Nakupivala som viackat a vzdy som bola spokojna s vyberom.

• Tovar dorazil v poriadku.

• objednala som čierny šnorchel, prišiel škaredý vojenský zelený, ale nechávam si ho, nechce sa mi posielať späť

Reakcia obchodu Plutvy.sk

Veľmi sa vám za túto chybu ospravedlňujeme! Čierny a tmavozelený šnorchel sa líšia iba v jednom odtieni, preto sa naši kolegovia pri balení objednávky pomýlili, čo nás mrzí :( Po tomto zistení sme vás obratom kontaktovali a snažili sa vec napraviť. Takéto chyby sú veľmi zriedkavé a snažíme sa im zo všetkých síl predchádzať.
    Po telefóne sme sa dohodli na okamžitom riešení a veríme, že budete spokojná.

Ďakujeme za pochopenie.
    Viktória, Plutvy.sk

• Rýchle vybavená aj doručená moja objednávka tovaru.
  • Seriózne jednanie a profesionálny prístup.

• Široký vyber, dobré ceny

Vrelo odporúčam. Platobný portál mi niekoľko krá zamietol platbu, no našťastie zamestnanci boli veľmi ústretoví a zavolali mi. Vyriešilo sa to k mojej spokojnosti:)

• Dobrá cena

Tovar bol lacnejší ako u konkurencie a bleskurýchlo doručený

• vzdy pomozu, poradia, nakupovali sme viackrat aj pre male dieta, odporucam

Veľmi príjemní pracovníci v obchode, ochotní

• Dobrý výber, dobré ceny, doprava

Reakcia obchodu Plutvy.sk

Ďakujeme vám za skvelé hodnotenie! Snažíme sa, aby sme našim zákazníkom prinášali nie len najširšiu ponuku produktov, ale taktiež aj prvotriedne služby a výhodné ceny :) Sme radi, že ste boli s nákupom spokojný.

Viktória, Plutvy.sk

Výborná komunikácia od a po z

Reakcia obchodu Plutvy.sk

Veľmi pekne vám ďakujeme za milé hodnotenie! Pochvalu určite odovzdáme kolegom.
    Na komunikácii so zákazníkmi si zakladáme a sme šťastní, že ste s našimi službami boli spokojný :)

• Super komunikácia

Reakcia obchodu Plutvy.sk

Ďakujeme vám za skvelé ohodnotenie nášho eshopu a kolegov.
    Snažíme sa, aby každý zákazník mal všetky informácie o objednávke, o dostupnosti tovaru a v prípade akýchkoľvek otázok sme plne k dispozícii. Spojiť sa s nami je jednoduché - cez telefón, email alebo online chat, prípadne sociálne siete. Sme tu pre vás!

• rychle vybavenie objednavky
    • cena produktu

Reakcia obchodu Plutvy.sk

Ďakujeme vám za super recenziu. Sme potešení, že ste boli spokojný s webom, cenami aj snahou kolegov vybaviť objednávku v čo najkratšom čase. Veríme, že ak budete hľadať ďalšie produkty na vodu, obrátite sa na nás. Sme tu pre vás stále :)

Viktória, Plutvy.sk

• Dobre mi poradili pri výbere tovaru a rýchle doručenie

Odporúčam nakupovať v tomto obchode.

Dobrý deň Olga,

Ďakujeme vám za recenziu. Máme radosť, že ste sa pri nákupe cítili dobre a že ste s kolegami vybrali presne to čo ste potrebovali. Sme tu pre vás aj pri vašom ďalšom nákupe!

Viktória, Plutvy.sk

• objednávka (jej prevzatie) vybavená excelentne, veľmi príjemný personál - predavač - nápomocný, veci-znalý. ďakujem.

Kontakt - telefonický, či osobný - veľmi príjemný. Vedia Vám poradiť, pomôcť, usmejú sa - čo si kupujúci môže viac želať?

Milá Lucia,

Veľmi si vážime vašu recenziu. Sme radi, že ste sa u nás cítili dobre a boli ste spokojná s prácou našich kolegov. K našim zákazníkom sme vždy milí a snažíme sa im pomôcť s výberom tak, aby produkty mohli využívať čo najlepšie a najefektívnejšie. Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu!

• Kvalitný tovar, rýchle dodanie

Reakcia obchodu Plutvy.sk

Ďakujeme za recenziu. Teší nás, že ste spokojná ako s tovarom, tak aj s rýchlosťou doručenia. Robíme všetko pre to, aby ste sa mohli z objednávky tešiť čo najskôr.

Viktória, Plutvy.sk

• pekne zariadená predajňa s priateľskými zamestnancami
    • možnosť osobného odberu

Dobrý deň Goran,

ďakujeme za 100% hodnotenie. Je výborné vedieť, že sa vám u nás na predajni páčilo. Jej zariadenie prispôsobujeme aktuálnemu dopytu podľa ročného obdobia a produkty udržiavame prehľadné. Naši kolegovia sú vám vždy plne k dispozícií a pripravení poradiť s výberom.
    Tešíme sa na vás zase!

• Rýchlosť
    • Výborná komunikácia
    • Ochota pomôcť

Dobrý deň Pavol,

Ďakujeme za recenziu.
    Vážime si váš názor a kolegom pochvalu určite odovzdáme!