• Prehľadne usporiadanie tovaru
    • Žiadne ma nenapadajú

Objednaný tovar nemali na sklade o čom ma telefonicky upozornili hneď na druhý deň od vytvorenia objednávky a dohodli sme sa na riešení . Vrelo odporúčam

Reakcia obchodu Športové podvozky

Ďakujeme za recenziu. Snažíme sa klientov čo najlepšie informovať o dodateľnosti výrobkov už pri objednaní a v prípade nedostupnosti tovaru riešiť alternatívne produkty, aby tovar mohol mať zákazník čím skôr u seba.

• Kvalitné výrobky za nízke ceny
    • Nenašiel som

Veľmi spoľahlivý obchod. Nakupoval som u Vás druhý krát. V oblch prípadoch veľmi profesionallna komunikácis so zákazníkom. Tovar doručený v najkratšom možnom čase.

Reakcia obchodu Športové podvozky

Za kladne hodnotenie Vám ďakujeme a sme radi, že ste u nás opätovne nakúpili, čo nás utvrdzuje v tom, že si ceníte aj našu snahu o čo najlepšie služby pre zákazníkov.

• po objednani tovaru zavolaju a opitaju sa ci vam to vyhovuje popripade s vami prekonzultuju co by bolo pre vas najlepsie
    • ziadne

Maximalna spokojnost urcite budem len stadeto riesit dalsie podvozki a podobne veci

Reakcia obchodu Športové podvozky

Vždy rád poradíme a pomôžeme pri výbere. Teší nás aj Vaša spokojnosť a ďakujeme za príjemnú recenziu.

• Lepšie ceny než konkurencia.Skvelá komunikácia.
    • Trocu dlhšia doba dodania tovaru.

Seriozny obchod so serioznymi cenami.

Reakcia obchodu Športové podvozky

Za pozitívne hodnotenie ďakujeme. Tovar vo Vašom prípade mal meškanie na základe chybičky v skladovej evidencii u výrobcu a tak sme pár dní boli nútený počkať na vyrobenie.

• jednanie s obchodom paradne
    • zmente donaškovu službu DPD a je to bez problemov

všetko bolo fajn až do bodu jednania s kurierom.hoc to už obchod nevie moc ovplivnit.v dany den mi pride sms,ze mi zasielku doručia medzi 8:40 a 9:40.ja musim ist do prace a tak poprosim mamu,ze či by bola taka laskava,že rano tam bude balik.pan z donašky zavola po druhej,že už je v Terchovej na ceste ku mne.4 hodky čakania.mama už je vonku treti krat, aby ho nezmeškala.pan pride po 15tej s pružinami.žiadne prepačte,len otvori dvere a ukaže mame že nech si ich vezme.nieje to zrovna lahke a ten pan ju necha aby sa s tym tahala ku domu.ja viem že to nieje jeho povinnost,aby pomohol.je to luckost.chcem tym povedat.že už si od vas nič neobjednam skrz donaškovu službu.prepačte

Reakcia obchodu Športové podvozky

Ďakujeme za nákup a následnú recenziu. Mrzí nás, že ste mal takýto problém s kuriérom. Je to ale naozaj o ľudskom prístupe toho konkrétneho človeka, ktorý doručoval a určite sa mohol zachovať aj prívetivejšie. Samozrejme upozorníme na tento prípad spoločnosť DPD, aby sa snažila do budúcna predchádzať takýmto prípadom.

• Skvelé ceny, značky, ochota personálu

Kupoval som športové pružiny Vogtland. Telefonoval som priamo do obchodu ohľadne zistenia bližších informácií. Pán mi poskytol všetko čo som chcel vedieť. Dodacia lehota bola skrátená ešte o jeden pracovný deň, cena veľmi prijateľná, získal som aj zľavu čo ma veľmi potešilo. Celkovo som bol veľmi spokojný s nákupom a v budúcnosti určite nakúpim znova. Vrelo obchod odporúčam každému.

Reakcia obchodu Športové podvozky

Ďakujeme za nákup u nás a pozitívne hodnotenie. Sme radi, že všetko prebehlo k Vašej plnej spokojnosti a že nás budete odporúčať ďalším ľudom.

Odporúčam

Ďakujeme

• Rychla sosacia lehota,dobre ceny
    • Neviem o ziadnych

Odporucam

Reakcia obchodu Športové podvozky

Ďakujeme za Váš nákup a hodnotenie.

• Kvalita,rychlost doručení.
    • Žádné.

Kvalitní a rychlé služby.

Reakcia obchodu Športové podvozky

Ďakujeme za Váš nákup a pozitívne hodnotenie.

• Rychla odozva, prijemna komunikacia, dohoda o doruceni- kedy poslu, aby bol clovek doma
    • Bolo treba pomôct pri vybere podvozku, pokial sa pre dane auto robilo viac ako 6 druhov, z nahladu to nebolo jasne, iba po pootvarani kazdeho jedneho a nasledneho porovnanvania.

Urcite nakupim znovu, najlepsie ceny na trhu, rychle dodanie a reakcie predavajuceho.

Reakcia obchodu Športové podvozky

Ďakujeme za Váš nákup a recenziu. Teší nás, že ste spokojný aj s našimi službami ohľadne dodania tovaru. Čo sa výberu týka, je to konštrukčná rozdielnosť vrámci totožných modelov áut, kvôli čomu je potom v ponuke i viacej produktov na to isté vozidlo s rozdielmi v detailnej špecifikácii výrobku. Kľudne nás ale kontaktujte, vždy ochotne poradíme so správnym výberom.

• Ochota,vedia dobre poradit,dobra cena,rychle dodanie

Urcite odporucam

Reakcia obchodu Športové podvozky

Ďakujeme za Váš nákup a hodnotenie. Teší nás, že ste s našimi službami spokojný a že nás budete ďalej odporúčať.

• kvalita, výhodné ceny, rýchle dodanie

100% spokojnosť

Reakcia obchodu Športové podvozky

Ďakujeme za Váš nákup a hodnotenie. Sme radi, že ste s našou ponukou a službami spokojný.

• Komunikácia zo zákazníkom.

Reakcia obchodu Športové podvozky

Ďakujeme za nákup a hodnotenie. Snažíme sa vždy o čo najlepšiu komunikáciu zo zákazníkmi.

Super obchod ochota na vysokej úrovni. Nemám čo vytknúť

Reakcia obchodu Športové podvozky

Ďakujeme pekne, vždy sa snažíme o spokojnosť zákazníkov.

• Výborne ceny, komunikácia s obchodom výborný.
    • Žiadné.

Obchod môžem len odporúčať. Komunikácia dobra, doručenie tovaru v čase, kvalita tovaru perfektná.

Reakcia obchodu Športové podvozky

Ďakujeme za nákup u nás a Vaše pozitívne hodnotenie. Sme radi, že ste s nami a tovarom od nás spokojný.

• rýchlosť, komunikácia
    • žiadne som nenašiel

doporučujem

Reakcia obchodu Športové podvozky

Ďakujeme za Váš nákup a hodnotenie.

• Dobre ceny
    • Super komunikacia
    • Ziadne som nepostrehol

Odporucam

• Nema tam češtinu alebo slovenčinu inek pohode.

• ponuka tovar ktory nie je bezne dostat v kamennych obchodoch
    • nenapada ma nic...

s nakupom som spokojny a ako je to s kvalitou tovaru sa uvidi az po "par km" :)

Veľmi veľká spokojnosť, vystupovanie a informácia o stave daného výrobku.