Veľká spokojnosť, odporúčam, už roky objednávam. Rýchle dodanie, skvelá ponuka a fantastická kvalita.

• Výrobky sú úplne top, nakupujem pravidelne, ci cez eShop alebo v predajniach..
    • Dlho trvalo kým mi prišla zasielka..v utorok som urobila objednávku a prišla mi buduci týždneň v pondelok..

• prehľadný a rýchly nákup

• Výborný collagen , pomohol mojej priatelke (to som vyskusal vela klbovych vyziv a collagenou na nej)odstrániť bolesti bedrového kĺbu (jeden už má vymenený a začal ju bolieť druhý a na ten pomohol).
    • Vyskúšala ho aj skorosvokra . Je pred operáciou kolena(stále jej ju odkladajú) a po užívaní powerlogy collagenu sa jej bolesti zmiernili a lepšie chodí.
    • Následne ho skúsila aj tehotná sestra mojej priateľky ktorá sa sťažovala na bolesti kolien a bedrovych kĺbov (koli velmi zvysenej váhe ) a povedala ze bolesti prestala pociťovať
    • objednávam 3-6ks mesačne pre celú rodinu a znamym , preto odporúčam každému koho stretnem a týmto dotazníkom teraz aj tým ktorých nestretnem ;)
    • Zníženie obsahu balenia collagenu z 350g na 300g

Kvalitné produkty odporúčam

super

• Kvalitné produkty, rýchle doručenie

rýchle doručenie

Objednavka bola vybavena rychlo k spokojnosti

Tovar zodpovedá popisu a zloženie je super

• Kvalita produktov

Bezkonkurencny shop.

• Rýchlosť, kvalita.

• maximálna spokojnosť

Rýchle vybavenie objednávky, spokojnosť. Jednoznačne odporúčam

• kvalitný tovar
    • skoro nikdy nie je k dispozícii všetok tovar z ponuky, človek je nútený objednávať jednotlivé tovary po častiach (raz nebola dlho granola a kurkuma čokoláda. . )

Orieskove kremy Powerogy su bozske .

Rýchle dodanie tovaru. Tovar je kvalitne zabalený, nič sa nerozbije ani nevytečie. Som veľmi s nimi spokojný. Odporúčam !!!

Som s výrobkami spokojná, preto ich pravidelne objednávam, tentokrát kolagén aj pre dcéru

Super

• Kvalitné produkty, rýchle doručenie

Ghee maslo kupujem len tu. Skúsenosti mám aj s ostatnými výrobkami a som spokojná. Kvalitu uprednostňujem pred kvantitou.