• Vôbec mi neprisiel tovar.
    • Ziadne info o zasielke

10 dní čakám za dodaním tovaru a ešte stále sa ani len neozvali co je s tovarom, a pritom je už vopred zaplatený.

• Čakám už 2 týždeň a stále nič

Zaplatil som za tovar 28.1. dnes je 6.2. a tovar stále nemám, aj som písal email a stále bez odozvy.

• Nulová komunikácia, nedá sa im nikdy dovolať, neodpisujú na správy
    • Tovar mi bol doručený týždeň po lehote
    • Absolútne neodporúčam tento obchod

nekomunikuju.nedvihaju.neodpisiju.
    mrzi ma nesolidnost predaja.

• nemá
    • Tovar skladom, čakal som týždeň
    • Zamenili tovar.

Neodporúčam.

objednany tovar dosial nedorazil.

Dúfam že tovar príde na čas tak ako píšu v objednávke

Tovar mi nebol kompletne dodaný do dnešného dňa aj napriek tomu,že
    som už písal a 4- krát vola.

Tovar bol zaplatený, no neprišiel, nedvíhajú telefóny. Nekupujte tam! Obraciam sa na Slovenskú obchodnú inšpekciu

Dobrý deň p. Eva
    Z Vášho telefónneho čísla sme si nenašli vôbec ani jeden neprijatý hovor, ani e-mail, kontaktovali sme Vás pred sviatkami, že nám chýba jeden produkt, povedali ste že počkáte.

Ďakujeme za neoprávnenú recenziu

Písali,že tovar ma dodávateľ na sklade jeden deň to bude trvať kým to od neho príde. No ale je to objednané od 22.12.2020 už 13 dní a montérky nikde. Neviem aké ho.dnotenie mám dať na tovar. Jaro

Dobrý deň
    Tovar Vám bude dnes expedovaný, ospravedlnujeme sa za nedorozumenie, kuriér ktorý to mal doviesť tak to nedoniesol.

Prajem pekný zvyšok dňa

• Žiadna komunikácia,,,žiadna odpoveď,,,
    • Ignorovanie

Dobrý deň
    Tovar ste si objednávali 15.12 a dňa 17.12 Vám bol expedovaný.
    Bolo Vám poslané aj č. zásielky. kde ste si mohli balík dohľadať.

Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti

Prajeme pekný deň

Uz nikdy viac! Tovar som vyplatila hned pri obkednavani, presli 3tyzdne a ja nemam ani peniaze ani tovar. Aby som neklamala, prisla mi 1/4objednavky v dezolatnom stave. Prasknuta, vytecena flasa, ktora poskodila cely balik, cize na vyhodenie cele.

dobrý deň
    tovar ste si objednávali 9.12. bolo Vám potvrdené, že Vám bude tovar expedovaný do týždňa.
    tovar sme Vám expedovali 17.12. kde ste mali aj č. zásielky.
    Nevieme v ako stave Vám prišiel tovar , keď že sme od Vás nedostali žiadnu informáciu a poškodení balíka a ani naša kuriérska spoločnosť nemá takú informáciu, že balík bol poškodený.

Prajeme pekný zvyšok dňa

Dobrý ,ochotný,rychlý přístup, zboži v dobré kvalite a za dobrou cenu,jsek spokojena.

Dobrý deň p. Monika
    Ďakujeme Vám za recenziu

• Rýchla reakcia na obj

Ďakujeme Vám za recenziu

Prajeme pekný zvyšok dňa

2 týždne ste ma nechali čakať na tovar, ktorý som objednal ako darček k narodeninám a nakoniec mi ani nebol doručený. Píšete že tovar po objednávka následne expedujete. Nedalo sa Vám vôbec dovolať, nereagovali ste, nevedel som zistiť, kde sa tovar nachádza a po cca 2 týždňoch mi odpíšete, že objednávku ste zrušili z dôvodu nedostatku tovaru...
    Do budúcna aspoň po tých 2 pracovných dňoch informujte kupujúceho, že tovar momentálne nemáte na sklade a nie nechať ľudí čakať 2 týždne. Mohol som tovar zameniť za iný tovar, ktorý by ešte stihol prísť. Takto kamarát odo mňa nedostal nič!

Dobrý deň
    Tovar ste si objednávali 20.11.(Piatok) Dňa 23.11.(Pondelok) Vám bolo oznámené , že tovar ktorý ste si objednali je momentálne vypredaný. a Súhlasili ste so STORNOM.

• Zlá komunikácia
    • Tovar aj keď píšú že dodanie do 5 dni ani po 12 dňoch nič ...

Dobrý deň p. Tina
    Tovar ktorý ste si objednávali bol na objednávku a boli ste oboznámená, že čakacia doba je cca mesiac.
    po 10 dňoch ste nás kontaktovali a chceli ste rušiť objednávku.

Prajeme pekný zvyšok dňa

• veľmi zlá komunikácia s obchodom, nedá sa dovolať

• prisiel iny tovar ako mal byt

neposlali co sa objednalo

Dobrý deň
    Nevieme čo máte na mysli, že Vám neprišiel tovar ako ste si objednali.
    Objednávali ste si pilčícke gumáky a maskáčový oblek a bolo Vám poslané presne to, čo ste si objednali, ak ste mali nejaké pochybnosti mohli ste nám zavolať. Nie sme spoločnosť, ktorá keď si objednáte pilčícke gumáky tak Vám nepošleme obyčajné do záhradky. Sme obchod najväčším sortimentom pre pilčíkov a nikdy sme nemali problém, že keď si niekto objednal pilčícke tak presne dostal to čo očakával.