• Skvelá komunikácia
    • Rýchlosť dodania
    • Kvalitný tovar

• Rychla reakcia, super pristup, mili ludia

Nakoľko sa mnou objednaný tovar v ten deň vypredal, no na stránke ešte bol dostupný, majiteľ zavolal, ospravedlnil sa a navrhol oneskorenie dodania, s čím som súhlasila. Tovar bol dodaný aj tak skôr ako sám predávajúci odhadoval. Odporúčam :)

Skvelá komunikácia, veľká spokojnosť.

• Dobrá komunikácia
    • Tovar je v hroznom stave - zničené a obúchané dosky, nekvalitne vyhotovený (zle vyvŕtané diery, nepresne narezané, poničené hrany sololitov, niektore diery zbytočne navŕtané). Postieľka má po zložení viditeľné nedokonalosti, boli dodané dva rôzne návody- oba iba v maďarčine a oba s iným zoznamom dielov.
    • Kúpu ľutujem - postieľka, ktorá nám prišla nie je hodná 300€
    • Obchod neodporúčam

• Príjemný majiteľ
    • Výborná komunikácia

• Skvelý prístup, pozitívna skúsenosť, rýchle jednanie a dodanie tovaru. Určite odporúčam.

Tovar nebol skladom, o com som bol hned telefonicky upozorneny. Dodanie malo byt za 4 tyzdne, ale prekvapivo to bol iba tyzden... super komunikacia...bol som nadmieru spokojny, urcite obchod odporucam.

• Prijemna komunikácia akú som ešte nezažila. Skvelý prístup. Rýchle dodanie.

• obrázok tovaru nezodpovedal realite, bol vyobrazený iný tovar

Aj napriek poznámke k objednávke nám bol zaslaný iný tovar ako na obrázku, tovar, ktorý bol na iných eshopoch takmer o polovicu lacnejší a nebol nám poskytnutá cenová kompenzácia rozdielu, ale iba možnosť vrátenia peňazí po vrátení tovaru. Keďže bolo pred Vianocami, už sme nestíhali kúpiť iný darček.

• Rýchle dorucenie
    • Skvelá komunikácia
    • Žiadna

Veľmi dobrá komunikácia, tovar presne podľa opisu, určite nákup odporúčam, rýchle doručenie

• Komunikácia na výbornu. Deň pred tým ako mi mal byť tovar doručeny som bola telefonicky kontaktovaná o tom.

• Dlhé doručenie tovaru
    • Objednala som už pred týždňom a nemám žiadnu správu o tovare

Nekomunikatívnosť so zákazníkom, objednala som tovar už týždeň dozadu a nemám o tom žiadnu správu, neviem čo sa deje, či vôbec dorazí alebo nie.

• Velmi ustretovy a mily majitelia

• Vyborna komunikacia

• Rychla komunikacia s obchodom
    • Ustretovy pristup
    • Pomoc pri vybere a nakupe

• Rýchlosť dodania

Som veľmi spokojná. Dokonca ma aj kontaktovali telefonický, aby bola moja objednávka 100% vybavená.

Přes eshopy nakupuji celkem často, recenze však často nepíši. V tomto případě však udělám výjimku. Zboží již u nás v České republice nebylo k dostání, proto jsem vybrala eshop na Slovenku (pro mě zcela neznámý). Byla jsem překvapená rychlostí reakce. Zaměstnanec eshopu mě několikrát telefonicky kontaktoval, aby mi sdělil aktuální info k objednávce. Zboží dorazilo rychle, jsem spokojená. Za mě určitě DOPORUČUJI.

• Rýchle dodanie, spokojnosť úplná určite od nich budem kupovať stále