• Komunikácia

Jednoducho odporúčam

• rychlost
    • nepoznam

vynikajuce jednanie a rychle dorucenie

Predavajú použité pneumatiky, tzv. Demont,bez predchadzajúceho upozornenia.

Reakcia obchodu PneuCentral.sk

Pri preverovaní vybavenia Vašej objednávky bola zistená skutočnosť ohľadom demontovania dvoch kusov pneumatík. Pneumatiky neboli jazdené. Prostredníctvom emailu sme sa Vám ospravedlnili.
    Zároveň sme Vám navrhli vrátenie tovaru a peňazí, ktoré ste za tovar uhradili. Z časových dôvodov ste však náš návrh odmietli. Na tovar sa vzťahuje záručná lehota 24 mesiacov.

• Ceny
    • Cas dorucenia inac ziadne

Vinikajuci

• Komunikácia so zákazníkom pri vybavovaní detailov objednávky.

odporúčam

• Dobry vyber..rychla dodacia lehota..
    • Nema..

Je si z coho vyberat..velmi mily personal..rychla a presna dodacia lehota..
    Davam 1*..

• Predávať 3 ročné pneu, to sa robí?

Cena ok, rýchlosť ok, ale staré gumy sa nepredávajú a keď tak, treba na to upozorniť!

Reakcia obchodu PneuCentral.sk

Letné pneumatiky Nokian ZLine, ktoré ste si u nás objednali, boli vyrobené v roku 2014. Výrobcovia uvádzajú, že pneumatiky sa považujú za nové do piatich rokov od ich výroby - pri správnom skladovaní. Opotrebovávajú sa až ich užívaním. Na tovar máte záruku 24 mesiacov.
    V prípade Vašej nespokojnosti máte právo do 14 dní vrátiť tovar v pôvodnom stave. Prosím, kontaktujte nás na [email protected]

T. Baranová, PneuCentral.sk

• Veľmi milá, komunikatívna a ochotná pani Tatiana!!!

• tovar som si objednal vo štvrtok a odpoveď som dostal v nedeľu/pondelok v noci

Reakcia obchodu PneuCentral.sk

Objednávka bola zadaná 15.12.2016 o 21:58 h. Pneumatiky sme mali skladom, ale boli vyrobené v roku 2012, na čo sme Vás upozornili emailom.
    Na základe uvedenej skutočnosti bola objednávka z Vašej strany stornovaná.

Ďakujeme za pochopenie a ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti.

Tatiana Baranová, PneuCentral.sk

• dopravu, nerešpektujú požiadavku zákazníka

Reakcia obchodu PneuCentral.sk

Pri zadávaní objednávky ste uviedli v poznámke požiadavku, že si prajete doručenie dňa 20.12.2016. Vzhľadom na veľký nápor kuriérnych služieb v predvianočnom období sme vyskladnili tovar skôr, aby bola časová rezerva, v prípade omeškania.
    Podľa sledovania zásielky Vám bol tovar doručený dňa 19.12.2016. V takýchto prípadoch odporúčame dohodu priamo s kuriérom. Je možné sa dohodnúť na doručení nasledujúci pracovný deň.

• Velmi ústretový prístup

• Nic
    • Predava 7 rocne gumy?....

Strata casu vytvorite objednavku a do potvrdzujuceho emailu Vam napisu ze Vam posielaju gumy vyrobene v rolu 2011 to je ako objednat si novy mercedes a oni Vam poslu stary model a povedia ved je novy co to je za ko*otina za 300€ kolesa z roku 2011?!... normalne na SOI

Reakcia obchodu PneuCentral.sk

Objednali ste si u nás 4 kusy zimných pneumatík Bridgestone Blizzak LM25 185/55 R16 87 T XL. Jedná sa o výbehový dezén, kde bola ukončená jeho výroba. Uvedené pneumatiky máme v ponuke za výrazne nižšiu cenu.
    Pri tovare, ktorý je staršieho dáta výroby, vždy konzultujeme túto skutočnosť so zákazníkom. Neexpedujeme tovar skôr, pokiaľ nemáme od zákazníka odpoveď či súhlasí so zaslaním pneumatík alebo nie.

• rýchlosť, odbornosť, kvalita

Cez pneucentral som objednal pneumatiky z dôvodu výhodnej ceny, dostupnosti a rýchleho dodania. Dôvodom nákupu bola aj veľmi dobrá komunikácia s pneucentral. Tento eshop odporúčam všetkým, ktorí chcú nakúpiť, rýchlo, za dobrú cenu a bez zbytočných starostí.

• rýchlosť, spolahlivosť
    • nedostal som od kuriera žiadne potvrdenie o zaplatení

odporúčam

Reakcia obchodu PneuCentral.sk

Prosím kontaktujte nás a dodatočne vyžiadame od kuriérnej služby potvrdenie o zaplatení dobierkovej čiastky.

• Rýchlosť, cena, komunikácia

Odporúčam

• Rýchle doručenie tovaru
    • Veľmi dobrá komunikácia
    • Prehľadné webové stránky

Super komunikácia, veľmi profesionálny prístup, odporúčam.

• možnosť rozšírenia dodavateľov
    • termín doručenia 2 - 3 dni sa niekedy nedajú akceptovať

veľmi príjemná komunikácia s kontaktnou osobou p.Baranovou,ochota zohnať daný tovar a spolahlivosť pri dodaní tovaru

• tovar čo ponúkajú naozaj nemajú

Tovar nemali aj keď deklarovali že je dostupný

Reakcia obchodu PneuCentral.sk

Pri spracovaní Vašej objednávky a po preverení skladových zásob bolo zistené, že pneumatiky Debica Frigo S-30 135/80 R12 68 T FR už neboli dostupné. Telefonicky sme informovali Vašu pani manželku o tejto skutočnosti.
    Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti.

T. Baranová, PneuCentral.sk

• Je to jednoduchý spôsob nakupovania.
    • Neviem o žiadnych.

Pneumatiky /irelli R 15, ktoré som kúpil sú ročník 2015, to znamená, že sa záruka ne ne skracuje o jeden rok.Toto som nevedel, resp. nebol som na to upozornený. Ale inak som spokojný s ústretovosťou predajcu - p. Baranovou.

• Ponúkajú staré niekolkoročné pneumatiky ako nové, sú však nepoužiltelné.

Reakcia obchodu PneuCentral.sk

Objednali ste si u nás zimné pneumatiky Dunlop SP Winter Response 185/55 R15 82 T. Tento dezén je už výbehový a bola ukončená jeho výroba. Výrobca má teraz v ponuke dezén Dunlop SP Winter Response 2.
    Informovali sme Vás mailom a vysvetlili sme, že výrobcovia uvádzajú, že pneumatiky sa považujú za nové do 5 rokov od ich výroby pri splnení všetkých požiadaviek správneho skladovania. Máme k dispozícii ich vyhlásenia.
    V rámci tovaru, ktorý je staršieho dáta výroby, vždy konzultujeme túto skutočnosť so zákazníkom a neexpedujeme tovar skôr, pokiaľ nemáme od zákazníka odpoveď.

Tatiana Baranová, PneuCentral.sk