Rýchla spracovanie objednávky a doručenie do zásielkovne.

• z pohodlia domova

Som veľmi spokojná so službami tohto obchodu, tovar bol dodaný rýchlo a v poriadku.

• Rýchlosť ochota výborná komunikácia

• Ústretový personál, ochotný vždy všetko vyriešiť a poradit

Veľmi milá slečna , vedela veľmi dobre poradiť,som naozaj spokojna. Myslim si že som nakupila u odborníkov, ktorý vedia čo robia

všeobecná spoojosť

Rýchle doručenie, kvalitný tovar.

2.1.2020 som objednávku č. 20194733 do dnešného dňa nedostal,
    druhú objednávku zo dňa 1201.2020 č. 20200087 som tak isto nedostal

Reakcia obchodu www.plnamiska.sk

Dobrý deň.

je nám ľúto vzniknutej situácie. Pozreli sme sa na históriu vašich objednávok aby sme zistili čo viedlo k vašej nespokojnosti. Prvú objednávku sme prijali 2.1. kedy bol náš obchod do 6.1. zatvorený o čom ste boli informovaný na našej stránke. Objednali ste si tovar, ktorý nebol na sklade v požadovanom množstve. Na našom e-shope môžete vidieť pri každom tovare množstvo, ktoré je na sklade. Vy ste si objednali väčšie množstvo z čoho vyplýva že je potrebné tovar doobjednať. V danom čaše prebiehala inventúra u dodávateľa, čo predĺžilo naskladanie tovaru. Pred expedíciou objednávky sme Vás telefonicky kontaktovali a dohodli sa na zrušení druhej objednávky z 12.1. ktorá bola rovnaká ako pôvodná. Tovar Vám bol následne zaslaný 13.1. O nedoručení zásielky na odberné miesto ste nás však neinformovali. Stav zásielky preverujeme a budeme Vás telefonicky kontaktovať.

Aktualizácia: Auto prepravnej spoločnosti v noci z 13.01 na 14.01 havarovalo. Balíky boli poškodené a nedoručené. Zásielka bola odoslaná opätovne dnes po vašom odsúhlasení.

s úctou,
    tím plnamiska.sk

• jednoduché vyhľadávanie na stránke a rýchle dodanie tovaru.

• Rýchle dodanie tovaru
    • Komunikácia predajcu
    • Spoľahlivosť
    • Psík aj my nad mieru spokojný, odporúčame

Okamžité dodanie 2 dni , havinko spokojny ...

Jeden z tovarov bol nefunkcny, obchod ale bez problemov a bez odkladu vybavil reklamaciu a do 2 tyzdnov uz som mal novy funkcny kus

• Rozbite viečko na konzervy. Mrzí ma ma to lebo kupujem MARP konzervy často a to viečko som potrebovala

Vsetko v poriadku. Vyzdvihnute v deň keď mi prišla sprava, že balíček na mňa čaká v Zasielkovni. Jedna vec prišla poškodená. To je jediné mínus

Super

• vyborna komunikacia
    • rychle dodanie
    • promptne vyriesenie problemu (nespravne objednany tovar)

• ochota, rýchlosť, tovar super......takto si predstavujem nakupovať.....ďakujem

• Vždy ochotný personál poradiť. Dobrý výber. Kvalitné výrobky.

rýchle dodanie, spoľahlivosť

• Rýchlosť dodania, dobrý výber produktov