Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.

• nakúpil v obchode PREPISKA.SK pred 3 týždňami

• Som opakovane veľmi spokojná
    • Okamžitá výborná a jednoduchá komunikácia
    • Ústretovosť v prípade potreby
    • Zatiaľ som žiadnu nepostrehla

Na základe vlastných skúseností môžem iba odporučiť po stránke kvality služieb voči zákazníkovi ako aj kvalitu dodaného tovaru, ďakujem a prajem ešte veľa spokojných zákazníkov ako som ja :-)

• nakúpil v obchode PREPISKA.SK pred 2 mesiacmi

• výhodné ceny
    • prehľadnosť stránky
    • rýchla odozva obchodu a rýchle riešenie problému

• nakúpil v obchode PREPISKA.SK pred 6 mesiacmi

• Široký sortiment, celkom prehľadná stránka.
    • Komunikácia je možná len emailom a na odpoveď čakáte 1-2 pracovné dni už pri reálnej objednávke.
    • Tovar nie je skladom, alebo nie v dostatočnom množstve.
    • Dodacia doba sľúbená obchodom nebola dodržaná.
    • Ospravedlnenia sa dočkáte, až si ho vyžiadate, automatická slušnosť, keď urobia chybu na ich strane, je na bode 0.
    • Neviete, s kým komunikujete, nemajú potrebu sa podpisovať.
    • Po 3,5 týždni čakania sa nedočkáte kompletnej objednávky.

Tie dve pozitíva píšem pre to, aby sa nepovedalo, že všetko bolo zlé a som primerane neobjektívna. Nemá to ale vplyv na to, že to bol môj prvý aj posledný nákup u nich. Nemám vo zvyku písať recenzie, ani pozitívne a ani negatívne. V tomto prípade robím výnimku, lebo už dávno som sa na takej banálnej objednávke toľko krát nevytočila a to to ani nebolo nič "dôležité". Objednala som 3x voskovky a jeden flipchart papier (3.6.). Jedny voskovky neboli skladom, kontaktovali ma po 3 dňoch (6.6.)! Mali byť doskladnené o týždeň, takže som sa rozhodla počkať. Po 17 dňoch od objednávky (20.6.) som ich musela kontaktovať, čo je s mojou objednávkou, keďže tovar nikde a ani žiadny email. Na odpoveď som si počkala jeden deň. Spomínané voskovky už doskladnili, ale zase vypredali papier! Tovar v objednávke nebol vôbec rezervovaný, neponúkli mi žiadnu alternatívu, neinformovali ma ani o tom, kedy by bol vôbec doskladnený a čo ma najviac sralo, že sa ani nemali potrebu ospravedlniť. To som už stratila trpezlivosť a kázala im odoslať tovar s tým, že na adrese budem o 4 dni. Po doručení automatického emailu o odoslaní objednávky po 5 dňoch som sa pozrela na ich stránku a čuduj sa svete, papier tam svieti, že je SKLADOM. Objednávka ale odchádza bez neho, teda len tie troje voskovky. Medzi tým ten papier doskladnili, ale už nemali potrebu objednávku skompletizovať. Samozrejme, písala som im hneď email, ale pri ich rýchlosti odpovedania to už bude dávno u mňa, kým si ho pravdepodobne prečítajú... Nemám slov na takéto jednanie so zákazníkom. Upozornila som ich, že dostanú patričnú recenziu, ale vôbec na to nereflektovali, zjavne im nezáleží na zákazníkoch, pritom sa to dá riešiť napr. zľavou na doprave a pod. Škoda reči, snáď si to od nich prečíta niekto kompetentný a urobí nápravu, aj keď mne to už môže byť jedno.

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.
    Komunikácia je možná len emailom, pretože zatiaľ nemáme kapacity ktoré by dávali možnosť telefonickej komunikácie. Napriek tomu, ak je to potrebné, riešime zákazky prostredníctvom telefónu.

Dostupnosť tovaru sa snažíme priebežne aktualizovať, dodacie doby sú dodržané skoro vo všetkých prípadoch viď. ostatné recenzie nášho obchodu. Zákazník je vždy upozornený ak nemáme dostatočné množstvo produktu skladom, prípadne mu zašleme alternatívne produkty z ktorých si môže vybrať, alebo sa dodacia doba z iného dôvodu predĺži.

Zákazník zle pochopil naše vyjadrenia v emaily ohľadne dostupnosti produktov, z čoho si utvoril odpovede na vlastné úvahy bez toho aby počkal na vyjadrenie z našej strany.

• nakúpil v obchode PREPISKA.SK pred 6 mesiacmi

Dlha čakacia doba

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.
    Tovar sa snažíme doručiť každému zákazníkovi do 5 prac. dní.

• nakúpil v obchode PREPISKA.SK pred 10 mesiacmi

• Rýchle dodanie, teda hneď na druhý deň. Samozrejme to asi závisí od objednaného tovaru, no my sme toho na firmu objednávali veľa
    • Výborná komunikácia s obchodom, keď sme nedokázali nájsť určitý tovar, obchodník nás naviedol a poradil aj s výberom
    • Nízke ceny tovaru, čo bolo prioritou nákupu
    • Široký výber tovaru

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.
    Snažíme sa aby tovar bol čo najskôr aktualizovaný a zákazník si tak mohol objednať všetko čo potrebuje.

• nakúpil v obchode PREPISKA.SK pred 1 rokom

Rýchle a bezproblémové riešenie problému s nekompletnostou zásielky.

• vyborna cena

• nakúpil v obchode PREPISKA.SK pred 1 rokom

Objednanie v obchode bolo pohodlné a prehľadné, tovar mi bol poštou doručený rýchlo. Spokojnosť.

• Rychle dodanie
    • Spolahlivost

• nakúpil v obchode PREPISKA.SK pred 1 rokom

Bola som prekvapena rychlostou dodania tovaru, objednavku som spravila v den pred volnym dnom a dorucena mi bola hned nasledujuci pracovny den. Privitala som aj moznost dorucenia na postu, nakolko mam pohyblivu pracovnu dobu a system dorucovania kuriermi mi nevyhovuje (casto vopred netusim, kde sa budem na druhy den nachadzat). Na bonusove darceky si nepotrpim k objednavkam, ale pero ma vyslovene potesilo, kedze sa mi aktualne pouzivane prave minulo.

• Veľmi dobré ceny
    • Vynikajúca dostupnosť tovarov
    • Rýchlosť dodania
    • Veľka flexibilita pri riešení mojich požiadaviek
    • Osobná skúsenosť PRIAMO s majiteľom soločnosti

Veľmi doporučujem, cenovo, kvalitatívne. Prompté služby, profesionálny prístup. Všetko čo potrebujete, bez toho aby ste museli riešiť nejaké zádrhely.

• Rýchle doručenie

• nakúpil v obchode PREPISKA.SK pred 1 rokom

• Všetko v poriadku, odporúčam.

Rychly dostupny dobra cena

• nakúpil v obchode PREPISKA.SK pred 1 rokom

Tovar do 10 dní stále nedorazil, jediné čo nebolo skladom boli dva obaly, objednávka však aj tak nebola kompletne vybavená, deti idú v pondelok do školy a nič pre nich nemám. Posledný krát v živote.

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.
    Stav skladu sa snažíme stále aktualizovať a ponúknuť tak zákazníkom prehľad o produktoch.

• nakúpil v obchode PREPISKA.SK pred 1 rokom

• široký sortiment - mali aj nadrozmerné biele tabule, ktoré iní dodávatelia nemali v ponuke

• Prehľadnosť a dostupnosť tovaru
    • Momentálne žiadne

Vrelo odporúčam,dobré ceny

• nakúpil v obchode PREPISKA.SK pred 2 rokmi

• Ochota pomôcť a vyhovieť požiadavkám, dobré ceny
    • Žiadne

Výborný

• nakúpil v obchode PREPISKA.SK pred 2 rokmi

• Rýchle dodanie tovaru za rozumnú cenu....

Maximálna spokojnosť....

• nakúpil v obchode PREPISKA.SK pred 2 rokmi

• Dostal som všetko načas, pán mi aj zavolal.
    • Na tabuľy je malá puklina - teda nie je to v 100%-nom stave, ale zas nie je to také velké poškodenie aby som teraz riešil reklamáciu a posielal spať a čakal 5 dní. Neviem či to bolo výrobou alebo dopravou ale nie je to v 100% stave - stáva sa.

V poho, aj nabudúce .

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.
    Tabule sa pred expedíciou vždy kontrolujú, nevylučujeme však že tabuľa sa mohla poškodiť čo sa pri preprave týchto rozmerov niekedy stáva. Reklamáciu si môže uplatniť každý zákazník podľa reklamačného poriadku.