• Dobrý výber
    • Dobré ceny
    • Bezproblémová objednávka

• Tovar dodany tak ako bol garantovany (DOT)
    • Dodrzana doba dodania
    • Rychlost zaslania
    • Cenovy priemer
    • Pneu by bolo vhodne balit po dvoch kusoch tak aby bolo mozne zistit DOT /rok vyroby/ pri preberani zasielky od kuriera bez rozbalenia! (Teda z vonkajsej strany balenia 2ks a nie "celom k sebe" :)

• rychle dodanie
    • cena za pneu bola najlepsia
    • rok stare pneu

• Rýchlosť dodania
    • Ceny

• tovar odoslaný v deň objednávky
    • nové pneu vyrobené pred 5 týždňami
    • super cena
    • žiadne info o odoslaní, žiadny tracking zásielky

• Vždy rýchlo dodajú tovar, dobré ceny.

Som spokojný, odporúčam.

• pneu mali za super cenu (nie najlepsiu ale aspon poslali fakt nove pneu)
    • oproti inym obchodom menej aktualizacii prislo na email (nie je to ale problem)

Mozem odporucat. Pneu dosli skor nez som cakal a boli paradne zabalene este od vyrobcu aj so vsetkymi oficialnymi stitkami a ciarovymi kodmi. Pneu boli iba par mesiacov stare. SUPER! ;)

Kupoval som tie iste pneu aj inde skor za malicko lepsiu cenu, no vratil kedze vyzerali uz ako pouzite a boli o rok starsie, cize oplatilo sa prihodit par eur navyse.

• prehľadnosť stránok a podrobné info
    • ceny
    • rýchlosť dodania

nemám

• Pneu z výrobného skladu, DOT 0324
    • Dobrá cena

• Slušný výber za celkom slušné ceny.

• Dodali čo som objednal v čase ktorý je uvedený na stránke
    • Kvalita

Odporúčam. Bez problémov.

• Najnižšia cena

• Rýchlosť dodania,cena

• kumunikácia

• Rýchlosť
    • Ceny
    • Lacná doprava
    • Platiť sa dá iba na dobierku a iba v hotovosti.

V pondelok večer som objednal, v stredu ráno mi boli pneumatiky doručené. Pneumatiky mali na vlastnom sklade a boli vyrobené v roku 2023, takže žiadne ležiaky. Na stránke však iba garantujú rok výroby 2021 až 2023, čo je trochu široké rozpätie. Privítal by som presnejšie informácie. Cena za dopravu je iba 3 € za kus, čo je na pomery iných obchodov veľmi lacné. Trochu nevýhoda je, že doručujú iba cez 123 kuriér, čo nie je najlepšia služba, ale ja som tentokrát problém nemal. Dá sa platiť iba na dobierku a iba v hotovosti, kuriér o tom nevydá potvrdenie, to je následne doručené emailom. Preferoval by som možnosť platby kartou.

• Rýchlosť doručenia, informovanie o stave zákazky, cena, možnosť platiť kartou pri prevzatí tovaru

• Rychla komunikacia (email)
    • Asi zabudli uviest moje tel. cislo pre kuriera.

V case objednavky mal tento obchod najlepsiu cenu (za samotne pneumatiky + dodanie kurierom). Boli mi dorucene (kurierska spolocnost GLS) rok stare pneumatiky (DOT = 33. tyzden 2022), zevraj najnovsie co mali skladom.

So samotnym dorucenim bol problem, pretoze stitok pre kuriera neobsahoval moje tel. cislo (uvadzal som ho v objednavke). To som sa dozvedel iba zo sledovania na GLS stranke a potom, co sa nedal dorucit v ten den, kedy mal. Nasledovala komunikacia s GLS a dorucenie sa presunulo na dalsi den. Toto povazujem za docela velky problem pre ludi, ktori nemozu len tak zostat doma. Obchod som o tom informoval. K tomu koho vina to bola, sa nevyjadrili.

• neskutočná rýchlosť dodania
    • výhodnejšia cena oproti konkurencii

• Objednal som 11.11.23 a dosli 15.11. 23 s DOT 38-23 takze max. spokojnost
    • Skvela komunikacia s obchodom.
    • Super ceny, určite ešte objednám letné.