skoro som kupil pneumatiky vyrobene 2012, nastastie mi odtial volali a upozornili na to

Reakcia obchodu predajpneu.sk

Informácia o roku výroby pneumatík je uvedená pri každej pneumatike. Aj napriek tomu sa stáva, že si to občas zákazník nevšimne.
    Preventívne takéto objednávky potvrdzujeme aj telefonicky a v prípade, že s tým zákazník nesúhlasí, objednávku bez problémov stornujeme.

Jediny problem bol s terminom dodania tovaru: na Heureke, kde som si tento tovar nasiel, bola ina doba, kratsia, dodania. PredajPneu.sk mal na svojich strankach dlhsiu dobu dodania.
    Trocha ma to zaviedlo, lebo som chcel tovar cim skorej aj napriek vyssej cene ako v inych obchodoch. Nakoniec som mal dobu dodania ako v inych obchodoch ale za vyssiu cenu.

super a rýchle dodanie

• Dobry a jednoduchy vyber pneumatik
    • Jedina komunikacia s obchodom je, ze poslu oznamovaci mail ze ste si nieco objednali a bude Vam dorucene
    • Neberu na vedomie Vase poznamky - ja som pysal ze nechcem pneumatiky ktore nie su vyrobene v tomto roku a oni my poslali pneumatiky vyrobene pred rokom

spokojnosť

• Som spokojná.Po zadaní objednávky nám pán ešte zavolal a opýtal sa či nám nevadí ,že pneumatika už jazdila(my sme si to ani nevšimli)takže sme spokojný.

• rýchla reakcia

• Veľmi rýchle dodanie tovaru

S tovarom absolutna nespokojnost stojim v pneuservise kde teraz rozmyslaju ako nafukaju gumu ktora je stlacena zlym skladovanim nafukaju to pneuservise ktore je vybavene delom na fukanie ale clovek v tejto dobe nema cas behat po servisoch dakujem obchodu za komplikacie posledny nakup....

• Prontne vybavená objednávka.

objednala som si v tomto obchode už druhýkrát. hneď na druhý deň mi zavolali a povedali predbežný termín dodávky tovaru, ktorý aj dodržali

• neodporúčam!

2. 4. 2020 okolo 9tej ráno som Vám ráno volal o info k pneumatikám Bridgestone Turanza T001 195/65 r16. Vaša cena na eshope vtedy bola 65eur. Na záver telefonátu som dodal že poobede keď prídem domov tak ich objednám. Čo myslíte aká bola cena v ten istý deň poobede? Samozrejme vyššia, konkrétne 74eur. Je mi trápne aj za Vás... Ďakujem

Dodatok k recenzii a k Vašej zavádzajúcej odpovedi: Ráno mi bolo povedané že na sklade pneu nemáte, že ich objednávate z Nemecka a trvá to cca 7dní, tak že to že ich zobral nejaký zákazník predo mnou to zase len klamete... A chceli ste ma obtiahnuť o 4 x 9eur nie o 14. Chápem že negatívne recenzie Vám vadia a uberajú zákazníkov, ale veľká vďaka za to že existujú! Radšej sa snažte o nápravu a serióznosť ako sa brániť tým že si to ten blbý zákazník vymyslel a vlastne za to môže on. Veľa úspechov prajem.

Reakcia obchodu predajpneu.sk

Mrzí nás Vaša negatívna recenzia. Snažili sme sa Vám telefonicky vysvetliť, že pneu za 60 EUR, ktoré sme mali v ponuke ráno, sa do večera vypredali. Bohužiaľ, nemali ste ich rezervované, tak ich vzal iný zákazník. Večer sa už zobrazovala ponuka drahších pneumatík, ktoré my skladom nemáme, ale cena je automaticky nastavená podľa aktuálnej ceny nášho dodávateľa. Prosím pochopte, že distribuovať tak širokú ponuku pneumatík, nieje jednoduchá záležitosť a že tento tovar má svoje špecifiká a naozaj nieje našim cieľom zamestnávať ľudí cieleným preceňovaním tovaru.. pri rozmeroch našej ponuky naozaj nieje možné sledovať každú pneumatiku

S pozdravom a sklamaním z Vašej negatívnej recenzie
    tím predajpneu.sk

Už na začiatku objednávky sa nezhodoval objednávací č.kód pneumatiky s popisom technologického modelu pneumatiky. Po siedmych dňoch bol prekvapený , že im zo skladu poslali model pneumatiky iný. Objednávku stornoval z dôvodu zlej komunikácie dodania tovaru. Po tel. rozhovore navrhol iný model, ale mail neposlal. Takže posiela,kedy, v akej cene, či ...

Reakcia obchodu predajpneu.sk

veľmi nás mrzí Vaša zlá recenzia, pretože si myslíme, že informácie o tovare a dobe dodania sme s Vami odsúhlasili telefonicky a rovnako aj e-mailom. Vy ste si nakoniec objednaný tovar neprevzali. Čo už.. stáva sa

• Mam dieravu pneu a neda sa opravit,tak som si tu objednala novu 6.11.2019,aj som ju zaplatila,s tym,ze na stranke mali,ze pneu maju 30ks skladom,na dalsi den mi volali,ze oni maju sklady v Nemecku a dodanie bude +14€ a 7 dni,alebo od konkurencie +6€ a dodanie 5-7 dni, 15.11. bolo 8 dni od ich telefonatu,a nikto nic,tak som im volala a povedali mi,ze estr nemaju pneu na sklade,o pol hodku ju uz mali,a ze mi ju posielaju,o par minut mi prisla SMS od DHL,ze mi privezu pneu na dobierku uz nie 6€, ale 7,33€, lebo nakoniec je pneu z Madarska,.

Reakcia obchodu predajpneu.sk

mrzí nás Vaša zlá skúsenosť. Všetky informácie Vám boli poskytnuté a s podmienkami ste súhlasili. Zháňali ste pneumatiku v rozmere, ktorý nieje veľmi bežný, tak je pochopiteľné, že to v Slovenských obchodoch len sotva nájdete u niekoho na sklade. Urobili sme čo bolo v našich silách a pneumatiku sme sa Vám pokúsili zabezpečiť čo najskôr a v čo najnižšej cene. Nevieme o akej preprave vravíte, keďže mi tovar nezasielame kuriérskou spoločnosťou DHL. Mrzí nás jednodňové omeškanie Vašej objednávky, bohužiaľ počas sezóny sa to občas stáva.

tím predajpneu.sk

Som nadmieru spokojny,tovar doruceny den po objednani,absolutna spokojnost,odporucam kazdemu.Rudolf z Trencina.

• milá a presná komunikácia
    • pekné vyobrazenie
    • chýba podrobnejší opis pneu

Výborná logistika, pneumatiky prišli ako napísali - 7 pracovných dní...

• Odporučam

Môžem odporučiť som veľmi spokojný a aj ta pani čo som to s nou objednával veľmi milá a všetko bolo ok a včas ďakujem

Aj my Vám ďakujeme za Vašu recenziu

• rýchlosť