• Rychle spracovane a dorucene

Pneuonline team

• Rýchle dodanie a ústretový prístup

Pneuonline team

• Tovar bol deklarovaný skladom.Po troch dňoch mi bolo oznámené,že ich výrobca nemá...Do troch dní mal byť doručený...Podvodníci z východu...
    • Priekupníci od stola...

Reakcia obchodu PneuOnline.sk

Objednaný tovar bol od nášho dodávateľa, ktorý žiaľbohu Vašu objednávku zrušil pre rozdiely na sklade. Niekedy sa to stáva, keď sa jedná o posledné kusy. Za to sme sa Vám už ospravedlnili a ponúkli Vám iný tovar, ktorý ste odmietli.
    Vyprosíme si ale od Vás urážky, ktoré nie sú na mieste. Ak ste frustrovaný, alebo máte problém z "Východom", riešte si to inde, toto nie je miesto na Vaše výlevy. Naša spoločnosť disponuje silným vlastným skladom, kde Vás srdečne pozývame na prehliadku, ak máte záujem, možno dostanete aj kávu na cestu ... :)

Pneuonline.sk team

• Dobrá a rýchla komunikácia

• Komunikácia
    • Rýchlosť dodania
    • Dobré ceny

Obchod určite odporúčam

Reakcia obchodu PneuOnline.sk

Ďakujeme veľmi pekne za pochvalu, radi Vám poslúžime znovu :)

Pneuonline team

• predajkyna mi telefonicky tvrdila, ze pneumatiky maju datum vyroby max. 1 rok dozadu, avsak prisli pnematiky, ktore budu mat o 3 mesiace uz dva roky.
    • pneumatiky nie su nove, ale jazdene

Reakcia obchodu PneuOnline.sk

Objednali ste si pneumatiky s označením "DEMO", čo znamená pneumatika DEMO-ntovaná z nového automobilu zo showroomu, kedy predajca vybaví nové vozidlo novou tuningovou sadou (pneu+disky) a originálne kolesá sa vracajú späť na ďalší predaj.
    Takéto pneu sú v nižších cenách, čo predpokladám oslovilo aj Vás. Kontaktovali sme Vás, vysvetlili Vám to a ponúkli sme Vám aj štandartné pneu, kde ale cena bola o niečo vyššia. Rozhodol ste sa sám pre verziu DEMO, takže celkom nerozumieme, prečo to uvádzate ako negatívum.
    Čo sa týka roku výroby DOT - garantovali sme Vám rok výroby 2020, čo sme aj dodržali. Mesiac, prípadne týždeň výroby garantovať nevieme, takúto detajlnú informáciu nikto neeviduje.

Mrzí nás, že nie ste spokojný.

Pneuonline team

• Veľký výber a na niektorých pneu zaujímavé ceny

Dráha doprava

Reakcia obchodu PneuOnline.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu. Veríme, že si u nás nájdete vždy to, čo budete potrebovať. :-)
    Čo sa týka ceny dopravy, verte nám, nie je to v našej moci to nejako zmeniť. Cena dopravy neustále rastie tak, ako aj vstupné náklady dopravcom, za posledný polrok sa nám cena zvýšila už 3-krát. :(

• Rýchle vybavenie

Reakcia obchodu PneuOnline.sk

Ďakujeme za recenziu, budeme sa tešiť aj na budúce. :)

Pneuonline team

• Velmi rychla dodavka tovaru, vynikajuci zakaznicky servis na telefone

Obchod mi dodal tovar neuveritelne rychlo (menej ako jeden den). Mal som problemy pri platbe kartou a tak som kontaktoval zakaznicke centrum, kde mi pracovnicka velmi ochotne a ucinne pomohla.
    Vsetko velmi dobre

Reakcia obchodu PneuOnline.sk

Sme potešení, že ste boli s nami spokojný. Snažíme sa vychádzať našim zákazníkom v ústrety, ako sa len dá. :)
    Prajeme veľa šťastných km !

• Rýchle dodanie tovaru
    • Spätná komunikácia
    • Dobrá cena

Reakcia obchodu PneuOnline.sk

Ďakujeme za recenziu. Prajeme veľa úspechov a pohodovú jazdu :)

• aktívna komunikácia

• Tovar bol doruceny rychlo

Nedostala som nikdy potvrdenie o tom, ci prijali objednavku, v akom je stave, nedostala som ani elektronicku fakturu, musela som sa spolahnut, ze naozaj dorucia pneumatiky na adresu, ktoru som uviedla v objednavke, sms od kuriera prisla v jeden den a kurier az na druhy. Cize problem vidim v komunikacii.

Reakcia obchodu PneuOnline.sk

Po prijatí objednávky sme Vám telefonovali a potvrdili si Vašu objednávku. Následne Vám bol tovar expedovaný.
    To, že Vám neprišla elektronickou cestou faktúra je nezvyklé a mrzí nás to. Systém je nastavený na automatické zasielanie faktúr ihneď po ich vystavení. Už sme to dali preveriť našim IT špecialistom.

V každom prípade ďakujeme za Vašu recenziu.

Dobrá cena

• dobrá komunikácia
    • dodanie ako sľúbili
    • nepoznám

• dorucene rychlo

Reakcia obchodu PneuOnline.sk

Ďakujeme veľmi pekne za pochvalu, radi Vám poslúžime znovu :)

• Spoľahlivé dodanie
    • Uvádzanie a dodržiavanie uvedeného kódu DOT
    • Výhodná cena

V obchode som nakupoval už viackrát a vždy bolo objednanie a dodanie tovaru bezproblémové. Veľmi oceňujem, že tento obchod uvádza pri pneumatikách aj kód DOT (z ktorého sa dá zistiť kedy boli pneumatiky vyrobené) a uvádzaný údaj bol vždy aj dodržaný.

Reakcia obchodu PneuOnline.sk

Ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu. Sme radi, že sa k nám opätovne vraciate :)
    Uvádzanie DOT, teda roku výroby, by mal byť už dnes u férových internetových obchodov štandart.
    Zákazník by mal vždy vedieť, čo kupuje, žiadne negatívne prekvapenia tu nie sú vítané.

Budeme sa tešiť aj na budúce :)

Pneuonline.sk team

• Skvelá komunikácia
    • Garantovanie DOT
    • Dodržanie termínu

Absolútna spokojnosť, skvelá promptná komunikácia .
    Garantovanú DOT dodržali, dokonca všetky pneu vyrobené v jednom týždni,dodané načas,čo skoro nikto nevedel sľúbiť.
    I keď cena je trochu väčšia,čo sľúbili, to aj dodržali,takže pre mňa skvelá voľba, určite nakúpim znova

Reakcia obchodu PneuOnline.sk

Ďakujeme za nákup a sme radi, že ste boli spokojný.

Áno, máte pravdu, boli sme prvý e-shop, ktorý zaviedol info o DOT (rok výroby) pri každej pneu. Zákazníci to vždy ocenili, žiadne prekvapenia pri preberaní tovaru :)

Prajeme veľa bezpečných km !

Team Pneuonline.sk

Dobre ceny a rychlo naskladnene objednane pneu.

• Vynikajuci pristup, rychle dodanie
    • Uvadzaju dot

Uz len tu budem nakupovat

• Rychlost vybavenia
    • Ziadne

Reakcia obchodu PneuOnline.sk

Sme potešení, že ste boli s nami spokojný.
    Veľa šťastných km !