Super ceny a siroky sortiment, rychle vybavenie. Nakupujem opakovane a som spokojna.

• rychle dodanie

• Rýchlo a kvalitne.

• Rýchle vybavenie objednávky, celková spokojnosť

Odporúčam

• Obchod má dobrú ponuku a bezkonkurenčné ceny, na komunikácii by som odporúčal zapracovať . V konečnom dôsledku vyjadrujem spokojnosť.

žiadna.

Neskutočná ochota. Telefonoval som, kedy mi približne doručia tovar. Nakoľko si v tomto čase neboli celkom istý, spätne mi telefonovali a dali mi vedieť, že tovar bol odoslaný. S takýmto kladným prístupom som sa stretol prvýkrát. Odporúčam.

Pán bol ochotný so všetkým poradiť a vysvetliť.

• Rychle dodanie folie
    • Folia sirky 4m je zlepena z 2 casti, co som aj vedel, ale bohuzial spoj na jednom mieste nie je tesny, pomaly kvapka cez foliu voda. Ci z vyroby alebo preto ze folia nebola nijako zabalena pri doprave, neviem. Reklamovat nebudem, opravim, ale odporucam predajcovi pouzit pri baleni aspon bublinkovu foliu.

• kvalitny vyrobok

• Dobrá cenová relácia

• Ok

Naozaj rýchli v stredu popoludní objednané v piatok doma pán po telefóne poradil vybrať vhodný produkt veľmi ochotne no proste radosť nakupovať. Normálne dávam len hviezdičky ale takto si predstavujem online nákup. Celému obchodu úprimne veľmi ďakujem

• Super rýchle dodanie.

Veľmi veľká spokojnosť. Odporúčam. Super!!!

• Rýchla komunikácia
    • Tovar bol dodaný bez poškodenia
    • Až do dodania tovaru sne nevedeli, či nám príde 80 m PVC fólie, alebo 1 m PVC fólie, keďže faktúra na mail nám bola posielana na 1 m fólie. Napokonie prišlo požadovaných 80 m..

• Rychlost vybavenia objednávky, cena.

PohodlnY nakup z domova

Super rýchle vybavenie