Skúsenosti nemám, keďže mi tovar ešte nedorazil ale zatiaľ dosť dlhá dodacia doba ale pri objednávke bolo písané, ze to príde tak neskoro takže nerobím paniku. ...

Od 6.3. sa tovar nedorucil!!! Je 18.3. a stále ho nemáme. Veľké sklamanie.

Kniha prišla mierne poškodená, nakoľko sa neunúvali ju zabaliť do bubliniek.

• Tovar som doteraz neobdržala, nebolo ho možné vyzdvihnúť zo Z-Boxu po dlhom rozhovore s AI-umelou inteligenciou som nakoniec hovorila so živou operátorkou, ktorá po krátkom rozhovore presmerovala tovar do odberného miesta, ale tovar tam stále ešte nebol :-(

Vhodné by bolo si zásielku dať ihneď zaslať do odberného miesta, alebo kuriérom- čo je samozrejme ináč spoplatnené :-(

• Neodporúčam.

kniha, ktorú na stránke deklarujú, že ju majú skladom, po 4 dňoch zrušia objednávku, lebo nakoniec nie je k dispozícii

V čase objednania tovaru bolo na webe uvedené, že tovar majú skladom. V deň odoslania mi dali vedieť, že dodanie bude meškať a po týždni od objednania mi dali vedieť, že sa čaká na dotlač. :(

Objednane knižky pre deti nám boli doručené s nepoškodenym obalom.
    Vo vnútri bola jedna z kníh poškodená a pretlačená.
    Druha bola bez poškodenia.
    Muselo to byť tak umyselne zabalene a poslane.

Reakcia obchodu preskoly.sk

zaslanie poškodenej knihy nás veľmi mrzí. Knižky sa u nás opakovane kontrolujú aby sme predchádzali takýmto situáciam. Celú situáciu ohľadom zaslania poškodenej knihy preveríme, ale predpokladám, že išlo o individuálne zlyhanie nášho kolegu. Knižku Vám samozrejme radi na naše náklady vymeníme. Poprosím kolegyňu na reklamačnom oddelení aby Vás ešte dnes kontaktovala a Vašu objednávku doriešila k Vašej spokojnosti.

Ing. Peter Skubák

Tovar bol vedený skladom, týždeň som čakala na postup mojej objednávky a nakoniec zistili že vlastne skladom nie je, preto bola moja objednávka zrušená. Po dvoch týždňoch sa tovar stále dá dať do košíka. ‍♀️

• Dlhé dodanie

Dňa 16.1. som výrobky objednala a zatiaľ mi prišla iba správa, že výrobky budú zaslané 22.1.
    Je 23.1. a ja nemám žiadne informácie o zásielke.

• Ja som oznacil odberne miesto dorucenia Maja obchod ,Sväty Peter a oni nechali v Marcelovej uplne inej v obchode a horkotazko som to nasiel,a druhá vec ze musel som tam cestovat autobusom po robote.To ja ked oznacím Sväty Peter to neni jedno ze len tak nechaju v inom obce balík od omna 10 km-ov.Tak ze nikdy nebudem uz objednat nic z tohto preskoly to viem 100 procent a neodporucam Ani pre nikonu.

• Dostala som si objednavku az 11.1.2024

• Knihy nebolo vôbec zabalené a cestou sa poškodili. Vyzerali už ako použité.

• Po týždni mi zrušili objednavku. Tovar bol podľa eshopu “na sklade”
  • 12.12 som si objednala a zaplatila tovar, kde ste písali doručenie do Vianoc, žiaľ tovar ste odoslali až po týždni, nechápem prečo, keby viem tak si od Vás neobjednam. Nabudúce si objednám cez stránku, kde tovar odosielalaju najneskôr do 2 dni. Co väčšina stránok a obchodov internetových aj robí. Takže darček pre syna po stromček ešte stále nedorazil. A príde až po Vianociach. Vaše služby nie sú dostatočne q na tovar sa nenormálne dlho caka

• Neskoré doručenie
    • Poškodený tovar
    • Ignorácia zo strany predávajúceho

Po objednaní knihy zásielka meškala,na písané maily som nedostala odpoveď. Zásielka prišla po 11 dňoch,pričom som nebola oboznámená s predĺženou lehotou,avšak keby zásielka nebola poškodená, dalo by sa to tolerovať. Kniha, ktorá mala byť dar prišla dotrhaná - jej obal i samotná kniha bola poškodená,čo nevzniklo v dôsledku prepravy,nakoľko balík nebol poškodený. Zo strany predávajúceho som sa dočkala akurát ignorácie,keď som ich opätovne niekoľko krát kontaktovala, rozhodli sa odpísať,že mám knihu poslať naspäť, ( ktorá mala byť ako vianočný dar ) ďalej ma už úplne odignorovali.
    Neodporúčam, otrasný prístup.

• Dlha doba
    • Velmi dlha doba

Tovar objednany 4.12.,doručený až 15.12.

Tovar som estebstale nedostala.

• Zatiaľ nemám čo hodnotiť. Tovar mi este nebol dodaný.