• Nespokojná,nebol dodaný tovar, ktorý som si objednala, bol poškodený.

• Topanky mi prisli o cislo mensie.

Reakcia obchodu Popolka.sk

to nás mrzí, ale bola Vám poslaná veľkosť, akú ste si objednala.
    Ponúkli sme Vám výmenu, ale na naše emaily nereagujete.

S pozdravom, tím Popolka.sk

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Naramok po par dnoch nosenia osuchany

Reakcia obchodu Popolka.sk

bohužiaľ nesúhlasíme. Náramok podľa fotiek, ktoré ste nám poslala, zmenil farbu do ružovozlata.

Na to, že šperky nesmú prísť do kontaktu s vodou, ste bola pred tým upozornená, napriek tomu ste náramok namočila.

Náš eshop nijako nepochybil, šperk ste poškodili nesprávnou údržbou.

Ďakujeme za pochopenie

• Tričko prišlo dierave

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Tovar ktorý už nebol na sklade bol na stránke uvedený ako dostupný

Reakcia obchodu Popolka.sk

ospravedlňujeme sa, došlo k technickej chybe, ceny máme momentálne tak nízke, že nás eshop nestíha.

Ale garantujeme Vám, že 99,99% tovaru, ktorý na našom eshope nájdete, máme skladom.

Ďakujeme za pochopenie a prípadnú druhú šancu. :)

Tovar som vratila podla pokynov a peniaze vratene nemam .

Dobry den pani Katka,

peniazky su na Vasom ucte, prosime z Vasej strany o kontrolu. Balik dorazil len teraz, vratenie prebehlo okamzite.

Dakujeme za pochopenie.

Mám hodnotiť zakúpené produkty.
    Tričko, ktoré som neobjednala a kabelku, ktorú som síce objednala, ale po 2 dňoch mi prišiel mail, že je zrušená objednávka, lebo zistili, že kabelka ktorá bola skladom, už k dispozícii nie je.
    Vzhľadom na túto skutočnosť, sa mi eshop zdá nespoľahlivý a nakoniec som nakúpila inde.

Dobrý deň pani Veronika,

od nás ste si objednali kabelku, keďže tu sme už žiaľ nemali skladom, ospravedlnili sme sa Vám a ponúkli miesto toho iný produkt - peňaženku. Tá Vám bola odoslaná a už je pár dní u Vás. Dúfame, že sa Vám páči a že Vám robí radosť.
    Produkty sa nám ve ľmi rýchlo vypredávajú, kedže aktuálne máme obrovský výpredaj za super nízke ceny.

A ak ste mali hodnotiť nejaké tričko, ktoré ste si nezakúpila, ide o pochybenie na strane Heureky, ktorá tieto dotazníky rozposiela, nie o našu chybu.

Ďakujeme za pochopenie.

• priaznivé ceny
    • S produktom nie som na 100% spokojna

Deklarovali doručenie do 24 hodín cez zásielkovňu. Tovar mi prišiel a za 5 dní. Požiadal som emailom o vysvetlenie, kde som dostal automatickú odpoveď že do 24 hod. dostanem vyjadrenie. Čakal som 3 dni a nič, tak som znovu napísal že čo sa deje. Absolútny ignor. Ale žiadosť o hodnotenie nezabudli poslať, tak hodnotím...

Dobrý deň pán Ondruš,

mrzí nás, že ste nebol spokojný. Na Váš email sme samozrejme reagovali. Pravdepodobne Vám naša odpoveď spadla do spamu. Určite nikdy nikoho neignorujeme. Písali sme Vám, že do zásielkovne máme uvedené doručenie väčšinou do 24 hodín, Vaše dodanie sa predĺžilo žiaľ na 48 hodín /nie na 5 dní, ako uvádzate/. Objednávku ste urobil 17. novembra - štátny sviatok- deň voľna a nasledoval víkend, takže balík na Vás čakal v zásielkovni o 48 hodín od objednania / je sezóna a predĺženie o 24 hodín nevieme nijako v sezóne ovplyvniť a preto máme v popise doručenie slovo "väčšinou" /. V emaily sme Vám poslali trasovanie balíka, kde vidno, že sme balík odoslali hneď prvý možný pracovný deň po objednaní. Pri dobe doručenie sa vždy počítajú pracovné dní, keďže ani eshopy ani kuriérne služby v dňoch pracovného pokoja balíky neodosielaju ani nedoručujú. Sme tiež len ľudia a potrebujeme si aj oddýchnuť.
    Ďakujeme za pochopenie

• Namiesto objednaného tovaru/ náramok/ som dostala tricko...:(

Dobrý deň pani Terézia,

za omyl sa hlboko ospravedlňujeme, radi Vám chybne zaslaný tovar na naše náklady promptne vymeníme za náramok. Ak máte o výmenu prosím kontaktujte nás na [email protected] alebo na 0951 712 412.

Ďakujeme za pochopenie.

Kabelka mi prišla úplne inna ako povodne na foto

Reakcia obchodu Popolka.sk

Mrzí nás, že nie ste spokojná, ale kabelka Vám prišla presne tá, ktorá bola na fotkách, takže toto žiaľ nie je pravda. Peniaze sme Vám vrátili, ale mrzí nás, že sa nájdu zákazníci, ktoré píšu v recenziách klamstvá. Radi zákazníkom, ktorých toto Vaše klamstvo zaujíma, prepošleme vaše vlastné fotky, kde je jasne vidno, že sa jedná o tú istú kabelku, ako bola na eshope. Predávame len orignály Guess, o čom svedčí ďalších skoro 300 kladných recenzíí, ktoré sa nachádzajú tu - na Heureke. Pekný de ň

Tovar vyzerá úplne inak ako na obrázku .

Dobrý deň pani Zdenka,

mrzí nás, ak sa Vám kľúčenka nepáči, porovnali sme ju v sklade s obrázkom a podľa nás vyzerá úplne rovnako. Ak však nie ste spokojna, radi Vám ju na naše náklady vymeníme alebo vrátime peniaze, stačilo nás kontaktovať. Ste naša stala zákazníčka, toto je Vaša prvá negatívna recenzia, veríme, že ostatné objednávky boli v poriadku.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Bola som prekvapená, že taká drahá kabelka a značková, ako je GUESS, nebola zabalená v pôvodnom obale (a vôbec v žiadnom obale), len vo vonkajšej papierovej škatuli. Zdala sa mi navlhnutá a tak trošku zapáchajúca...

Dobrý deň, pani Alena,

mrzí nás, že nie ste spokojná, ale kabelka Vám bola poslaná s originál visačkami Guess presne tak, ako ich dodáva výrobca. Kabelka bola obalená v ochranom Guess papieri. V kroku košík ste si mala možnosť dokúpiť aj protiprachové vrecko a prekrásne darčekové balenie, čo ste neurobila. Kabelka určite nebola navlhnutá už vôbec nie zapáchajúca, ako píšete, to sa Vám im zdalo. V prípade nespokojnosti nás stačilo kontaktovať, vyriešili by sme to k Vašej spokojnosti. Podľa mena vidíme, že ste našou vernou zákazníčkou, mrzí nás táto vaša negatívne recenzia, pretože zo skúsenosti musíte vedieť, že náš tovar posielame vždy v perfektnom stave.

Prajeme všetko dobré.

Kúpila som si tričko, ktoré bolo o 12 eur drahšie ako na oficiálnej stránke. V ponuke bolo síce o niečo zlacnené, ale nie o toľko, aby malo aspoň cenu obchodnú. Viem, ze ceny výrobkov v kamenných obchodoch sú približne rovnaké s oficiálnou stránkou znacky. Keby ho mali inde, nekúpim ho tam ani náhodou. Mali by sa pozrieť koľko stoja nejaké tie tričká v obchodoch... Z ostatného tovaru je výber slabý. Keď chcem dačo od tejto značky, chodím do obchodov, toto bola výnimka.

Reakcia obchodu Popolka.sk

bohužiaľ tentokrát musíme reagovať záporne, pretože vaša recenzia je klamstvo, tričko nebolo o 12 eur drahšie. Dôkaz o tejto nepravde máte v emaily.

A čo sa týka našej ponuky, mrzí nás, že Vám nevyhovuje, v obchode na Slovensku však určite nenájdete americké kolekcie, ktoré nájdete len u nás, keďže v obchodoch na Slovensku sa nepredávajú. Navyše za super ceny. O tom svedčí aj veľké množstvo spokojných zákazníkov a tiež blesková rýchlosť, s akou sa naše Guess kúsky vypredávajú.

Prajeme všetko dobré.

• Tovar mi bol doruceny vo velmi nekvalitnom stave - zips na lavej topanke je zle nasity a nie je mozne ho pohodlne otvarat( zasekava )

Dobrý deň Andrejka,

ak sa zips na čižme zasekáva, radi Vám čižmy vymeníme za iné, stačilo na kontaktovať a čižmy reklamovať. Zips na čižmách sme pred odoslaním skontrolovali a zapínal sa ľahko. Z týchto čižiem sme predalo nespočetne veľa párov, čižmy sú kvalitné, ak sa Vám zips horšie zapína ako tvrdíte, mrzí nás to, radi vám ich vymeníme. Predpokladáme, že si čižmy napriek tomu chcete nechať, keďže ste nás nekontaktovala. Ak zmeníte názor, stačí napísať nám napísať na nás zákaznícky servis a určite to vyriešime k Vašej spokojnosti, ako vždy u každého zákazníka! :)

Dobrý deň ,objednala som si od Vas penezenku Guess a na mesto strednej velkosti čo som čakala mi prisla velka a vobec sa mi nepaci takze si kupim inu vracat sa mi ju uz nechce takže som sklamana .Podla obrazku som viděla, že je mensia a přišla mi ta velká .

Reakcia obchodu Popolka.sk

mrzí nás, že nie ste spokojná, stačilo nám napísať, hneď to vyriešime k Vašej spokojnosti. Poslali sme Vám presne tú, ktorú ste videla na obrázku, inú veľkosť sme ani nemali. Ak sa Vám nepáči, môžete ju vrátiť. Ďakujeme za pochopenie.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.