Nakupujem tu roky, rýchlo a za prijateľnú cenu.

Ďakujeme.

Spolahlivy a rychle dorucenie.

Ďakujeme.

• Dobrá komunikácia a prehľadné stránky

Ďakujeme.

• Pneumatiky co som objednal su z roku 2016 takze 3 roky stare.Neviem ako mozu ponukat take gumy.Este jeden rok a mozem zas kupit nove.Mozete sa hanbit.Ked ma volakto opita mna urcite mu neodporucam od Vas kupit gumi.

Mozete sa hanbit .Tri roky stare gumi predavate.Keby som to zbadal skor urcite od kuriera nepreveznem.Neodporucam nikomu odtialto objednat.

Reakcia obchodu Pneudom

Dobrý deň, objednali ste si pneumatiky z výpredaja (KORMORAN Impulser 165/70R14 81T (DOT 4216) Dostupné 4ks), rok výroby aj označenie výpredaj sú na stránke pri tovare. Nakoľko sa jedná o výpredaj, je tomu prispôsobená aj cena pneumatík. Samozrejme, máme v ponuke aj tovar vyrábaný pre súčasnú letnú sezónu. Ak nie ste s tovarom spokojný, mohli ste ho vrátiť.
    Ľutujeme, že nie ste spokojný, ale výber tovaru zákazníkom nemôžeme ovplyvniť.

• Žiadne staré odležané pneumatiky, rýchle dodanie

Objednávam odtiaľto už niekoľko rokov a vždy mi boli doručené max. 2 mesiace staré pneumatiky, takže super

Ďakujeme.

Na druhy den po zadani objednavky uz volali, ze mam tovar pripraveny na vyzdvihnute. Vydali mi ho ochotne, aj ked bolo tesne po zaverecnej.

Ďakujeme.

• Skvela komunikacia a ochota.

vybaveny do 24 hod max spokojnost pneu boli este teple dot 9 2019

Ďakujeme.

• Zla adresa doručenia, aj napriek upozorneniu

Reakcia obchodu Pneudom

Ospravedlňujeme, ak vznikli nejaké problémy s doručením. Tovar sme zaslali na adresu, ktorú ste nám potvrdili aj v mailovej komunikácii.

• rýchlo

• Rychla komunikacia

Ďakujeme.

Rýchla dodacia doba, informovanosť o tovare, prijemné vystupovanie a ochota personálu.

• Dobrá cena,
    • Nebol som informovaný o deň dodania tovaru až kuriér mi volal ze je pred domom. To bolo problém umna. V objednávke bolo písané že budem informovaný.

Reakcia obchodu Pneudom

Je štandardom, že deň pred doručením tovaru je zaslaná SMS a kuriér sa má ohlásiť jednu hodinu pred doručením. Ak ste nedostali SMS, prosím, dajte vedieť, budeme to reklamovať u kuriérskej spoločnosti. Ospravedlňujeme sa za vzniknuté problémy.

• Dostupnosť tovaru skladom
    • Dodanie do 7dní
    • Na stránke e-shopu bol dátum výrony pneumatík písaný r.2018 a v skutočnosti bol r.2013. Tak snáď to bude ok...

Dodanie do týždňa,tovar skladom.

Reakcia obchodu Pneudom

Dobrý deň, pneumatiky staršie ako 2 roky máme precenené a označené presnou DOT, takže zákazník je vopred upozornený, že nakupuje tovar z výpredaja. Pneumatiky z roku 2013 nemáme na sklade žiadne. Poprosíme o zaslanie foto uvedených pneumatík, nakoľko vašu objednávku evidujeme ako zrušenú. Ďakujeme.

vcelku dobre som spokojny...

Ďakujeme.

• Prehľadnosť usporiadania tovaru a možnosť výberu
    • Dobrý sortiment
    • Možnosť nákupu na splátky
    • Dobré ceny

• rýchlosť dodania tovaru
    • pneumatiky boli viac ako rok staré

Cena, rýchlosť dodania super. Príjemné vystupovanie. Hodnotím na 1*