• Spokojnost na 100%

• Paci sa my

• priaznivé ceny
    • S produktom nie som na 100% spokojna

Super obchod,objednavam už dlhšiu doma a vždy spokojná:)dakujem

Skvělý obchod a ochota. Ráda se vracím.

Deklarovali doručenie do 24 hodín cez zásielkovňu. Tovar mi prišiel a za 5 dní. Požiadal som emailom o vysvetlenie, kde som dostal automatickú odpoveď že do 24 hod. dostanem vyjadrenie. Čakal som 3 dni a nič, tak som znovu napísal že čo sa deje. Absolútny ignor. Ale žiadosť o hodnotenie nezabudli poslať, tak hodnotím...

Dobrý deň pán Ondruš,

mrzí nás, že ste nebol spokojný. Na Váš email sme samozrejme reagovali. Pravdepodobne Vám naša odpoveď spadla do spamu. Určite nikdy nikoho neignorujeme. Písali sme Vám, že do zásielkovne máme uvedené doručenie väčšinou do 24 hodín, Vaše dodanie sa predĺžilo žiaľ na 48 hodín /nie na 5 dní, ako uvádzate/. Objednávku ste urobil 17. novembra - štátny sviatok- deň voľna a nasledoval víkend, takže balík na Vás čakal v zásielkovni o 48 hodín od objednania / je sezóna a predĺženie o 24 hodín nevieme nijako v sezóne ovplyvniť a preto máme v popise doručenie slovo "väčšinou" /. V emaily sme Vám poslali trasovanie balíka, kde vidno, že sme balík odoslali hneď prvý možný pracovný deň po objednaní. Pri dobe doručenie sa vždy počítajú pracovné dní, keďže ani eshopy ani kuriérne služby v dňoch pracovného pokoja balíky neodosielaju ani nedoručujú. Sme tiež len ľudia a potrebujeme si aj oddýchnuť.
    Ďakujeme za pochopenie

• Namiesto objednaného tovaru/ náramok/ som dostala tricko...:(

Dobrý deň pani Terézia,

za omyl sa hlboko ospravedlňujeme, radi Vám chybne zaslaný tovar na naše náklady promptne vymeníme za náramok. Ak máte o výmenu prosím kontaktujte nás na [email protected] alebo na 0951 712 412.

Ďakujeme za pochopenie.

Tričko je pekné dobre sedí len jednu chybu má nápis je s kameňov a tie stále vypadávajú a je to škaredé

• Velmi rychle dodanie

• Rýchle doručenie, kvalitný tovar, originálne kúsky
    • Vyššie ceny ako u konkurencie

• Pekne zabalené v krabičke
    • Komunikácia
    • Riešenie problému
    • Záujem o zákazníka
    • Dochytané, samé odlačky prstov na naušniciach
    • Poškrabané
    • Od makeupu

Objednávam pravidelne, no tentokrát mi prišli naušničky dochytané, samé odtlačky prstov, poškrabané a akoby nestačilo boli aj od makeupu.
    Nepríjemná skúsenosť no verím, že si nabudúce dajú väčší pozor, aby bol zákazník spokojný.
    Som veľmi rada, že sa to nakoniec doriešilo. Príjemná komunikácia a veľká ochota z ich strany.

• Doručenie bolo rýchle a náramok krásny

• Veľmi príjemná komunikácia

• Kvalitny tovar, rychle dodanie, dobra cena

Kabelka mi prišla úplne inna ako povodne na foto

Reakcia obchodu Popolka.sk

Mrzí nás, že nie ste spokojná, ale kabelka Vám prišla presne tá, ktorá bola na fotkách, takže toto žiaľ nie je pravda. Peniaze sme Vám vrátili, ale mrzí nás, že sa nájdu zákazníci, ktoré píšu v recenziách klamstvá. Radi zákazníkom, ktorých toto Vaše klamstvo zaujíma, prepošleme vaše vlastné fotky, kde je jasne vidno, že sa jedná o tú istú kabelku, ako bola na eshope. Predávame len orignály Guess, o čom svedčí ďalších skoro 300 kladných recenzíí, ktoré sa nachádzajú tu - na Heureke. Pekný de ň

Spokojná, podarovala som ďalej. Trošku menšie číslovanie.

Rýchle dodanie

• Rýchle dodanie, kvalitný tovar

• Veľmi rýchle dodanie čo oceňujem do 24 hodin máte tovar doma. Super ceny. Veľmi príjemne jednanie aj pri výmeme či vrátení tovaru . Určite odporúčam