás teší, že ste boli spokojný s rýchlosťou dodania! Snažíme sa vždy čo najrýchlejšie doručiť objednávky našim zákazníkom. Ak by ste mali v budúcnosti akékoľvek ďalšie požiadavky alebo otázky, neváhajte nás kontaktovať. Ďakujeme za Vašu podporu a dôveru v našu službu!

majú čo potrebujem

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Vážime si Vašu spätnú väzbu! Teší nás, že sme mohli splniť Vaše potreby. Ak budete mať akékoľvek ďalšie požiadavky alebo otázky, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám pomôžeme ďalej. Ďakujeme za Vašu dôveru a dúfame, že sa k nám opäť vrátite!

Tím Profigaraz.sk

• Tovar som si objednal ako darček, keď som otvoril balenie tak som zistil že balenie je poškodené... Ďakujem pekne

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Ďakujeme vám za informáciu. Je nám ľúto, že ste zažili takýto nepríjemný zážitok. Rád by som vám pomohol vyriešiť túto situáciu. Prosím, poskytnite nám čo najviac informácií o poškodení a o produkte, ktorý ste objednali, a my sa postaráme o riešenie tejto záležitosti. Môžete nám napríklad zaslať fotografiu poškodeného balenia, aby sme mohli zistiť rozsah škody. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a dôveru, budeme pracovať na tom, aby sme vyriešili tento problém čo najrýchlejšie a najefektívnejšie.

Tím Profigaraz.sk

kvalita,cena a rýchle dodanie.

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Skvelé počuť, že ste boli spokojný so všetkými aspektmi vašej objednávky! Kvalita, cena a rýchle dodanie sú pre nás prioritou, a teší nás, že sme vám mohli poskytnúť všetko, čo ste očakávali. Ďakujeme za vašu dôveru a ak budete mať v budúcnosti ďalšie potreby, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme!

Super

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Ďakujeme za vašu skvelú spätnú väzbu! Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek ďalšie požiadavky alebo otázky, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás a tešíme sa na ďalšiu príležitosť slúžiť vám!

Tím Profigaraz.sk

Dobré ceny, kvalitný tovar.

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Veľmi si ceníme vašu pozitívnu spätnú väzbu! Sme radi, že naša ponuka vyhovuje vašim očakávaniam a že ste spokojní s kvalitou tovaru. Ak budete mať ďalšie potreby alebo otázky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na ďalšiu možnosť slúžiť vám!

Tím Profigaraz.sk

• Tovar bol riadne doručený a o doručení som bol informovaný.

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Skvelé, že doručenie prebehlo hladko a že ste boli informovaní! Teší nás, že sme mohli prispieť k vašej spokojnosti. Ďakujeme za vašu dôveru a ak budete mať v budúcnosti ďalšie objednávky alebo otázky, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás!

Tím Profigaraz.sk

• Jediny obchod, kde sa tieto listy dali na SK zohnat za nizke ceny.

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Ďakujeme Vám za vašu pozitívnu spätnú väzbu! Sme radi, že ste si našli cestu k nám a že sme boli schopní poskytnúť vám to, čo ste hľadali za výhodnú cenu. Ak budete mať ďalšie otázky alebo potreby, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Rýchle dodanie super ceny

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Ďakujeme Vám za skvelé hodnotenie! Teší nás, že ste ocenili nielen rýchle dodanie, ale aj naše konkurencieschopné ceny. Sme radi, že sme splnili vaše očakávania a že ste boli spokojný s vaším nákupom. Ak by ste potrebovali ďalšiu pomoc alebo informácie, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a sme tu, aby sme vám poskytli najlepší možný zákaznícky servis.

Tím Profigaraz.sk

• Rýchla a bezproblémová dodávka tovaru

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie! Je pre nás veľmi povzbudzujúce počuť, že ste boli spokojný s rýchlosťou a bezproblémovosťou dodania vášho tovaru. Sme radi, že sme mohli prispieť k vašej pozitívnej skúsenosti s naším e-shopom. Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek ďalšie otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať.

Všetko ok

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Ďakujeme za potvrdenie! Ak by ste mali v budúcnosti akékoľvek ďalšie otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a sme tu, aby sme vám pomohli s čímkoľvek potrebujete.

• Rychle dodanie tovaru
    • Žiadna

Bezproblemove dodanie. Dakujem.

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Samozrejme, ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie! Teší nás, že ste boli spokojný s rýchlym dodaním tovaru. Vždy sa snažíme poskytnúť našim zákazníkom najlepšiu možnú službu a vybavenie objednávok v čo najkratšom čase je pre nás prioritou. Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať.

• Super objednávka
    • Kvalita

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Ďakujeme Vám za vašu pozitívnu spätnú väzbu! Veľmi si ceníme, že ste boli spokojný s vašou objednávkou a ocenili ste kvalitu našich produktov. Vaša spokojnosť je pre nás veľkou motiváciou a sme radi, že sme vám mohli poskytnúť pozitívny zážitok z nakupovania. Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na ďalšiu príležitosť slúžiť vám!

• všetko ok

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Ďakujeme Vám za vašu spätnú väzbu! Teší nás, že ste boli s vaším nákupom spokojný a všetko prebehlo v poriadku. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a sme radi, že sme mohli prispieť k pozitívnemu zážitku z nakupovania. Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky alebo potrebovali ďalšiu pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na vašu budúcu návštevu!

bez problemov

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Ďakujeme Vám za vaše pozitívne hodnotenie! Teší nás, že ste mali bezproblémový zážitok s naším obchodom. Vaša spokojnosť je pre nás kľúčová, a sme radi, že sme mohli splniť vaše očakávania. Ak by ste v budúcnosti mali akékoľvek ďalšie požiadavky alebo otázky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu!

Super obchod.

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Ďakujeme Vám za milé hodnotenie! Veľmi si vážime vašu podporu a teší nás, že sme vám mohli poskytnúť pozitívny zážitok z nakupovania. Vaša spokojnosť je pre nás najväčšou odmenou a budeme sa snažiť udržať našu úroveň služieb na tomto vysokom štandarde. Ak by ste mali akékoľvek ďalšie požiadavky alebo otázky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na ďalšiu príležitosť slúžiť vám.

Tím Profigaraz.sk

Veľký výber tovaru a rýchle doručenie

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie! Teší nás, že ste boli spokojný s veľkým výberom tovaru a rýchlym doručením. Snažíme sa neustále rozširovať našu ponuku, aby sme zákazníkom mohli ponúknuť čo najväčšie možnosti pri výbere. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá a sme radi, že sme mohli splniť vaše očakávania. Ak budete mať ďalšie otázky alebo potrebujete ďalšiu pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu!

• rychle jednanie

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie! Sme veľmi radi, že ste boli spokojný s rýchlym jednaním. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a motivuje nás k tomu, aby sme aj naďalej poskytovali vysokú úroveň služieb. Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu!