• Výborná komunikácia s obchodom.
    • Krátky čas doručenia.
    • Darček k objendnávke.
    • Nestretla som sa so slabinami obchodu.

Určite by som si nákup zopakovala aj viac krát a určite budem ešte aj nakupovať v tomto obchode!!!
    Len a len odporúčam každému :-)

Popracovala by som na informaciach o dodani tovaru. Dostala som info,ze tovar bude doruceny koncom mesiaca a ze ma budu este kontaktovat. Nakoniec tovar prisiel bez informacie o dodani o tyzden skor.

• rychle vybavenie
    • dobra cena
    • ochotny predavajuci
    • služby navyše bez poplatku
    • aj ked je to len kočík vadilo mi,že návod nebol v slovenčine,alebo češtine

obchod vrelo odporučam, pán ,s ktorým som volala hnedˇvedel čo chcem nemusela som čakat kým si tovar nájde
    tovar mali v plnej výbave,inde nemaju farbu alebo iné prislušenstvo vôbec
    ak majú tak za príplatok
    alebo ani nevedia o čom zakaznik hovori

som velmi spokojna dˇakujem

• Super ceny,pozerala som ten istý výrobok na iných stránkach a bol
    • o dosť drahší.
    • Ku kočíku,ktorý som kúpila,nie je na stránke napísané,že k tomu patrí aj plaštenka a moskytiéra.Je tam,možnosť doobjednať si.A mne bol doručený aj naf.kolesá,bez doplatku,super.Treba to tam dopísať.Inak nemám žiadne iné výhrady,super.

Určite odporučím,užlen kôli,širokému výberu a cenám,a taktiež,to poštovné zdarma.

Super

• komunikácia obchodu
    • poľský výrobok s nepoužiteľným návodom
    • návod nesedí s realitou popisu výrobku
    • kvalita tovaru - na dvoch miestach poškodený lak dreva (ošúchaný)

dobrý

• lacnejsie ako v predajni

nakolko som objednavala prvy krat,mam pozitivny nazor a som spokojna

• Perfektné ceny,široký sortiment
    • Nenašiel som

• -kedže som na materskej tak nemusím chodiť do kamenného obchodu
    • -rýchlosť
    • -dostupnosť tovaru
    • -dobré ceny
    • -pohodlie pri nákupe z domu

Veľká výhoda,že nemusím chodiť do kamenného obchodu a môžem nakupovať priamo z domu. Bola tu najlepšia cena na výrobok, ktorý som potrebovala. Komunikácia bola na výbornú a aj služny boli super.Určite by som tento obchod odporúčala aj ostatným.

dobrá cena tovaru, tak isto aj dopravy, super komunikácia s predajcom, boli ochotný, stále ma informovali o objednávke a aj keď nebola hojdačka skladom snažili sa čím skôr ju zohnať a poslať mi ju. Bola som spokojná, tovar prišiel v poriadku. Odporúčam

• -široký sortiment
    • -ochota poradiť
    • -výhodná cena

• Vynikajúca komunikácia s personálom, veľmi ochotný poradiť a pomôcť
    • Myslím že obchod nemá žiadne slabiny, a kto chce dobre nakúpiť určite nech sa obráti na ponuku v tomto obchode. Nemám žiadne negatíva na tento obchod, skôr len samé pozitíva! Vynikajúci obchod a určite sa aj v budúcnosti na služby tohto obchodu obrátim!

Každému odporúčam, kto chce kvalitný tovar za dobrú cenu, ochotní personál, výábornú komunikáciu s obchodom, nech sa obráti na služby tohto obchodu. ja som bol s nimi maximálne - maximálne spokojný!

• Najlepšie ceny na trhu. Dobrá komunikácia. Spoľahlivosť.

Všetko na 1*

• Dobrá komunikácia
    • Skvelý prístup
    • Tovar bez poškodení

Objednavala som zo stránky kočík , hoci sa na objednávku dlhšie čakalo a namiesto sedeho poslali ružový , nevadí , predajca ma kontaktoval vždy a všetko mi oznámil . Objednávku opravil a dnes som si konečne poskladala kočík ♥️ je nádherný a veľmi pekne ďakujem za ochotu !

• Najlepšia cena na trhu.
    • Veľký výber.
    • Super komunikácia.
    • Ochota a poradenstvo.

Ja osobne len odporúčať viem. Ako otecko, ktorý ešte len teraz spoznáva svet rodičov, veľmi jednoducho som vedel nakúpiť pre môjho synčeka. Veľmi dobre mi vedeli poradiť.

• super komunikácia, dobrá cena, dobrý výber, spolahlivosť

Len odporúčať viem! Všetko nakúpite na jednom mieste od A po Z.