• Možnosť z veľkého výberu ponuky pneumatík

Tovar bol dodaný v poriadku, síce trochu som musel čakať, pretože čakali na dodávku pneumatík od výrobcu, na čo ma upozornili. Rád som počkal, pretože pneumatiky neboli starého dátumu, práveže mi boli dodané s dátumom výroby mesiac pred mojou objednávkou, takže dodržali to, že ponúkajú pneumatiky výroby 2024.

• 100% spokojnosť

• Rýchle vybavenie objednávky aj doručenie na adresu.

• dopravca neoznamuje približný čas dodania, neberie telefón

všetko OK, okrem dopravcu, ktorý neoznamuje približný čas dodania, ani neberie telefón (tvrdil, že mu zvoní stále a nemá na to čas).

všetko prebehlo rýchlo a v poriadku

• Veľmi ochotný personál a zorientovaný v sortimente, ktorý ponúka.

Dobrý pomer cena - kvalita produktu jeho dostupnosť a rýchle dodanie.

• bezproblémové

pneumatiky prišli presne do týždňa od objednania, DOT 10/2024 tzn. čerstvo vyrobené

• V pohode.rychlo a super ceny.

• Dobrá cena za pneu voči konkurencii
    • Nespokojnosť s kuriérskou službou

super, nakupujem pravidelne, v prípade nezrovnalostí ma kontaktujú pre upresnene objednávky

super

• tovar bol doručený
    • dobrá komunikácia
    • niektoré značky pneumatík nie sú skladom a nie je to deklarované na stránke !

Objednával som 11.4.2024 a tovar bol doručený 19.4.2024.
    Firestone ROADHAWK 82H neboli skladom ,ale to som si telefonicky overil ,tak som objednal Nokian Wetproof 1 82V ,ktoré mi prišli.
    Telefonicky mi ochotne zrušili tú objednávku na Firestone,čo ma potešilo,lebo som nemusel vypisovať spetne zrušenie objednávky.
    Nokian pneumatiky majú dátum DOT: (4123)
    Keď som čítal niektoré negatívne recenzie,že prišli aj dvojročné ,tomu naozaj nerozumiem.Mali by na to zákazníka upozorniť,alebo dať nejakú zľavu.Neviem.No za mňa asi dobre som obišiel s obchodom.

• hľadal som gumy na auto ... a mali :)

Je to už 2-3 nákup, najnižšia cena za rovnaké produkty ako inde, doručenie rýchle do 2-3 dní. Keď nie je skladom ozvú sa s dobrou alternatívou. Asi menší eshop - ale šlape ako veľké firmy. U mňa rozhodla cena.

Objednával som prvý krát a všetko prebehlo v poriadku

ok

som spokojny