• Už druhý krát po sebe chybný vyrobok

• Nekvalitná tlač nikdy viac

• neoriginálny multipack HP

• 1 kazeta mi prišla prázdna/čierna/

Dodali ste mi objednané dve kazety do tlačiarne Canon/farebnú a čiernu/,z ktorých kazeta čierna vytlačila 2 strany a ďalej tlačiareň nefungovala/netlačila čiernu/.V domienke,že je niečo s tlačiarňou som ju zaniesol do servisu.Tam som zaplatil 20 € a tlačiareň zase nešla.Vrátil som sa do servisu,kde zistili,že kazeta je pravdepodobne prázdna.Kúpil som ďalšiu kazetu a tlačiareň funguje.To ma stálo ďalších 25 €.Myslím si,že vy za to nemožete,nakoľko kazeta bola zabalená originálne.Nechcem Vám ju reklamovať,ale keď ste solídna firma tak mi pošlete druhú.Som dochodca a nemožem vyhadzovať peniaze len tak do vzducu.

v podstate v kvalite akej som tovar dostala už po druhý raz, nie je tovar použiteľný

Napriek tomu, že v e-shope mali uvedenú dostupnosť tovaru (atramentová kazeta) následne mi 2x upravovali termín dodania , ktorý sa takto predĺžil (zatiaľ) takmer o 3 týždne.

príliš drahé produkty

Zaslaná faktúra je bez pečiatky!

• Dodávka nie 48 ale 72 hodín

Už druhý raz sa mi stalo že na druhý deň po objednaní a zaplatení viac ako 4 kaziet ste poslali akciu na zľavnené kazety. Už mi to pripadá naschvál.

• Ako mám ohodnotiť obchod, keď mi tovar nebol doručený? Vy uvádzate, že som si 2.7. tovar zakúpil. Neviem, kde sa u Vás vzala táto informácia? Tovar som si objednal. Následne ma Váš pracovník kontaktoval s otázkou, či chcem, vzhľadom na cenu, skutočne tento tovar, čo som mu potvrdil. Väčšinou firmy informujú o expedovaní tovaru a následne kuriérska služba oznámi doručenie. V tomto prípade som už kontaktovaný nebol.

• Çinske naplne ktore nepasuju.a ked pasuje vytlaci 4 papiere a kazeta je prazdna

• Rozbalena čierna cartrige.Neskušal som či je funkčná.

Tovar napriek tomu že ho mali na stránke skladom, skladom nebol.

• Nepruznost v uplatnení ponúkanej zľavy ! Nezáujem komunikácie so zákazníkom , bez ponuky riešiť ...
  • tvrdia že tovary sú skladom, a nakoniec ho nemajú.

• možno nižšie ceny...
    • Tovar,ktorý som si objednal nemali hoci pri objednávke bol skladom.Po týždni ešte neprišlo nič.

Neodporúčam.Už si od nich neobjednám nič!

• Zlý platobný formulár, neprešla platba, zabudli poslať na dobierku.

Ponúkajúci tovar nevedia zohnať.

Toner prišiel poškodený!!! Ako-tak sa mi ho podarilo sprevádzkovať. Na reklamáciu som nemal čas. Potreboval som ho okamžite.

Doposiaľ mi nebol doručený tovar, ktorý som uhradil bankovým prevodom. Dôvod neplnenia objednávky mi nebol oznámený.