• 17.2.2020 sme si objednali objednávku za cca 170€ s dátumom dodania do 21.2.2020. Dnes je 29.4.2020, tovar nám stále neprišiel a e-shop s nami nekomunikuje, na @ neodpovedá. Telefónne číslo pre istotu nemá, aby ste sa im nemohli dovolať. Našťastie bol tovar objednaný na dobierku a nič sme neplatili dopredu. NEODPORÚČAME tento e-shop nikomu.

Som spokojná

Perfektný prístup vašho predajcu - obchodný a ľudský - skevá kombinácia Trnava Trstínskej ulica - prepáčte meno mi ušlo

Dva tyzdne sa nam nikto neozval ani po zaslaných mailoch, kde sa tovar nachadza a ci vôbec dorazi, nerozumiem tomu, ze v dnesnej dobe este maju sancu prezit taketo firmy, absolutne neodporucam

• Ziadna komunikacia

Obchod neodpoveda

• Mali presne ten tovar, čo sme do firmy potrebovali.
    • Nemali ho skladom lebo to nebol bežný kancelársky materiál, ale objednali a keďže nám to neponáhľalo, tak sme si počkali.

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Veľká spokojnosť zo širokým výberom tovaru ktorý prišiel na druhý deň od objednávky co ma veľmi prekvapilo ...jednoducho profesionálny prístup

• turbo rýchlosť

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

• Nediruceny tovar, dlhá doba cakania

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Zákazníka ako aj iných sme o meškaní odoslania tovaru informovali (z dôvodu nárastu objednávok nad rámec našich kapacít), nijako však nereagoval. Pracujeme na tom, aby sa v budúcnosti každá objednávka dostala ku zákazníkovi do 5 pracovných dní od objednania.

• Výhodou obchodu je, že tovar je doručený maximálne do týždna

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

• Doručenie tovaru bolo veľmi rýchle, spokojnosť

vsetko ok

• Siroky sortiment
    • Jednoduchy a bezproblemovy nakup
    • Relativne rychle dodanie

• Stihli to do Vianoc

Nemám

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

príjemná komunikácia, prehľadné nakupovanie, veľká spokojnosť

dobry nakup, spokojnost

• Som opakovane veľmi spokojná
    • Okamžitá výborná a jednoduchá komunikácia
    • Ústretovosť v prípade potreby
    • Zatiaľ som žiadnu nepostrehla

Na základe vlastných skúseností môžem iba odporučiť po stránke kvality služieb voči zákazníkovi ako aj kvalitu dodaného tovaru, ďakujem a prajem ešte veľa spokojných zákazníkov ako som ja :-)

• výhodné ceny
    • prehľadnosť stránky
    • rýchla odozva obchodu a rýchle riešenie problému

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

• Široký sortiment, celkom prehľadná stránka.
    • Komunikácia je možná len emailom a na odpoveď čakáte 1-2 pracovné dni už pri reálnej objednávke.
    • Tovar nie je skladom, alebo nie v dostatočnom množstve.
    • Dodacia doba sľúbená obchodom nebola dodržaná.
    • Ospravedlnenia sa dočkáte, až si ho vyžiadate, automatická slušnosť, keď urobia chybu na ich strane, je na bode 0.
    • Neviete, s kým komunikujete, nemajú potrebu sa podpisovať.
    • Po 3,5 týždni čakania sa nedočkáte kompletnej objednávky.

Tie dve pozitíva píšem pre to, aby sa nepovedalo, že všetko bolo zlé a som primerane neobjektívna. Nemá to ale vplyv na to, že to bol môj prvý aj posledný nákup u nich. Nemám vo zvyku písať recenzie, ani pozitívne a ani negatívne. V tomto prípade robím výnimku, lebo už dávno som sa na takej banálnej objednávke toľko krát nevytočila a to to ani nebolo nič "dôležité". Objednala som 3x voskovky a jeden flipchart papier (3.6.). Jedny voskovky neboli skladom, kontaktovali ma po 3 dňoch (6.6.)! Mali byť doskladnené o týždeň, takže som sa rozhodla počkať. Po 17 dňoch od objednávky (20.6.) som ich musela kontaktovať, čo je s mojou objednávkou, keďže tovar nikde a ani žiadny email. Na odpoveď som si počkala jeden deň. Spomínané voskovky už doskladnili, ale zase vypredali papier! Tovar v objednávke nebol vôbec rezervovaný, neponúkli mi žiadnu alternatívu, neinformovali ma ani o tom, kedy by bol vôbec doskladnený a čo ma najviac sralo, že sa ani nemali potrebu ospravedlniť. To som už stratila trpezlivosť a kázala im odoslať tovar s tým, že na adrese budem o 4 dni. Po doručení automatického emailu o odoslaní objednávky po 5 dňoch som sa pozrela na ich stránku a čuduj sa svete, papier tam svieti, že je SKLADOM. Objednávka ale odchádza bez neho, teda len tie troje voskovky. Medzi tým ten papier doskladnili, ale už nemali potrebu objednávku skompletizovať. Samozrejme, písala som im hneď email, ale pri ich rýchlosti odpovedania to už bude dávno u mňa, kým si ho pravdepodobne prečítajú... Nemám slov na takéto jednanie so zákazníkom. Upozornila som ich, že dostanú patričnú recenziu, ale vôbec na to nereflektovali, zjavne im nezáleží na zákazníkoch, pritom sa to dá riešiť napr. zľavou na doprave a pod. Škoda reči, snáď si to od nich prečíta niekto kompetentný a urobí nápravu, aj keď mne to už môže byť jedno.

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.
    Komunikácia je možná len emailom, pretože zatiaľ nemáme kapacity ktoré by dávali možnosť telefonickej komunikácie. Napriek tomu, ak je to potrebné, riešime zákazky prostredníctvom telefónu.

Dostupnosť tovaru sa snažíme priebežne aktualizovať, dodacie doby sú dodržané skoro vo všetkých prípadoch viď. ostatné recenzie nášho obchodu. Zákazník je vždy upozornený ak nemáme dostatočné množstvo produktu skladom, prípadne mu zašleme alternatívne produkty z ktorých si môže vybrať, alebo sa dodacia doba z iného dôvodu predĺži.

Zákazník zle pochopil naše vyjadrenia v emaily ohľadne dostupnosti produktov, z čoho si utvoril odpovede na vlastné úvahy bez toho aby počkal na vyjadrenie z našej strany.