• Predavaju aj to co nemju

Objednaný tovar nemajú na sklade.

Pristup bol super, no zial objednavku som zrusil, nakolko po 6tcih dnoch tovar stale nedorazil.
    Snad iba moja skusenost.
    Kipovane zimne pneu pocas sezony.

• Predávajú pneumatiky staršieho dáta , DOT a nie je to nikde uvedené až po telef. kontakte .

Punukaju tovar krtory nemaju.

Pri objednávke v nedeľu a mali uvedené dodanie 3 dní a v pondelok volali , že tie pneumatiky nemajú a výrobca bude dodávať až v januári. No i tak tieto pneumatiky mali celý týždeň v ponuke. Ďalej som to nesledoval.

• Dodana polovica objednávky a žiadne info kedy bude dodaný zvyšok . A dodané dve pneumatiky na 4 kolesové auto asi nebude fungovať .

Reakcia obchodu pneuds.sk

pneumatiky, ktoré ste objednali boli nedostupné. Dostali ste od nás info, že budú dostupné v októbri a poslali sme Vám ponuku na dostupné pneumatiky, ktorú ste odmietli. Z tohto dôvodu sme Vám zrušili Vašu objednávku. Žiadne pneumatiky ste od nás nedostali, ani 2 ani 4 kusy. Pravdepodobne si nás mýlite s druhým obchodom.

• Písali že pneumatiky dorazia za 3az 4 dní a dnes je 8 deň a nič neprišlo.

• nemám o čom

• Objednam dve pnematiky a rozdiel medzdi nimi je 3 roky a zimna pneumatika je je DOT zaciatok roka 2018 si myslim ze uz bebude mat az take jazdne vlastnist aki z roku 2021

tovar, ktory maju na stranke (dodanie 3-5dni) som objednal s tym, ze ved pockam
    Prislo mi od nich mailom, ze mi objednavku rusia, lebo to nemaju skladom. Avsak tovar stale svieti na stranke, ze dodanie 3-5 dni ... ciste kocurkovo

Reakcia obchodu pneuds.sk

Predovšetkým chceme sa Vám ospravedlniť za vzniknuté nepríjemnosti. Ak tovar máme skladom, je tam poznámka "NA SKLADE", ak tovar skladom nemáme musíme objednať a to záleží od výrobcu či ich má skladom, alebo nie. Ďakujeme za porozumenie!

• Pneumatiky mali v e-shope oznacene, ze su na sklade, ale v skutocnosti nemali.

Toto bolo po prvykrat, co som nakupoval v tomto obchode, takze definitivny nazor zatial nemam. Kazdopadne by si vsak kazdy obchod mal denne aktualizovat svoju ponuku vo svojom e-shope, inak ten e-shop nedava vyznam, ked ponuka tovar, ktory nema. Zakaznika totiz nezaujima, preco predajca nema aktualizovany stav tovaru na e-shope, a je moralnou povinnostou seriozneho obchodnika dodat to, co v ma ponuke, ked to zakaznik chce kupit.

Obchod zrušil objednávku, pritom pri objednaní mal poznámku "na sklade" a dodanie do 3 dní. O zrušenej objednávke som s dozvedel až po urgencii emailom, kedy mi obchod oznámil, že objednávku zrušil, tovar "na sklade" nevie dodať a zrušenie prebehlo bez môjho vedomia už pre dvoma dňami. Navyše sa na uvedené mobilné číslo nedalo dovolať ani na 3.x.

Reakcia obchodu pneuds.sk

Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti. Objednali ste pneumatiky, ktoré sme nemali skladom a ani poznámka "NA SKLADE" tam nebola. Pneumatiky boli nedostupné a z tohto dôvodu sme Vám písali email, že Vaša objednávka je zrušená. Ďakujeme za porozumenie!

Skladom 2 ks a odpoved nemame

• ušetríte
    • jazdíte na pôvodných pneu

zavádzanie spotrebiteľa

Reakcia obchodu pneuds.sk

Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti. Objednali ste pneumatiky, ktoré sme nemali skladom a boli nedostupné. Z tohto dôvodu sme Vám zrušili objednávku. Ďakujeme za porozumenie!

• Dlhá čakacia doba

Radšej o bjednam o 5 eur drahšie v inom obchode a mam tovar na druhý den.
    Tu som čakal 4 dni len na info , že objednávku evidujú

Reakcia obchodu pneuds.sk

Predovšetkým chceme sa Vám ospravedlniť za vzniknuté nepríjemnosti. Objednali ste pneumatiky, ktoré sme nemali skladom. Ešte v deň objednania ste dostali od nás email, že pneumatiky sme už objednali u dodávateľa.

• nemajú na sklade to čo ponúkajú

Reakcia obchodu pneuds.sk

Predovšetkým chceme sa Vám ospravedlniť za vzniknuté nepríjemnosti. Ak tovar máme skladom, je tam poznámka "NA SKLADE", ak tovar skladom nemáme musíme objednať a to záleží od výrobcu či ich má skladom, alebo nie. Ak si zákazník objednal pneumatiky, ktoré sú nedostupné, pošleme na e-maily zákazníkov ponuku dostupných pneumatík. Ďakujeme za porozumenie!

ponúkajú niečo, čo nemajú na sklade, s dodacou lehotou 9 dní, keď iné obchody ten istý tovar doručia na druhý deň

Reakcia obchodu pneuds.sk

Predovšetkým chceme sa Vám ospravedlniť za vzniknuté nepríjemnosti. Ak tovar máme skladom, je tam poznámka "NA SKLADE", ak tovar skladom nemáme musíme objednať.
    Ešte raz sa ospravedlňujeme!

Ako už mnohých prípadoch pred nami, tovar nemali na sklade a nevedeli ani zohnať. Podľa toho neviem obchod ani posúdiť

Reakcia obchodu pneuds.sk

• Ponúkajů to čo nevedia zabezpečiť