• flexibilný prístup, vedia postele prispôsobiť aj individuálnym požiadavkám klienta
    • predavač veľmi príjemný
    • rýchla montáž, montéri sú slušní
    • vyššia cena

Každému odporúčam, kto chce mať vyššiu kvalitu u spoľahlivého výrobcu.

• Slovenský výrobca kvalitných sedačiek.

Kúpili sme sedačku od Wood Service Group. Slovenská kvalita a výborne sa na nej sedí!

• Je tam uvedené dodanie že 5 týždňov ale od 9.1. od objednania čakať je dosť dlho. Dnes 25.2. mi dokonca dali vedieť že sa stroj vo výrobe pokazil čiže ten stôl písací ešte nie je ani vyrobený? Čakať či zrušiť... už všelijako rozmýšľam

• Tovar doručený skôr ako mal byť, super personál aj montéri

Tovar dodaný skôr ako mal byť, posteľ je fakt masívna zatial nie je čo vytknúť, uvidíme po rokoch a chlapi čo nám ju montovali milí, komunikácia na úrovni. Bodsj by bolo viac takýchto SK firiem.

• Nepresné informácie o možnosti dodávky; rošt, hoci bol na sklade a mohli ho dodať obratom, nedodali, čím pozdržali výrobu postele o viac ako 6 týždňov (odhad na základe predpokladanej dodávky - doteraz nedodané).

Objednávka mešká bez objasnenai dôvodu

široký výber tovaru, veľmi kvalitný tovar, milý, nápomocný personál, rýchle vybavenie objednávky

Tovar dorazil za 1 mesiac

Zakaznicka linka a poradenstvo.

• Rychle dorucenie.
    • Velmi mily personal

Kupena rozkladacia postel Betka…uz mame od nich postel v spalni a nedam dopustit ani na jednu. Rozkladacia je mohutna,pevna,nevrzga,nie je labilna a vyzorovo-nikdy nomrzi.

• pevná posteľ
    • rýchla a jednoduchá montáž podľa kvalitného návodu
    • nemám čo vytknúť

• Nábytok pre náročného zákazníka
    • Kvalitné a nadčasové prevedenie
    • Férové jednanie
    • Profesionálny prístup
    • Profesionálna montáž u mňa doma
    • uvítal by som detailnejšie rozmery produktov (napr. pri komodách)

Reakcia obchodu www.postele-spalne.sk

Veľmi si ceníme Váš názor a ďakujeme za odporúčanie, aj za návrh na zlepšenie.
    S pozdravom, personál e-shopu postele-spalne.sk

Prekvapila ma kvalita výrobkov, odporúčam

• Slovenský výrobok
    • Nábytok na celý život
    • Vysoká kvalita
    • Krásny showroom v Košiciach
    • Objednávate priamo u výrobcu
    • Dlhšia čakacia doba - stojí za to si počkať

Po dlhšom čase hľadania tej správnej postele pre mňa a manželku som našiel to čo som hľadal. Postele sú extrémne pevné, dizajn je jednoduchý ale nadčasový. Posteľ som si nechal aj zmontovať, všetko prebehlo úplne bez problémov. Prajem veľa spokojných zákazníkov !

• kvalitný nábytok
    • profesionálna montáž u mňa doma

od Wood Service z Hrušového mám viacero kusov nábytku, rozťahovaciu posteľ, manželskú posteľ a písací stôl. Naposledy som objednal písací stôl, ten mi bol doručený priamo do bytu a zmontovaný. Ak môžem porovnať ich nábytok s nábytkom od jedného švédskeho nábytkového giganta ktorý v domácnosti máme, tak všetko od Wood Service je robustne, funkčné a hlavne odolné aj voči aktivitám malých detí. Takže napríklad stôl zo švédska vyzerá po dvoch rokoch ako na odpis kdežto stôl z Wood Service aj po šiestych rokoch ako nový. O posteli ani nehovorím, oproti prvej manželskej postele je táto robustná a nevydáva žiadne nepríjemné zvuky.

Jednoznačne odporúčam.

S pozdravom, personál e-shopu postele-spalne.sk

Firmu absolutne neodporucam. Nie su schopni namontovat nabytok, nedodrziavaju terminy, dodane drevo spolu s kovanim nesedi, pri montazi mi doslova montaznici demoluju byt. Momentalne sa neviem nikomu ani len dovolat, ci su schopni skrine niekedy dokoncit.

Reakcia obchodu www.postele-spalne.sk

Dobrý deň, sme s Vami v aktívnom kontakte a riešime Vašu reklamáciu.

S pozdravom, personál e-shopu postele-spalne.sk

• dobrá komunikácia a dohoda na termíne dodania

Posteľ je super, dlhšie som nad ňou rozmýšľala, ale spravila som dobre. Vysoké spanie, jednoduchá montáž, kvalita.

S pozdravom, personál e-shopu postele-spalne.sk

Určite neodporúčam ! Človek si poviem že chce naozaj investovať do dobre posteli a matracu, však to je to najhlavnejšie ( Cena matracu 790eur ) Matrac prišiel poškodený, zložený na dve časti - matrac pružinový, čo ho samozrejme poškodilo. Nehovorím o roztrhanom a zničenom povrchu. Zákaznicky service 0 bodov, kde sa buď nedovoláte, alebo keď sa už po niekoľkých dňoch dovoláte tak Vás pani zruší že je v obchode a že sa Vám ozve zajtra. Plus rošty postele poskladané na krivo a zabudnutá mriežka k posteli - znova sa bavíme o tisíckach eur za posteľ. Celé zle.

Reakcia obchodu www.postele-spalne.sk

Vaša skúsenosť je nám úprimne ľúto. Pri Vašej objednávke naozaj nastal problém na našej strane pri prevoze matraca. Reklamáciu sme Vám SAMOZREJME AKCEPTOVALI a Vaše peniaze sme Vám zaslali na Váš účet späť. Rozumieme, že táto skúsenosť je Vašou jedinou s našou spoločnosťou a rovnako rozumieme, že Vám to spôsobilo ťažkosti, za čo sa ospravedlňujeme.

S pozdravom, personál e-shopu postele-spalne.sk

• Prídete si pre tovar a faktúru nedostanete.

V prvý deň mi zabudli spraviť objednávku. V druhý deň mi sľúbili doručenie v čase, v ktorom mi kuriér tovar doručiť odmietol. Z doručenia 2-5 dní bolo 11, tak som si pre tovar šiel sám. Dodnes nemám faktúru.

Reakcia obchodu www.postele-spalne.sk

Dobrý deň, viete nám napísať číslo Vašej objednávky? Nie je možné, aby ste dostali tovar a nedostali ste faktúru.

Vopred ďakujeme