• Ceny

Rovnaké pneumatiky v Poprade o 60 eur lacnejsie

• Dlhý čas dodania tovaru...7dni

• Je pred vianocami, chapem ze je toho moc, pisali dodanie 8 dni plus 1 az 2 dni kvoli vianociam, bolo to 13 dni, mali dat vediet vopred kedy pridu ale nedali, volal kurier o 18tej ze je pred domom

• Po týždni čakania ma kontaktovali že pneumatiky ktoré udavali že majú skladom ,sú staré 5 roky a cena je ako za nové,bez zľavy.

• Storno poplatok pre firmy pri výmene tovaru - 17 eur za kus = 68 eur, plus 20 euro poštovné.

• na tovar som čakal skoro dva týždne a dodali mi iné disky aké som si objednal

pneu som zaplatil při objednaní 30.10.
    Na stránke bolo uvedené že pneu sú skladom.
    Obratom som dostal správu že to bude dodané 8.11.
    cca 3.11. mi oznámili telefonicky , že tovar nemajú a od iného dodávateľa vedia dodať,avšak treba doplatiť cca.17 EUR.
    Doplatil som, a čakám .Je 13.11 a nič.
    Ani tovar, ani peniaze...

• Dlhé čakanie na tovar

Dobrý deň
    objednal ste si tovar s dlhšou dodacou dobou až 12 prac dní - to sme aj dodržali. Stihli sme to do 11 dní

Tím Prezuj.sk

• Dodané viac, ako rok staré pneu, hoci som do pozn. uviedol, že požadujem tohtoročné (príp., že sa mi majú ozvať, ale nikto sa neozval.)

Dobrý deň
    ospravedlňujeme sa , že sme zanedbali Vašu poznámku.
    Objednal ste si produkt bez garantovanej DOTky - roku výroby, kde expedujeme pneumatiky do 2 rokov vyrobené. Dodali sme Vám pneu ani nie ročné.
    DOT garantujeme len pri objednaní konkrétnej DOT cez náš shop.

• Ziadna
    • Dlha dodacia doba
    • Nie je moznost platby kartou, co povazujem v dnesnej dobe za krok spät

Neodporucam tento shop vzhladom na dlhu dodaciu dobu, neustale dopytovanie sa terminu a nemoznost platby kartou.

Nedorazilo nic, na emaily nikto nereaguje... Zbytovny eshop.

Dobrý deň
    objednali ste si tovar s dodacou dobou 9 pracovných dní, čo sme aj dodržali. Neevidujem od Vás žiaden dodatočný mail s nejakou otázkou

• Stlačené pneumatiky.

V servise ich nevedeli nasadiť. Boli deformované
    Nekvalitné uskladnenie.

Dobrý deň
    mrzí nás Váš negatívny názor, avšak pneumatiky Vášho rozmeru sú s vyššou bočnicou a teda ľahko stlačiteľné. To sa môže počas prepravy stať, že sú pneumatiky zavalené iným tovarom. Pneumatika je stavaná na oveľa vyššiu dlhodobú záťaž, ako len keď sa prepravuje. Skúsený pneuservis vie aj takéto pneumatiky bez problémov obuť

• tovar mi nebol stále doručený a už je to 15dní

Dobrý deň
    dodacia lehota sa naozaj natiahla, za to sa ospravedlňujeme.

2 týždne mi nevedeli dodať pneu

Jednu objednávku mi zrušili a na druhu čakám týždeň, zrejme zruším i tú, keďže nebudem čakať za pneumatikami 3 týždne

Dobrý deň
    mrzí nás to, ale nedokázali sme Vašu objednávku vybaviť. Zlyhal náš dodávateľ.
    Ospravedlňujeme sa
    Tím Prezuj.sk

• zo 4ks diskov prisli 3 rovnake a jeden uplne iny, reklamacia? jedna pani zdvihla povedala nafotte a poslite 1ks disku vyreklaujeme
    • na druhy den druha pani nie poslite vsetky styri disky,nakolko je nakladne posielat hore dole disky, oznamili sme ze disky ideme vratit a zelame si vratit peniaze, kedze je vozidlo a teda objednavka evidovana na firmu za storno bude poplatok, velmi dobry postup,ked chyba je u nich a nie u zakaznika!!!

Dobrý deň
    na úvod sme Vám uviedli štandardné informácie. Po preverení skutkového stavu , kde naozaj bol jeden disk iný, sme Vám vrátili všetky peniaze a samozrejme bez storno poplatku.
    Vzniknutá situácia nás mrzí
    Ďakujeme za recenziu

• dlžka dodania
    • nereagujú
    • nehlásia sa, že kedy dodajú tovar ani nič
    • sú proste stratený

tovar som objednal 13.9. dnes je 19.9. a tovar nie že nemám, ale nebol ani odoslaný, a dokonca sa ani neozvali...

Doteraz mi nebola doručená faktúra, alebo potvrdenka o zaplatení. Žiadam o ich zaslanie!!!

Dlhá čakacia doba
    Tovar písaný ,že je skladom a nebola to pravda

• Zavádzanie zákazníka
    • Nevrátenie peňazí - 599,09€, doteraz čakám
    • Nedodržanie lehoty

7.6.2023 som objednal pneu Goodyear ktoré písalo v tom čase skladom a bola na ne cashback akcia do 13.6.2023. Vopred som ich zaplatil - 599,09€/4ks. Za hodinu mi volali, že ich nemajú, že pôjdu priamo z výroby a 12.6.2023 ich mám doma. 14.6.2023 som objednávku stornoval, lebo gumy stále neprišli nie len že ku mne, ale neprišli ani do sídla firmy. Dnes, v čase písania recenzie, 21.6.2023 stále nemám vrátených mojich 599,09€ ktoré som vopred zaplatil kartou (okamžitá transakcia), pričom 19.6.2023 mi povedali na infolinke, že posielajú urgent na ekonomické oddelenie. Zvažujem ďalší postup, takéto zavádzanie eshopu je neférové voči čestne nakupujúcim zákazníkom. Ja eshop prezuj.sk vyslovene nedoporučujem, ak sa nechcete naťahovať o svoje peniaze. Hanba, aby v dnešnej dobe nevedela panička na ekonomickom oddelení odkliknúť "vrátiť platbu" a hotovo, problém vyriešený. Som zvedavý kedy (a či) sa po svoje peniaze dostanem.