• komunikácia nič moc, zaplatil som tovar majú skladom expeduju vraj za dva dni , 5dni a ešte to nema ani prepravca...

• Tovar mi ešte stále nebol doručený

Objednával som extend verdict, prišiel extend terrac, ktorý bol vyúčtovaný ako extend verdict 11,80€ za ks, terrac je za 8,80€ a pôvodná cena 10,35€...

Reakcia obchodu pro-body.sk

Dobrý deň, objednal ste si extend terrrac 29 x2,10, cena 8,8 je za 26x 2,10 . pretože ste si chcel objednať iný no objednal ste rozmer 29x 2,10 a spravil ste chybu , ktorú ste nakoniec uznal aj po telefonickom kontakte, sme obchod ktorý spravil chybu?

Tovar mám vyplatený 7 dni a zatiaľ mi nebol doručený. Tovar mal byt pri tom skladom. Doručenia 2 až 4 dni. ??????

• Tovar som zatiaľ nedostal. Žiadna komunikácia eshopu

Tovar pravdepodobne vrateny ako nespolahlivy a znovu poslany.Sporadicky nejde zapnut,az na viacej pokusov.Neseriozny internetovy obchod.

Reakcia obchodu pro-body.sk

Nerozumieme hodnoteniu, nakoľko produkt Garmin bol dodaný ako nový keď je problém je potrebné nám ho poslať na reklamáciu Ale po telefonickej komunikácii ste odpovedali že je to v poriadku. Tak naozaj nerozumieme. My tovar používaný určite nepredávame a ak je tak alebo bol vrátený je o tom informácia pre zákazníka a cena výrazne nižšia.

Objednal som si dvakrat z obchodu a zakazdym ma informovali, ze tovar nie je dostupny. Objednavku treba vopred zaplatit, pri produktoch nie je jasne oznacene, ci su dostupne alebo nie.

Reakcia obchodu pro-body.sk

Ďakujeme za hodnotenie. Pri každom tovare je jednoznačná dostupnosť. Vopred nie je potrebné nič platiť. Vy ste si zvolil platbu kartou, uhradili ste sám. Samozrejme sme Vám platbu vrátili späť keďže ste nechcel čakať a tovar ste chcel okamžite aj keď dostupnosť bola na otázku.

• Tovar som si objednal ale ešte nezakupil, neviem čo sa deje s mojou objednávkou nemám žiadne info. Niekde sa stala chyba, že odomňa chcete hodnotenie po zakúpení tovaru.

Reakcia obchodu pro-body.sk

Dotazník posielala na 6 deň heureka. Vy ste si objednal tovar ktorý je označený s dostupnosťou na júl. Čiže ho očakávame. Informácie ste určite dostal ako aj potvrdenie o vytvorení objednávky a tiež o tom že objednávku vybavujeme.

Vo februári som objednával zásielku cez internet, zaplatil som, nakoniec vysvitlo, ze časť produktov nemajú, peniaze mi do dnešného dňa nevrátili (napriek telefonickej a e-mailovej komunikácii)

Reakcia obchodu pro-body.sk

Mrzí nás vzniknutá situácia, nakoľko ste našim stálym zákazníkom. Áno informácia bola že preplatok máme vrátiť na účet, no do dnešného dna ste nám ho neposlali, až po dnešnej telefonickej komunikácii. Veľmi nás mrzí vzniknutá situácia a ešte raz sa ospravedlňujeme.

Ponukaju nieco, co je dlhodobo nedostupne....

Reakcia obchodu pro-body.sk

pri tovare ktorý ste si objednal bola dostupnosť na otázku. okamžite sme preverili dostupnosť a informovali Vás o možnom termíne dodávky. V tejto Covidovej dobe sa mnohé termín menia z hodiny na hodinu a termíny su nekonečné na mnohé produkty, ktoré štandarde nie je problém dodať.

• Klamu v tovare

Reakcia obchodu pro-body.sk

ďakujem za vaše hodnotenie.
    tovar okuliare Ride 100% v danej farbe sme nemali na sklade. Bola uvedena dostupnosť za štandardných okolnosti 2-5 dní.
    Čo znamená že ak je tovar na sklade u dodávateľ tak v tom termíne ho vieme dodať.
    Ako sme zistili ze sa u dodávateľa vypredali a termín dodávky nám nevedel povedať tak sme vás kontaktovali, a informovalo o situácii. ponúkli sme aj alternatívu. Keďže sme tovar nevedeli dodať v danom termíne a ani sme vám nevedeli povedať reálny termín dodávky,
    ste požiadal o storno nakoľko ste chcel len danú farbu a čo najskôr. A zákazníkov neklameme a nikdy sme neklamali

Objednávka byla zrušena bez jediného vysvětlení

• Nepodpísana faktura
    • Doručenie zásielky dvakrát
    • Opletačky s posielaním druhej zásielky spat

V obchode mi nedvihaju telefon. Poslali mi nepodpisanu faktúru a tovar dvojmo a ja im ho teraz musím znovu zabaliť a poslat kuriérom. A to ma v prvom momente osocili ze som si ho objednala dvakrát ja. Fakt velmi milé správanie zamestnancov obchodu.

Reakcia obchodu pro-body.sk

Ďakujeme za Hodnotenie. Mrzia nás spôsobené komplikácie.

• nedostatočné balenie tovaru ktorý keď som rozbalil bol poškodený
    • ponúkali tovar ktorý reálne nemali na sklade

Reakcia obchodu pro-body.sk

Ďakujem za hodnotenie a názor no považujeme ho za nie korektný.

Fľaše ktoré ste si objednal boli označené jedna skladom druhá 2-5 dní čo znamená že ju nemáme skladom ale musíme ju objednať u dodávateľa. Dodávateľ ju nemal na sklade čo neznamenalo že ju nevieme dodať, len by to trvalo dlho a našim záujmom je dodať tovar čo najskôr. Preto sme Vám po telefóne ponúkli alternatívu aby ste mohol fľaše čo najskôr používať s čím ste súhlasil. V takých situáciách vždy kontaktujem zákazníka telefonicky a nie emailom.

Poškodenie nás mrzí. Nevieme to riešiť ak sa neozvete a my sa to dozvieme cez hodnotenie ktoré vyzerá že sme to neriešili.

Taká situácia sa môže stať no tovar je poistení. Po zistení je potrebné nás hneď kontaktovať a my by sme vám tovar vymenili alebo vrátili peniaze.

Môžme sa o to ešte pokúsiť no potrebujeme foto dokumentáciu.

• Dohodli sme sa na osobnom vyzdvihnuti tovaru a ked som prisiel na adresu lekarne nikto mi nedvihal telefon aj ked o mne vedeli,ze pridem

Reakcia obchodu pro-body.sk

Ďakujeme za hodnotenie. Nevieme prečo ste hľadal lekáreň, keď sme športový obchod. Mrzí nás nedorozumenie ale adresa je jasne udaná predajňa označená, 3x vlajka s veľkým logom. pro-body.sk banner a aj svetelná reklama. Taktiež pri kontakte na webe su fotografie budovy a vlajkami označená predajňa.

Vzhladom k tomu, ze hodinky boli oproti iným predajniam nie veľmi najlacnejšie, tovar mi došiel už otvorený bol zrejme používaný. Je to jedno či na obchode ako výstavný kus alebo to niekto vrátil.
    Komunikácie obchodu bola taká: veď nam to zašlite späť.
    Prial by som aby ku tovaru bol pridaný komentár že tovar bol na predajní otvorený atd. A taktiež cena by mala byť primeraná tomu.

Reakcia obchodu pro-body.sk

Ďakujeme za vyjadrenie názoru.

Hodinky neboli určite používané. Mohli byť jedine vybraté z balenia na predajni. Cena je adekvátna nakoľko štandardná cena je 199€ a vy ste ich nakúpil za 159€ s plnou zárukou, bez poškodenia a úplne nové.

Nikdy by sme si nedovolil predať používaný tovar ako nový.

Ak ste mal pochybnosti mal ste bezodkladne odstúpiť od zmluvy a boli by vám vrátené vaše finančné prostriedky.

Sme seriózny obchod a vážime si aj toto negatívne hodnotenie aj keď ho považujeme nie za úplne korektne.

• nemá výhody
    • dodacia lehota

veľmi slabý

Reakcia obchodu pro-body.sk

Ďakujeme za hodnotenie.Objednali ste si tovar ktorý sme nemali na sklade. Hneď po objednávke sme Vás kontaktovali že tovar bude až v januári. Pýtali sme sa či počkáte. Súhlasil ste, a do konce ste mal zvolenú platbu na účet a platbu ste následne realizoval.

• osobne vyzdvihnutie
    • dlzka dodania
    • komunikacia

tovar oznaceny skladom dodavali 9 dni, komunikacia ziadna

Reakcia obchodu pro-body.sk

Ďakujeme za názor. Áno tovar bol označený na sklade, ale nie pre všetky príchute. Vy ste si zvolil aj príchute ktoré neboli skladom. Prišiel ste aj na predajňu kde sme vám vysvetlili že sme tovar doobjednali a či to bude v poriadku. Súhlasil ste. Samozrejme rešpektujem názor no nemyslím si že hodnotenie je korektné.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Dodaci lehota

Reakcia obchodu pro-body.sk

Ďakujem aj za toto hodnotenie. Po vytvorení objednávky sme Vás hneď telefonicky kontaktovali že tam bude dlhší termín dodávky a pýtali sme sa či budete čakať. Odpovedali ste áno, takže naozaj nerozumiem kde sme spravili chybu. Snažíme sa byť seriózny a keď vieme že termín dodávky môže byť dlhší ako je uvedené tak zákazíkov vždy telefonicky kontaktujeme aby sme si overili či dlhšia dodacia doba nebude prekážkou.