obchodujem s nimi častejšie,výborna komunikacia a dohoda

• prijateľná cena pneu
    • Omylom mi poslali na dobierku už zaplatený tovar, no obratom po zistení chyby mi volala pani z eShopu a doriešili sme to k mojej spokojnosti.
    • Mätúce emailové notifikácie o zmene stavu objednávky z dvoch rôznych domén ('pirelli-motopneu.sk' a 'jakubb.sk') a predpokladám, aj dvoch rôznych systémov kvôli nezhodnému číslovaniu objednávok.

Keď eShop dotiahne funkčný systém, aby bol jednotný a automatizovaný, tak verím, že bude väčšia spokojnosť zákazníkov a aj pracovníkov eShopu kvôli nižšej chybovosti.
    eShop momentálne odporúčam radšej len pre tých, ktorým priveľmi nesúri termín dodania.
    PS: verím, že sa to časom zlepší :)

Obchod reaguje na objednávky okamžite. Hneď bola objednávka expedovaná. Super.

Zavádzanie zákazníka. Na stránke majú super cenu ale keď vám preveria dostupnosť tak vám dajú vedieť že nevedia zohnať lebo za takú cenu akú majú na stránke vám ju nevedia predať majú v tom bordel

Reakcia obchodu Pirelli motopneu

Dobrý deň.
    Ospravedlňujem sa za Vašu nepríjemnú skúsenosť pri objednávaní, ktorá vznikla úpravami na e-shope a preto sa pravdepodobne objavila nachvíľu nezmyselná položka s nezmyselnou cenou. Mimochodom nezdalo sa vám divné, že na e-shope "Pirelli - motopneu" kde vždy ponúkame len Pirelli a Metzeler (čo je koncernová značka Pirelli) sa naraz objavila Dunlop SCOOTSMART? Navyše ste si objednali pneumatiku ktorá bola označená že nie je skladom.
    Ako jediný na Slovensku máme pri položke napísaný počet pneumatík ktoré máme reálne na našom sklade (pripravené k okamžitému odberu).
    A čo sa týka "bordelu s cenami" - keď sa mi pri objednávaní objaví cena o 30% nižšia ako je najnižšia ponuka na internete tak to musí byť každému podozrivé a treba si to preveriť napr. aj telefonicky. Radi každému odpovieme.

• Rýchla dodacia doba

Seriózny e-shop

• Rychlost dodavky

• PROFESIONALITA

• Ochotne odpovedali na otázku ohľadne DOT

Ignorácia jednoduchej požiadavky,žiadna odpoveď na poukázanie nedostatku.

Korektný a spolahlivý obchod.

• Rýchlosť vybavenia a doručenia

Osobne veľmi spokojný s predajcom. Objednané v nedeľu, v pondelok odoslané a v utorok kuriérom dovezené. Pneumatiky sú s dobrou DOT takže kompletná spokojnosť.

Super komunikácia s obchodom ohľadom DOT, rýchle vybavenie a doručenie zásielky.

• Sortiment a dostupnost
    • Pri objednavke bol tovar “skladom”. Nasledne bol nachystany na vydajnom mieste, ale informacia o tom nebola dorucena zakaznikovi.

• Rychle doručenie
    • Nemožnosť platiť kartou, iba bankovym prevodom

rychle a seriózně jednané

• rýchlosť dodania

• velmi rychle vybavenie objednavky,
    • pneu skladom

• Skoré dodanie...

Pri telefonickej objednávke sa pani správala veľmi milo, bola veľmi ochotná a nápomocná riešiť moju požiadavku. Z mojej strany 100%