Objednal som orginal HP 343 .po telefonickej dohode mi poslali 2ks HP 342 lebo 343 uz predali ,len zabudli uviest ze budu po dobe expiracii t.j.2013 .cartridge boli zaschnute nedali sa pouzit.po reklamacii poslali este raz ale zas po dobe expiracii a nefunkcne. Zial som ich od zlosti vyhodil. Takze pozor!!! Obchod zabuda uviest ze predava vyrobky po expiracii - nefunkcne !!!!!

• Dodali mi produkt s dobou expirácie 2012 ! S obalom , ktorý ledva držal pokope.

• Zavádzajúci výrobok!

Žiaľ musím skonštatovať , že tento výrobok absolútne nekonfiguruje s tlačiarňou CANON MG3550.
    Hneď po zavedení vytlačil jeden špatný obrázok a vzápätí prišiel odkaz na prázdny toner a nedovolil vytlačiť žiaden dokument.
    Reklamovať nebudem, nakoľko som výrobok otvoril a použil.
    S pozdravom Peter

• Dobré ceny, rýchle vybavenie objednávky

• Spolahlivost

• Objednávka bola vybavená aj dorazila promptne.
    • Toner vyzerá originálny. Je plný. Zatiaľ tlačí v poriadku.
    • Zlacnený toner bol označený ako originálny, no nebol v originálnom obale, iba v prederavenej fólii a rok výroby bol 2007! Na stránke obchodu tieto detaily neboli uvedené.

Reakcia obchodu printerJam

děkuji za lživou recenzi.
    Tyto detaily jsou a byly u produktu uvedené. Jednalo se o 100% originál - (bulk) - bez originální krabice, po expiraci. https://printerjam.eu/c8061x/

• Tovar prišiel po záruke rovných 6 rokov! Ešte aj tlačiareň to tak detekovala...

Reakcia obchodu printerJam

že je zpoží po expiraci, bylo u něj uvedené.

• Dobra cena ,rychle dodanie.

Canon PG-540 / CL-541 Úsporný XL set kompatibilních náplní - 5225B006. sú maximálne úsporné...dá sa vytlačiť max. 8-10 dokumentov.....v kazetách nie je náplň....!!!!!

Reakcia obchodu printerJam

rádi vyřídíme s Vámi reklamaci zboží. Prosím kontaktujte nás.
    Děkuji Kubánek

• široký výber a rozumné ceny
    • akcia už skopnčila, ale na stránke ju ešte majú a po objednaní nastáva problém

rozumná kvalita za rozumnú cenu

• - priaznivá cena
    • --

- odporúčam
    - škoda, že zasielkovňa nemá pobočku v HN