• Prehladnost eshopu, rychlost dodania

• Ochranné sklo nedorazilo (musela som ho zaplatiť) a farba krytu nezodpovedá vyobrazeniu. Očakávala som farbu fuchsie ako na obrázku. Doručený mi bol kryt ružový. Z toho dôvodu nie som spokojná.

Nespoľahlivý. Minule som si objednala stojan na mobil s lupou. Doručili mi poškodený. Vrátila som ho pred niekoľkými mesiacmi, dodnes nemám peniaze (22 eur).

• Kvalita tovaru je skvelá
    • Prišlo to až po dvoch týždňoch

Po odoslani objednavky vypisalo chybu, ale objednavku umoznilo zaplatiti. Neprisiel potvrdzujuci mail o objednavke. Po zaslani ziadosti na kontaktu adresu obchodu mi promptne odpovedali a objednavku potvrdili. Tovar prisiel bez problemov. Neviem ci chybu uz opravili, ale v kazdom pripade tento stav nie je ok.

• množstvo tovaru
    • dodržali termín doručenia

Napriek tomu, že tovar, ktorý som si objednala nebol skladom, dodržali dodaciu lehotu, tovar bol doručený v termíne, ktorý sľúbili.

Objednaný tovar nedorazil komunikácia zo strany obchodu žiadna.

Tovar objednaný pred 12timi dňami,a stále nedorazil. Prišiel jeden mail,o potvrdení,a odvtedy sa neozvali

Na moje číslo +421951898907 mi neprišla správa o prítomnosti tovaru

Neskutočne dlhá doba dodania. Najprv mi napísali že maximálne 15.4. mi dodajú objednávku, ale to sa doposiaľ ( 18.4. ) nestalo
    Navyše sú veci neskutočne predražené. Predtým, keď mi to isté poslali mi to z Číny za 4€ vrátane dopravy. Tak tomu sa vskutku hovorí služba anie
    u Vás.

Tovar, ktory som si objednala a zaplatila, uz nebol dostupny, bol mi ponuknuty iny, suhlasila som so zamenou, na vyzvu obchodu som vytvorila novu objednavku, ale zatial mi nic neprislo.

• Pred 2 mesiacmi ste mi písali, že objednaný tovar bude dostupný za 2 týždne. Odvtedy som nič nedostala.

• Dodaný obal na iný typ telefónu, vrátenie nesprávneho obalu ma stálo 4,6€, takže cena obalu sa tým pádom navýšila o túto čiastku.

Velmi rychlo vybavena objednavka. Prehladne stranky. Kvalitny obal, primerana cena, odporucam

• farba na obrázku nezodpovedá skutočnosti
    • chcela by som tovar vrátiť, nepáči sa mi, som sklamaná

Dlhe dodanie tovaru, nedodrzia avizovany termin dodania (povodne 4dni a tovar ani po 14dnoch nebol doruceny)

• prvikrat som obiednaval je to super rycle vybavenie objednavky

Bez závad.

dodávka bezproblémová, rýchla