I přes telefonické ujištění o odeslání balíku zboží stále neodesláno!

• Veľmi dlhá cakacia doba

Dobrý deň, pani Edit,
    veľmi vám ďakujeme za pripomienku. Doba doručenia vašej zásielky skutočne bola neštandardne dlhá. Kuriér vo vašej lokalite niekoľko dní po sebe doručenie z kapacitných dôvodov nezvládol. Upozorníme ho na neprijateľný postup. Ospravedlňujeme sa vám za nepríjemnosti.
    Majte sa pekne,
    Michal, PreAlergikov.sk

• tovar bol rýchlo doručený
    • tovar došiel poškodený
    • nebol dostatočne zabalený na prepravu
    • reklamovala som

Balík došiel síce nepoškodený, ale tovar bol poškodený. Nebol dostatočne izolačne zabalený. Možno bol poškodený už pred prepravou. Neviem to posúdiť. Samozrejme ma to veľmi mrzí . Vrátila som v rámci reklamácie.

Dobrý deň, pani Štvrtecká,
    ďakujeme vám za užitočnú spätnú väzbu. Aj nás táto chyba veľmi mrzí. Zamestnancov skladu sme poučili, aby kvalite balenia venovali väčšiu pozornosť. Ospravedlňujeme sa vám za nepríjemnosti.
    Nech sa Vám darí,
    Michal Závacký, PreAlergikov.sk

Tovar dodaný po vyše mesiaci

Zĺhavé poslanie tovaru. Až po mojom kontaktovaní kedy dostanem objednávku (4dni po objednaní).
    Tovar bol poškodený, vrátenie na moje náklady aj keď oni poslali výrobok ktorý nefungoval.
    Komunikácia strohá.
    Tento obchod už nikdy viac.

Tovar ani po 6 dňoch mi nebol ešte doručený. Neviem vôbec čo sa deje, nakoľko sa mi ešte neozvali.

Reakcia obchodu Pre Alergikov

velmi se vám omlouváme za zpoždění při zpracování vaší objednávky. Kvůli technické chybě v novém e-shopu se nám z platební brány včas nepřenesla informace o zaplacení vaší objednávky. Navíc bohužel máme na skladě jen 1 kus produktu, kterého jste si objednala 2 kusy. Kolegyně z expedice vás bude kontaktovat s návrhem řešení.
    Děkujeme, M. Závacký, PreAlergikov.sk

• Ziadna

Oznámili mi po telefóne, že mnou objednaný tovar nemajú, tak som ich požiadal o vrátenie vyplatenej sumy za objednaný tovar v hodnote 250€. Aj po nasledovnej telefonickej urgencii mi peniaze nevrátili ani po týždni!!!

Reakcia obchodu Pre Alergikov

děkujeme vám za cennou připomínku. Rozumíme vašim pocitům, sami neradi na něco čekáme. Na refundaci on-line platby však obvykle potřebujeme několik dní. Ve vašem případě nám trvala 4 pracovní dny od zrušení objednávky. Peníze jsme vám konkrétně vraceli na účet 14. 11. Je nám líto, pokud jsme vás zklamali.
    Ať se vám daří,
    Michal Závacký, PreAlergikov.sk

Manžel objednal na svoje meno klimatizáciu, ale ja som tuto klimatizáciu brala do firmy a tak som požiadala na zmenu vo faktúre. Žiaľ nebolo mi vyhovené. Asi sa to nedalo tak mi mohli napísať aspoň, že to nie je možné.

Reakcia obchodu Pre Alergikov

s úpravou faktury Vám rádi vyhovíme. Vaše zpráva se nám jenom někam zatoulala. Dohledáme ji a hned se s Vámi spojíme.
    Děkujeme a omlouváme se za zdržení,
    Michal Závacký, PreAlergikov.sk

Tovar som objednala s tým, že bol uvedený NA SKLADE. Po asi 2 dňoch mi zavolali, že tovar skladom nemajú. Prosila som aby mi na email poslali, ktoré na sklade majú. Ponuku som ale nedostala. Objednali sme teda z iného eshopu. Následne bol ale tovar odoslaný. Nepreberali sme ho už. Nerozumiem čo nám teda posielali, keď daný tovar u nich nebol.

• Doteraz neviem či tovar vôbec dôjde
    • žiadna komunikacia

Zatial tovar nedorazil,dokonca ste mi nedali ani vediet či vôbec dôjde

Reakcia obchodu Pre Alergikov

je nám líto, ale objednala jste si u nás produkt, u kterého byla uvedena dostupnost MAREC. To znamená, že má být dostupný během března, tedy marca. Jakmile nám produkt dodavatel dodá, velmi rádi vaši objednávku bez dalšího zdržování vyřídíme. Pokud na produkt spěcháte, rádi vám nabídneme dostupné alternativní modely.
    Děkujeme a ať se vám daří,
    Michal Závacký, PreAlergikov.sk

• Tovar za takmer 200 eur mi prisiel v roztrhanych plastovych obaloch. Kedze je to vyrobok pre alergikov tak ma to velmi sklamalo a v buducnosti uz tento obchod nevyuzijem.

Reakcia obchodu Pre Alergikov

děkujeme vám za cennou zpětnou vazbu. Produkty jsou při přepravě chráněny minimálně dvěma vrstvami obalů. Případné poškození obalu při přepravě naštěstí nemá vliv na funkčnost produktu pro alergika. Ale rozhodně nepůsobí dobře a nemělo by k němu docházet. Spojíme se s vámi, abychom zjistili podrobnosti a mohli se poučit do budoucna.
    Mějte se krásně,

Tovar mám objednaný 2 týždne a nebol mi ešte doručený

Reakcia obchodu Pre Alergikov

děkujeme vám za zpětnou vazbu. Je nám líto, že musíte tak dlouho čekat. Objednala jste si u nás produkt, který v době objednávky nebyl na skladě. Produkt je totiž nedostupný už několik týdnů. Během několika dnů by už měl být k dispozici.

Mějte se krásně,

Michal Závacký, PreAlergikov.sk

• Zvlhčovač vzduchu mi dorazil s nefunkčným displejom hneď po vybavení, hneď na druhý deň som im ho poslal a po týždni od doručenia nemám zvlhčovač ani peniaze neodporúčam !!!!

Produkt som nedostal

Tovar bol objednaný 2 novembra alebo k 19 novembru nebol dodaný, napriek že na stránke pri tovare v čase objednávky bolo uvedené "tovar na sklade". Okrem potvrdenia objednávky e-mailom zo strany obchodu nebola žiadna ďalšia komunikácia, napr. stačila by krátka informácia kedy bude tovar dodaný.

• Kupil som to preto, lebo som sa dal oklamat
    • Pretože presne táto protipylová textilia sa dá momentálne kupiť za 167 kčs v Lidli co povazujem za absurdne takto uvedený tovar predražiť

Všetkých mojich známich upozorním na neferovost Vašho podnikania pretože s takýmto predražením som sa ešte nestretol a už som uskutočnil niekolko inernetových obchodov.
    Skúste sa zamyslieť nad mojoun reakciou
    či nemám náhodou prevdu.

• dodacia doba
    • zla komunikacia pri nefunkcnom tovare

dobre sa zamysliet nad recenziami