• 4.1. mi prisiel mail, vraj bude tovar do 24-48 hod. expendovany a odvtedy ani buu ani bee.

Vážený zákazník,
    Ďakujeme za objednávku. Áno 4.1.2024 Vám prišla informácia, že tovar bude expedovaný do 48 hod ( pracovné dni)

5.1.2024 piatok
    8.1.2024 pondelok - tovar bol expedovaný

• pohodlný nákup

S pozdravom www.pohodlne-nakupy.sk

• Perfekt sympos clovek asi majitel, spolahlivy 100% a rychli boli. Topka.

• Rýchle vybavenie
    • Ochota riešiť vzniknuté problémy
    • So žiadnou som sa nestretol

Ako zákazník zastupujúci skôr narodených, nie som veľkým nadšencom online nákupu, lebo čo môj nákup, to problém. Avšak teraz to už vnímam ako pomyselný "lakmusovy papierik" na overenie kvality obchodu.
    Keďže som kupoval tovar v hektickom čase sviatkov, napriek rýchlemu vybaveniu v online obchode, sa môj balík ku mne nedostal. Sice ho kurierska služba vykázala ako doručený, fyzicky som neobdržal žiadny balík. Začal som teda dotazom u obchodníka. Z ich strany nedošlo k pochybeniu, balík odoslali. Ako objednávateľ prepravy začali zisťovať k čomu došlo u kurierskej služby. Výmena pár mailov, súbežne pár telefonátov a v tom záverečnom mi pán z obchodu oznámil, že zo strany kurierskej služby to bude na dlhšie, ale keďže majú ešte na sklade môj tovar, posielajú nový balík a že ten stratený budú riešiť v rámci reklamácie oni s kuriérskou službou.
    Ľudové príslovie hovorí:" V núdzi poznáš priateľa!"
    Ja by som ho inovoval na: " Pri riešení problémov poznáš kvalitu obchodu!"
    Dávam jednotku a obchod odporúčam ako spoľahlivý s rýchlym jednanim v prospech zákazníka.

• Super cena
    • Rýchlosť dodania

Bezproblémové a rýchle dodanie

S pozdravom www.pohodlne-nakupy.sk

• Rýchle vybavené po krátkom čase
    • Rýchlosť od objednávky do prevzatia tovaru

• Rychla komunikacia
    • Doba dodania
    • Ceny
    • Ustretovost

Objednany tovar bol vyexpedovany tak, ako bolo popisane na stranke do dvoch dni. Na zaciatku som si vybral packetu, ale odoslanie cez packetu viazlo (dva dni). Preto som kontaktoval predavajuceho a poprosil ho o zmenu dopravy, aby mi to stihlo prist pred Vianocami. Predajca nasledne tovar poslal cez DPD s dorucenim nasledujuci den.

Komunikacia bola vyborna, rychla a tovar bol doruceny pred Vianocami.

Cena, komunikácia

Spoľahlivosť, rýchlosť, spokojnosť.

Objednane pred 9 dnami a tovar este nedorazil

Vážený zákazník,
    Ďakujeme za objednávku. Mrzí nás, že Vám nebola zásielka doručená. Tovar ste objednali v sobotu 16.12.2023 s expedíciou 2 pracovné dni. Tovar sme expedovali 19.12.2023, ale žiaľ kuriérska spoločnosť balík nestihla doručiť na výdajne miesto.

Vsetko prebehlo bez problemov

• Velmi rychle jednanie, bezpečne zaslanie tlaciarne.

• rychle vybavenie objednavky

Rýchle doručenie, bezproblémová komunikácia, výhodná akcia.

• Rýchle dodanie objednaného tovaru.

Zakúpil som chladničku, ktorú mali skladom, okamžite aj zaplatil GoPay, na druhý deň mi došiel email, že chladničky nemajú, že ďalšie naskladnenie bude cca o 2 týždne. Požadoval som vrátenie peňazí, ktoré som obdržal

• Veľmi rýchle dodanie, v nedeľu objednané v utorok už u mňa doma

Dlhšia doba dodania inak všetko v poriadku.4