• Absolútne nezáujem o klienta a tovar ani neviem či vôbec bol odoslaný
    • Absolútne nezáujem o klienta a tovar ani neviem či vôbec bol odoslaný

• Cena v esope nesuhlasi s fakturovanou sumou.

Po objednaní tovaru ma obchod kontaktoval mailom, že moju cenu nevyšuje o cenu poštovného, aj keď to malo byť zdarma. Keď som sa voči tomu ohradil, arogantne mi napísali, že mám čítať ich VOP, pretože ich systém nevie rozlíšiť, či mám alebo nemám nárok na poštovné zdarma...

Dobry den,
    mrzi nas to, system eshopu nevie rozlisit ked je v objednavke PVC folia a nasledne preratat cenu dopravy dodatocne, kedze bola suma objednavky vyssia ako 190€, je to vysvetlene vo VOP, ktore pred objednavkou potvrdzujete + aj banner (doprava zadarmo od 190€)

pisali sme Vam o tom viac krat v maily. Nasledne ci s tym suhlasite alebo nie, potom ste objednavku stornovali.
    Kazdopadne cena po prepocte aj tak najnizsia na trhu.

• Neskorá dodavka.

Dobry den,
    objednali ste si granule pre ryby, ktore neboli skladom, po naskladneni boli ihned dodane. Objednane boli vo strtok, odoslane uz v utorok aj napriek tomu, ze sme ich nemali na sklade, ale boli na objednavku.
    Informacna doba dodania je uvedena aj pri produkte - dostupnost.

• Dlhá doba doručenia
    • Neprišiel mi objednaný tovar

Tovar bol zlé zabalený a teda prepravca s tým zachádzať ako vždy po svojom. Rohy obuté, ošúchané atď. Pri montáži som našiel dierky. Len
    pre tých čo nevedia o aký tovar sa jedná. ,,Fólia do jazierka."

Dobry den,
    mrzi nas Vasa skusenost, prepravu uz nijak neovplyvnime, pisali sme Vam to aj do mailu, kde ste sa pytali preco nezmenime prepravnu spolocnost. Prepravnu spolocnost sme zmenili uz 3x, to aku ma kurier naladu a ako s balikom zaobchadza my naozaj nevieme nijak ovplyvnit. Pri foliach a hlavne tazkych je problem ich zabalit, do kartonovej krabice sa nevojdu posiela sa to v rolkach. U Vas bol najvacsi problem to, ze Vasa zasielka sa zavliekla do Zvolena, mala byt dorucana v piatok prisla napokon v pondelok, screen o doruceni nizsie.

www.pondy.sk/formulare/1.png

• ziadne
    • zla komunikacia

nekupovat

Reakcia obchodu pondy

Objednate si tovar 16.4.207 s poznankou: "dobrý deň prajem prosím tento tovar zaslať dna 11.5.2017 na vyplatený termín ďakujem vopred. prosím akceptovať skôr nie. ďakujem vopred"
    so vsetkym sme suhlasili, pred odoslanim objednavku zrusite, tak o akej komunikacii tu hovorite?

• Tovar bol za velmi dobru cenu, neskorsi termin dodania bol sposobeny statnym sviatkom v krajine dodavatela

• keď som objednaval tvrdili že objednavka bude vybavená do 24h klamstvo keď som potvrdil objednavku už to nebola pravda tovar prišiel o 2 dni v inej kvalite oko som zaplatil ale čo veď žijeme na Slovensku

lebo som si myslel že je to slušny obchod bohužiaľ

Reakcia obchodu pondy

dodacia doba je uvedená, do 24 hod expedujeme. Vaša objednávka bola vytvorená 19.8.2014 o 22:46, vyexpedovaná bola 20.8.2014 o 12:56 (co je 14 hodin namiesto 24). A aká iná kvalita? Objednávali ste geotextíliu 300mg, prišla Vám geotextília 300mg. Ohľadom komunikácie, 2 hodiny pred expedíciou Vám bol zaslaný email aj SMS samozrejme sme sa odpovede nedočkali a Vy píšete o našej komunikácii (že bola nedostatočná). Avšak to je tak keď objednáva konkurencia, však žijeme na Slovensku