• rýchlo vybavené

Skvely predajca.
    Rychle a spolahlive dorucenie objednavky.

Reakcia obchodu Grund a.s.

velmi Vám děkujeme za vaši kladnou recenzi a za Vaši důvěru, kterou jste nám projevil. Jsme velmi rádi, že jste byl spokojen s našimi službami a s rychlým dodáním Vaší objednávky.

Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás obrovskou motivací a potvrzením, že jdeme správným směrem. Doufáme, že se k nám budete vracet i v budoucnu a že Vám budeme moci opět poskytnout kvalitní služby.

Děkujeme Vám ještě jednou a přejeme Vám krásný den!

S pozdravem,
    Tím GrundHome.sk

• Spolalivost

• Veľmi rýchla dodavka

• kvalita tovaru aj procesu predaja, prehľadná prezentácia

Spokojnosť.

• Super

• tovar v poriadku a rýchlo došiel

spoľahlivý, veľký výber, rýchle dodanie

• Kvalitný výrobok, skoré doručenie, veľká spokojnosť,vrelo odporúčam.

• dobrá komunikácia, kvalitné produkty a ponúkaný sortiment, rýchle doručenie

• Kvalitný tovar
    • Promtné vybavenie a doručenie

• Dobrý výber tovaru ,Skvelá komunikácia s obchodom, Rýchle vybavenie a doručenie objednávky.
    • Nezistil som žiadnu.

Tento obchod odporúčam.

rýchle dodanie, všetko OK

Keď chcete vrátiť tovar ktorý sa Vám nehodí ,zaplatíte nehoráznu sumu za poštovné . Vrátenie by malo byť zdarma, tak ako ponúkajú iné e-shopy.Preto som si tu objadnala prvý a posledný krát. Iné nemám predajcovi čo vytknúť.

Reakcia obchodu Grund a.s.

Je nám ľúto, že ste nespokojní, najmä preto, že vychádzame v ústrety našim zákazníkom a ponúkame vrátenie tovaru ZDARMA.

Stačí sa s nami vždy skontaktovať - telefónne číslo a e-mail máme uvedené na našej webovej stránke.

A v pätičke máme aj informácie o možnosti bezplatného vrátenia tovaru - https://www.grundhome.sk/ako-mozem-vratit-vyrobky/

Pokúsime sa vymyslieť, ako túto informáciu prezentovať ešte výraznejšie. Ďakujeme za vašu spätnú väzbu.

Prajem vám pekný deň,

Tím GrundHome.sk

• Žiadate platbu vopred! Obvyklé je dobierka

Reakcia obchodu Grund a.s.

okrem platieb kartou a bankovým prevodom sme vždy ponúkali aj platby na dobierku. Takže áno, súhlasíme, že dobierka je bežná, a preto ju ponúkame.

Kolegovia sa s vami skontaktujú, aby zistili, v čom bol problém. Pri písaní recenzie pravdepodobne došlo k zámene e-shopov.

// EDIT - Rozhodli ste sa zaplatiť vopred kreditnou kartou. Mohli ste si vybrať dobierku, ale vybrali ste si kreditnú kartu, takže čakáme na platbu. Ak by ste si vybrali dobierku, objednávku by sme poslali na dobierku :) Nejde teda o to, že by sme vyžadovali platbu kartou (nevyžadujeme), ale o to, že ste si vybrali platbu vopred.

S pozdravom,

www.GrundHome.sk

• Dobrá komunikácia, rýchle dodanie

rýchle a bezchybné doručenie zásielky

• Obchod je spoľahlivý.
    • Produkty, ktoré som si vybrala zodpovedajú farbou tak, ako je na obrázku.

Rýchle dodanie na druhý deň od objednávky.

V čase objednávky 20.12. som nepostrehol kolonku, že nestihnú poslať do vianoc. Po Novom roku ihnedˇvybavené podložky veľmi pekné ďakujem nech sa Vám darí.