• nakúpil v obchode PNEUZONE pred 2 týždňami

• cena a rychlost dodania

zatial ziadne

• nakúpil v obchode PNEUZONE pred 2 týždňami

• Super všetko bolo doručené poriadku som veľmi spokojný

Inak super rýchle doručenie najlepšie na trhu Jedine že som sa nemohol dovolat na telefón

• nakúpil v obchode PNEUZONE pred 2 týždňami

Maximalna spokokojnost. super ceny a rychle dodanie, odporucam vsetkym... TOP SKUSENOST...

• nakúpil v obchode PNEUZONE pred 3 mesiacmi

• Rychlost dodavky
    • Obchod neodpoveda ani na email ani telefonicky uz 2 mesiace

Reakcia obchodu PNEUZONE

ak nieje možné sa snami spojiť telefonický je nutné použiť mail.

Podľa vašej mailovej adresy sme žiaden mail nedostali .

S pozdravom pneuzone.sk

• nakúpil v obchode PNEUZONE pred 1 mesiacom

• rýchla a presná komunikácia

Rychlé a bez problémov

• nakúpil v obchode PNEUZONE pred 1 mesiacom

objednal som 2 pneu ktore boli skladom 5 dni sa nic nedialo na tč som sa nedovolal
    na email odpovedali po niekolkych dnoch ze doprava bude niekolko nasobne drahsia ako pôvodna, objednal som 2ks oni boli v tom ze 4ks.

• nakúpil v obchode PNEUZONE pred 1 mesiacom

Komunikácia na úrovni bodu mrazu. Po výzve napíšu že mi zrušili objednávku. Zbytočne stratených 5 dní. Pneu napriek tvrdeniu v emaile, že ich majú vypredané, na stránke uvádzajú počet ks 41.

• Rýchle dodanie
    • Dobré ceny

• nakúpil v obchode PNEUZONE pred 1 mesiacom

• obchod vyhovel mojej požiadavke zrušiť nakup kedže som rozbil auto.

• nakúpil v obchode PNEUZONE pred 3 mesiacmi

11.12. som reklamoval pneumatiky. Dodnes 30.1. 2019 mi nikto neodpisal, telefon je stale vypnuty. Zvazujem podnet na obchodnu inspekciu.

Reakcia obchodu PNEUZONE

mail nám prišiel, že chcete reklamovať , ale do dnešného dňa nám od vás neprišiel vypísaný reklamačný protokol + pneumatiky.

S pozdravom pneuzone.sk

• dobré ceny,rýchle dodanie
  • nakúpil v obchode PNEUZONE pred 1 mesiacom

dobry den prvy krat som si objednal cez internet a som velmi spokojny

• nakúpil v obchode PNEUZONE pred 1 mesiacom

Deklarovali dostupnosť tovaru ihneď, no po dvoch dňoch čakania objednávku zrušili a na vrátenie peňazí som musel čakať dva týždne, pričom tel. vôbec nezdvíhali a až na niekoľký pokus mi stroho v maili odpísali že mi peniaze vrátia.

• Rychlost dodavky tovaru

Vsetko vybaveve rychlo, podla dohody, doporucujem.

Rychle dodanie vsetko OK

• nakúpil v obchode PNEUZONE pred 1 mesiacom

• komunikácia aspoň cez mail OK
    • nedostupný telefón,
    • chýba automatické potvrdenie objednávky nakoľko používajú gmail.
    • chýba info o aktuálnom stave na sklade
    • platba akceptovaná len v hotovosti (2019 ?)

Tovar (letné gumy) dorazil pomerne rýchlo no telefónne číslo e-shopu je úplne zbytočné nakoľko je neustále nedostupné a potvrdenie objednávky po objednaní budete čakať márne. Komunikácia cez mail OK. Rok výroby bol dodržaný i keď prvý týždeň 2018 čiže mi prišli cca ročné gumy. Zatiaľ som iba obul na disky tak uvidíme v lete.

Reakcia obchodu PNEUZONE

- ak nieje telefón nedostupný je nutné použiť e-mailovú adresu.
    - automatické maily chodia hneď po potvrdení objednávky nakoľko sú generované systémom ( zrejme ste sa pomýlil pri zadávaní mailu alebo vám to mohlo hodiť do inej zložky )
    - stav skladu sa aktualizuje každé 3 hodiny
    - platbu kartou nemáme nakoľko ľudia niesú ochotní si za to priplatiť

S pozdravom tím pneuzone.sk

• nakúpil v obchode PNEUZONE pred 1 mesiacom

Kvalitu pneumatík posúdiť neviem, jedná sa o letné. Komunikácia dobrá, dodanie tovaru v priebehu 2-3 dní.

Pneumatiky NEXEN 195/65 R15 NBLUE 4 SEASON [91] T M+S pod kódom NEOW15019565TNEW0 som si objednal 19.01.2019. Objednávku potvrdili ten istý deň o 12.22 h. Do 23.01.2019 objednávku neriešili, tak som im napísal, či mi pneumatiky dodajú do 24.01.2019. Po tomto emaile mi v čase o 10.38 poslali email, že mnou objednané pneu sú vypredané a moju objednávku musia zrušiť. Napriek tomu toho istého dňa o 17.21 h majú tie isté pneu s tým istým kódom v ponuke v počte 41ks. Avšak už s inou cenou. Ak by mi napísali email, či súhlasím s dodaním pneu za inú cenu (rozdiel pri 4 ks činil 16 €), tak by som s tým súhlasil. Takto ma pripravili o 4 dni zbytočného čakania. Z môjho pohľadu neseriózne jednanie. O tom, že sa na t.č. dovolať nedá ani nehovorím. Obchod neodporúčam.

Rýchla dodávka tovaru