karafu som objednavala ako darcek a potrebovala som ho expresne vyrobit a dorucit. S panom majitelom bola komunikacia bezproblemova a co slubil aj dodrzal.
    Odporucam

• Tovar doručený rychlo

Krásne hodinky. Potešili.

• Možnosť okamžitej komunikácie na stránke prostredníctvom live chat-u.
    • Možnosť personalizovania, vytvorenie vlastného dizajnu.

Okamžitá, ústretová komunikácia ohľadom objednávky. Zásielka doručená podľa dohodnuté termínu. Skvelý produkt aj jeho úprava a prezentácia. Ďakujeme.

• Veľká spokojnosť, ochotný a ústretový.

Jedinecne hodinky, ktore vzdy prekvapia.

Spokojnosť

• rychle vybavenie objednavky a dodanie tovaru

• Maximálna spokojnosť, krásna práca

• Rýchla odpoveď, rýchle doručenie, poháre vyzerajú šikovné

• Všetko bolo presne podľa objednávky

• Krásne hodinky, gravírovanie a rýchle dodanie. Všetko super. Teším sa ako ich dám manželovi k narodeninám.

• Veľká spokojnosť

• Skvelá komunikácia
    • Individuálny prístup

Dostal som to, čo som chcel

kvalitná a pekná práca výrobku

velmi spokojny, aj s produktom, aj s dodanim a eshopom, dakujem.

• Rýchlosť vybavenia objednávky
    • Kvalita výrobku

• Waw, mam krasny darcek. Je to super vypracovane

Prislo načas ako bolo v objednavke , davam 7 z 5tich hviezdiciek

• Karafa s pohármi prišli nerozbité
    • Zavádzanie zákazníka
    • Tovar prišiel po 15 dňoch od objednania
    • Santalový náramok ako darček k nákupu chýbal
    • Poškodená drevená krabička
    • Na kockách bol vygravirovaný iný vzor než som si vybrala

Hodnotenie píšem s odstupom času od prebratia tovaru, aby som v návale negatívnych emócii neuviedla nič okrem faktov. Takže zhŕňam moju skúsenosť:

- mal to byť darček, preto som objednávala 2.1., aby mi stihol prísť v požadovanom termíne. Na stránke bol oznam, že čerpú dovolenku do 5.1., hovorím si ok, to určite stihnú vygravírovať 1 fľašu, 2 poháre a 6 malých kociek do 15.1. Opak bol však pravdou.
    - pre istotu som napísala email 9.1., kde mi odpísal p.Kováč, že sa ospravedlňuje za zdržanie ale bude sa objednávke venovať a najneskôr piatok 12.1. ju mám doručenú
    - v piatok 12.1. neprišla žiadna správa od doručovacej spoločnosti, ale p.Kováč mi tvrdil v telefóne, že objednávka bola odoslaná, no preverí to a ozve sa mi….
    - Neozval sa a písala som teda ďalší email, na ktorý mi odpovedal až v pondelok 15.1.
    - plánovaný darček som teda na moje veľké sklamanie nemohla oslávencovi odovzdať
    - v pondelok poobede som písala opäť, že mi stále neprišla informácia o doručovaní balíka, pán Kovač sa ospravedlňoval za spôsobený stres a údajne išlo o výnimočnú situáciu (to aj pre mňa, keďže takéto fiasko s darčekom, ktorý navyše nestojí pár eur, sa mi ešte nestal) Dal mi zľavu 7,9€ a vraj probalí darček. No ani 50% zľava by už nevynahradila negatívne dojmy a stres.
    - údajný darček by som mala v balíku aj tak, nešlo o nič navyše, pretože santalový náramok chýbal a namiesto neho bol pribalený kožený náramok.
    - v utorok 16.1. ráno som volala opäť keďže stále neprišlo oznámenie o prevzatí balíka do prepravy. Na to som už len dostala SMS “momentálne nemám čas. Pošlite mi správu”. Požiadala som teda o zrušenie objednávky, ale vzápätí na to mi prišiel email od packety, že zásielku prebrali.
    - Tovar mi bol teda po všetkých peripetiách doručený 17.1.
    - Balík bol riadne zabalený, no aj tak bola darčeková drevená krabica na jeden strane odlepená. Kocky mali mať vygravirovaný úplne iný vzor.
    - Ak teda chcete skúsiť adrenalínový šport, určite objednajte hodnotný darček z tohto obchodu ;-)

Reakcia obchodu PravýMuž.sk

Chceme sa vám úprimne ospravedlniť za všetky nepríjemnosti, ktoré ste zažili v súvislosti s vašou objednávkou. Vaša spokojnosť je pre nás nesmierne dôležitá a následné komplikácie neodzrkadľujú naše obvyklé štandardy služieb.
    Rovnako nás mrzí, že darčekový náramok nebol to, čo ste očakávali, a že vaša drevená krabička utrpela poškodenie (Náramok aj novú krabicu Vám doposielame).

Rád by som zdôraznil, že urobíme všetko pre to, aby sme vylepšili naše služby a zabránili podobným problémom v budúcnosti. Vaša spokojnosť je pre nás nesmierne dôležitá, a budeme naďalej pracovať na tom, aby sme vám poskytovali kvalitné produkty a služby. Ďakujeme za konštruktívnu kritiku, ktorá nám pomôže sa posunúť.

Ak máte ďalšie otázky alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať. Budeme radi, ak nám dáte ďalšiu príležitosť a umožníte nám ukázať, že sme sa zlepšili.