bez problémov, proaktívna komunikácia

Ďakujeme za hodnotenie.

• dobry

• dobré ceny tovaru
    • rýchle reakcie obchodu
    • pri menších objednávkach predražená doprava

• Žiadna spätná väzba po objednávke

Vážený zákazník,
    ihneď po objednávke tovaru z Vašej strany Vám bol odoslaný od nás notifikačný e-mail, kde bolo uvedené, že zásielku evidujeme a na jej vybavení sa pracuje. Následne Vám bol zaslaný aj e-mail o odoslaní zásielky a e-mail od Slovenskej pošty o stave zásielky. Neviem, či bol Vami zadaný e-mail správny, no na toto už my bohužiaľ my nemáme dosah. Verím, že ste tovar obdržali v poriadku a spĺňa Vaše požiadavky. Želám pekný deň. S pozdravom Petrovič

• Príjemné jednanie, rýchle doručenie tovaru, prvý dojem výborný

V poriadku

• Super komunikacia

• schopnosť poradiť

• spolahlivost

• Rychlost
    • Neviem

• sat.komponenty obratom
    • .

• ponúknutie dodatočnej služby (nalepenie čipu), v cene produktu. Príjemné drobné prekvapenie. :)
    • Nenašla som nič závažné.

Príjemní, rýchli pracovníci v rámci komunikácie, podaných informácií, vybavenia objednávky. Kvalitne zabalený tovar.

• Rychle dodanie a kvalita
    • ziadne

Vrelo doporucujem

• Našiel som tu najlepšiu cenu tovaru ktorý som zháňal.
    • Žiadne informácie na mail, ci je zásielka odoslaná. Žiadne informácie o objednávke. Ale inak objednávka prišla do 3 prac. dní

Odporúčam

Vážený pán Marcel,

tovar ste objednali 4.3.2016 o 11:00 /v piatok/ a hneď v ten istý deň Vám bol odoslaný kuriérom UPS. Doručený Vám bol nasledujúci pracovný deň /pondelok/ 7.3.2016. Spoločnosť UPS nedoručuje zásielky cez víkend, ak áno, len vo veľkých mestách.
    Z nášho systému boli odoslané 3 e-maily na Vami zadaný e-mail, plus zo systému UPS takisto. Bohužiaľ s doménou centrum.sk máme neustále problémy. Ospravedlňujeme sa Vám za nedoručenie informácie o prijatí, evidovaní a odoslaní objednávky, prosím preverte si aj spamový kôš, je pravdepodobné, že všetky e-maily budú tam.

Želám pekný deň.
    S pozdravom Klčo Pavol - PRODICK s.r.o.

• expresný dodaj
    • nieje informovanosť o dodaji, čo pri platbe vopred nieje také zlé.

spokojnosť

Reakcia obchodu PRODICK s.r.o.

v zmysle obchodných podmienok, na Vami zadaný e-mail Vám bola zaslaná informácia, že tovar Vám bude odoslaný ihneď po uhradení faktúry, ktorá tvorila prílohu tohoto e-mailu, tým pádom bol tovar pre Vás až do úhrady zarezervovaný, náš systém len očakával Vašu platbu. Pokiaľ by Vami objednaný tovar nebol v čase objednávky na sklade, boli by ste na to upozornená telefonicky.

S pozdravom Pavol Klčo - Prodick s.r.o.

Mila obsluha,odborne zdatna,vedia vždy poradiť.
    Odporúčam aj ostatným.

• rýchlosť

výborný

• Rýchlosť a presnosť.
    • Žiadne.

Je to seriózny predajca a nie iba medzi-kus medzi e-bay, alebo aliexpress a pod.