• Večer som napísala správu s otázkou, na druhý deň ráno mi pán volal a moje otázky zodpovedal. Ako povedal, tak bolo.
    • Veľmi milá komunikácia, ochota pomôcť.
    • Určite odporúčam.
    • nemám

Príjemný, ochotný personál; široký sortiment.

• Dobrá komunikácia, síce chýbala mailová komunikácia, ale zavolali a oznámili, kedy budú balík odosielať

• Rýchla a promntná komunikácia, cena

• Rýchle dodanie oproti konkurencii.
    • Konštruktívny prístup.
    • Príjemný servis.

Objednával som kočik, na ktorý by som na inej stránke čakal 4-8 týždňov, no na stránke pre-detičky.sk som ho mal doma do 10 dní od objednania, pritom tento typ nemali naskladnený.
    Obchod vrelo odporúčam.

• Lepsia cena
    • Komunikacia

Vyhoda

Krásny Kočík

• Velmi rychle dodanie tovaru
    • Vynikajuca komunikacia s predavajucim

Po vytvoreni objednavky mi na druhy den volal pan, ze kocik dorazi koncom tyzdna ale da mi den vopred vediet. Je piatok nikto mi nevolal ani nepisal .

Veľmi dobrá komunikácia zo strany obchodu. Aj napriek tomu, že objednany tovar nebol k dispozícii obchod veľmi promptne zareagoval a poskytol iný tovar v rovnakej kvalite.

Tovar dorazil za 1 mesiac

• Perfektna komunikacia, informovanost. Snaha vyhoviet zakaznikovi!! Velmi ocenujem podrobne info o stave objednavky.

Objednavala som NUNA leaf grow ktora uz nebola zial skladom. Objednali mi novy model 2021, informovali o jeho doruceni dodavatelom, nasledne ihned odoslali k nam.

• Rýchlosť
    • Kvalita

Som veľmi spokojna, už 2xkrat som objednala tovar, super komunikácia aj ceny :)
    Odporúčam

• Rýchle dodanie, komunikácia

• Komunikácia so zákazníkom
    • Doručenie tovaru podľa dohody

• Rýchle dodanie, skvela komunikácia
    • Návod v maďarčine ale poradili sme si aj tak

• osobný prístup

spokojnosť

• vyborna komunikacia

Tovar dorazil za 1 mesiac

• Som až nadmieru spokojná s vaším obchodom krásny je to kočík a tak isto aj s prìslušenstvom k tomu veľmi sa mi to páči. Budem vás odporùčať aj známym a tak celkovo. A tiež sa mi páči prìstup zamestnancov ku zákazníkovi. A určite si budem u vás nakupovať aj naďalej. Ďakujem Vám veľmi pekne.

A nakupujúcim by som vás tiež odporučila aby nakupovali len u vás. Je to veľmi dobrý obchod a tak i sto aj kvalitné veci tam máte.