Spoľahlivý obchod s dobrými cenami.

Obchod mi objednávku zrušil, hoci som si dostupnosť tovaru overovala nie len na ich e-shope online, ale aj telefonicky cca 15 minút pred objednaním.

Reakcia obchodu PNEUPEX

Dobrý deň, v čase Vašej objednávky systém evidoval pneumatiky na sklade, po zadaní objednávky u dodávateľa dodávateľ už nepotvrdil objednávku, tzn. pred Vašou objednávkou boli v poradí objednávky ďalších odberateľov.
    Žiaľ nie sme jediní odberatelia. Z uvedeného dôvodu boli pneumatiky vypredané.

Za pochopenie ďakujeme, za vzniknuté nepríjemnosti sa ospravedlňujeme.
    tím Pneupex spol. s r. o

Všetko v poriadku...pneumatiky prišly na čas a dobre zabalené

Objednávku som síce zrušila kvôli svojej chybe,ale komunikácia a rýchlosť vybavenia požiadavky bola priam neskutočná. Proklientsky prístup.

• rychlost a presnost

Objednavku mi zrusili. Z dovodu ukoncenia predaja. Pneu predavaju dalej.

Reakcia obchodu PNEUPEX

Dobrý deň, Vaša objednávka pneumatík bola zrušená z dôvodu výpredaja v pôvodnej cene ako ste si objednali. Pneumatiky boli na objednávku z centrálneho skladu, žiaľ nie sme jediní odberatelia. Ďalší dodávateľ ponúka uvedené pneumatiky vo vyššej cene, čo sa zobrazuje aj na našej webovej stránke. Z uvedeného dôvodu sme boli nútení pristúpiť k zrušeniu objednávky a nie z dôvodu ukončenia predaja ako ste uviedli. Za pochopenie ďakujeme.

S pozdravom, Pneupex

Overený zákazníkmi,čo sa potvrdilo, ďakujem pekne

• Rýchlo dodané v dohodnutej kvalite.

• Pohode, aj volali ze kedy dojde guma ze bude trosku meskat, dosla do tyzdna, dosla taka aku som potreboval
    • Pohode cena oproti ostatnym dodavatelom

Nezaevidoval som ako amater kupovania pneumatik

Uvadzaju ze tovar je dostupny v cene 155€ nakoniec daju vediet ze za tu cenu nevedia dodat a ponuknu cenu vyssiu nez inde konkretne 238€

Reakcia obchodu PNEUPEX

Dobrý deň, Vaša objednávka pneumatík bola zrušená z dôvodu výpredaja v pôvodnej cene ako ste si objednali. Pneumatiky boli na objednávku z centrálneho skladu, žiaľ nie sme jediní odberatelia. Ďalší dodávateľ ponúka uvedené pneumatiky vo vyššej cene, čo sa zobrazuje aj na našej webovej stránke. Z uvedeného dôvodu sme boli nútení pristúpiť k zrušeniu objednávky.
    Za pochopenie ďakujeme, za vzniknuté nepríjemnosti sa ospravedlňujeme.

S pozdravom, Pneupex

Tovar som dostal na čas. Komunikácia s obchodom bola veľmi dobrá.

• Som spokojny

• Skvelá komunikacia
    • Po dohode odoslali pneu o týždeň neskôr

Komunikácia super , po dohode poslali pneu o týždeň neskôr a milo prekvapili dátumom výroby , pneu niesu ani mesiac staré

• Rýchle vybavenie

Zatiaľ mi tovar nedorazil ale pani z obchodu mi veľmi dobre poradila a pomohla

• Super pristup a jednanie.

• veľmi skoré dodanie

Problém bol z dovozcom tovaru.
    Najprv napísali, tovar Vám bude dodaný v ten daný deň. Človek sa celý deň zdržoval doma, a nakoniec kuriér neprišiel. Na druhý deň tá istá správa, akurát tam už uviedli aj čas dodania. A tam už bol tovar doručený.

• Rýchlosť dodania

Nakupoval som prvý krát, veľmi dobrá komunikácia a rýchle dodanie tovaru. 1*