bezproblémové dodanie v krátkom čase

Žiadne ani nereagujú na môj mail

bola som spokojná

• Kvalitné a včasné služby

Ponúkajú tovar,ktorý nemajú.Odpíšu,že nie je na sklade a znovu si vyberiete a čakáte......

• Zdlhava dodavka

Ďakujem, všetko pre prbehlo v poradku.

Rýchle a seriózne jednanie a doručenie

• Všetko prebehlo v poriadku, tovar bol rýchlo doručený. Puzdro perfektne. Ďakujem

• Komunikácia skvelá
    • Mali predvolenú ponuku zlacneného tvrdeného skla ku krytu telefónu s nedostatočným popisom a to sklo je katastrofa
    • Neviem čo sa stalo, ale zaklikla som si platbu prevodom vopred bez poplatku a ukončilo mi to objednávku s tým, že platba v predajni za euro. Obchod som informovala o tejto chybe a bleskovo mi to opravili v rámci vytvorenej objednávky :).

Rýchle dodanie

• Dlhá dodacia lehota a nakoniec mi prišla správa, že tovar, ktory som si objednala nemajú.

na tovar cakam uz druhy tyzden. uznavam ze mali uvedene ze nemaju na sklqde ale mali tam termin dorucenia ktory sa uz dva tyzdne kazdym jednym dnom posuva. obchod negativne hodnotili viaceri a preto som neplatila predom ci vobec ten tovar dojde. v dnesnej konkurencnej dobe otras. respektujem ze dodacia lehota je dlhsia kedze musia tovar naskladnit ale nech daju realny datum uz pri vytvarani obednavky. toto je obycajne zavadzanie nakupujuceho.

spokojnosť

Spokojnosť, ústretové jednanie

Puzdra mi boli doručené v poriadku, treba sa ken pripraviť, na dlhšiu dobu zaslania, ale to bolo napísané pri tovare.

obchod uvadzal moznost objednat 5ks, objednal som, po dvoch tyzdnoch som sa pytal na tovar, na sklade boli 2ks, zrusil som 3 nechal som poslat 2ks, dorazilo nepasujuce sklo na telefon, oba kusy som reklamoval, obchod nemal ani zaujem o vratenie tovaru, vratili mi peniaze, neodporucam nakup , sklo nepasuje, zbytocne zaplatene postovne z mojej strany a strata casu, telefon bez skla tri tyzdne

• Rýchle, profesionálne

Dlhá dodacia lehota

Tovar som objednala pre 2 týždňami a stále nedorazil.