• Rýchle a bezproblémové dodanie tovaru.

Rýchla reakcia (e-mail, sms) oproti Alza, Elnino.sk, kde nákup je chaotický a neprehľadný. Osobně by som úplne zrušila tieto obchody. Alza - kde som mimochodom pracovala ako prekladateľka, obsahuje veľa koruptných faktov, čo môže mi dokázať aj môj brat, ktorý tam tiež pracoval. Celé Megaeshop (financie, platy, systém, struktura, chierarchia celého TÍMU) ALZA by som vyšetrovala pomocou právníkov! Veľmi prakvapujúce bolo, že keď som si chcela objednať smartfón, počas objednávky mi nechal vypľňovať DIVNÉ údaje o IČ a DIČ (som SZČO), pritom som registrovaná zákazníčka!!! Elnino-sk: objednala som si parfém, bez dokončenia objednávky mi vytvorili objednávku (som spokojná LEN s parfémom samotným). Veľmi podozrelé.
    Na Vaše výrobky ešte čakám. E-shop prehľadný a šikovný systém objednávania.

Za doručenie Vám vopred ďakujem. Ilona Gál

• rýchle vybavenie objednávky ako operatívne doručenie tovaru

• Skvelý kolektív pracovníkov ochotných pomôcť pri výbere vhodných pneumatík

viac x som pisala ohladne terminu dodania a nikto mi neodpisal a tiez nedvihaju telefon

kvalitný výber, dobrá a rýchla komunikácia, aj výdaj v predajni pri osobnom odbere

Objednal som tovar 28.10.21. Mal byť do 3dní. Dnes je 5.11.21, tovar zaplatený predfaktúrou, ale ja ho nemám. Asi majú nejaký iný kalendár, telefonicky nikto neberie uvedené čísla.

• rýchle doručenie , pneumatiky za výhodnú cenu

krátka čakacia doba, spokojnosť

• Rýchle, bezproblémové

Najväčší problém že človek im volá-nezdvíhajú, píše mailom-žiadna odpoveď, ....škoda reči....

• neviem naco maju telefon ked ho nepouzivaju, stravil som 2 hodiny volanim a ich cislo

• Super komunikácia, rýchle reakcie, veľmi dobre a perfektne zabalený tovar pre prepravu. Palec hore!

rýchlo vybavená objednávka , odporúčam

Tak prvý rás ale spokojný

Veľmi rýchle vybavenie objednávky aj dodanie tovaru. Komunikácia tiež bezproblémová. Určite odporúčam, veľká spokojnosť.

• Absolútne nikto niekoľko dní nereaguje na telefonáty ani na maily. S nikým sa nevieme spojiť.

• “Čerstvé” pneumatiky. Výroba KT40/21, dodávka KT44/21