Jedina firma v ktorej som zohnal pojazdove kolieska na sprchovaci kut,za velmi priaznive ceny.Hlavne čo stoji za spomenutie na prvom mieste je profesionalny pristup,velmi rychle riesenie problemu pri nevhodne zaslanom tovare s preplatenim vydavkov ktore vznikli pri opetovnom odosielani k predajcovi.Velmi solidne jednanie a hlavne ochota,Tuto firmu možem len a len odporučiť.

• Som Velmi spokojny, rychla dodavka a ustretove jednanie, prajem celemu kolektivu uspesne fungovanie.
    • Nic.

Velka spokojnost.

• priaznive ceny
    • profesionalny pristup
    • velmi rychle riesenie problemu
    • velmi solidne jednanie
    • ochota

• ústretovosť pri kúpe nahradných koliesok
    • rýchle vybavenie a zaslanie
    • profesionalny pristup

Som veľmi spokojný! Odporucam!

• promntne vybavenie

som šťastný , že fungujete, lebo už som chcel vymeniť celý sprcháč,
    pretože s dvierkami sa už nedalo prakticky ani hýbať.
    Rýchle vybavenie a zaslanie .Všetko funguje, maximálna spokojnosť.
    S pozdravom Jano.

• Rýchle vybavenie a zaslanie
    • Kolieska fungujú
    • Perfektna komunikacia

Ďakujem veľmi pekne za ústretovosť pri kúpe nahradných koliesok na sprchový kút, prompnosť a spoľahlivosť dodania. Sklenka

• promntne vybavenie
    • tovar prišiel v poriadku,hneď po pripísaní platby na ich účet

Moje dve objednávky ktoré som si objednal vo Vašom internetovom obchode boli dodané bez problémov s dodacími podmienkami ktoré mi naprosto vyhovovali. Obzvlášť si cením ochotu Vášho pracovníka p.Jakuba Pavlúseka s ktorým som osobne telefonoval a veľmi ochotne a odborne mi poradil a vysvetlil moje dotazy. Ak bude treba niekomu v mojom okolí tak určite doporučím Váš obchod. Máte pekný výber tovaru. Našťasie som Váš obchod viguglil na internete lebo už som bol rozhodnutý že kôli kolečkám kúpim nový sprchový box.

• promptné vybavenie objednávky
    • velmi priaznive ceny
    • jednanie

Našľiel som tam to čo som potreboval. Pošta bola doručená na odberné miesto v stanovenom termíne. Maximálna spokojnosť, nepoľaviť v dobrej robote.

• excelentna reakcia
    • veľký výber tovaru
    • promptné vybavenie objednávky

Som maximálne spokojný s daným internetovým obchodom.
    Veľmi dobre urobená stránka s detailnými fotografiami a popismi. Odporúčam navštíviť daný obchod, určite neodídete naprázdno.

• rychle dodanie tovaru
    • velmi priaznive ceny

Uvedenu firmu mozem len odporucit.Komunikacia na profesionalnej urovni,rychle dodanie tovaru.Koliecka som potreboval na dvere sprchoveho kuta,podla ozaj prehladnej ponuky na web stranke som si vybral koliecka pozadovanych rozmerov a objednal.Uz ich mam namontovane ,sadli ako originaly,dvere zas idu ticho,lahko a hlavne za nie moc velke naklady.U dovozcu kuta mi ponukly len cele zavesy a o cene radsej nepisem.

• veľmi dobre urobená stránka s detailnými fotografiami a popismi
    • rychle dodanie tovaru
    • profesionalny pristup

Zo začiatku som mal obavy objednávať cez internet,lebo všade je veľa podvodníkov.Nakoniec som rád,že som sa tovar rozhodol predca len objednať.Tovar mi bol doručený rýchlo a hlavne v dobrej kvalite. Preto túto firmu každému vrelo odporúčam.

• profesionálny prístup
    • jediná firma
    • zárukou prvotřídní kvality

Vysoko oceňujem Váš profesionálny prístup doplnený ochotou riešiť môj problém s hľadaním vhodných pojazdových koliesok do sprchovacieho kúta. Pri hľadaní na webe som dospel k záveru, že ste jediná firma, ktorá sa predajom tohto tovaru zaoberá na území bývalého Československa. Ostatné firmy - a je ich bezpočet - sú síce ústretové, ale len v ochote prebudovať váš stávajúci sprhovací kút prípadne pri výmene celých posuvných dverí. Čo je nezmysel. Z uvedených dôvodov som rád, že som našiel firmu, ktorá je aktívna aj SR a berie svoj obchodný slogan - "žádná jiná obchodní společnost se nezabývá pouze pojezdovými kolečky. Jen my. Ostatní mají tyto součástky pouze jako postranní záležitost. My o nich víme vše. Jsme proto zárukou prvotřídní kvality v tomto oboru" - naozaj vážne. S pozdravom B. Hýl