• rychle dorucenie
    • profesionalne jednanie

všetko prebehlo v poriadku

• z troch produktov ktore boli objednane ako naskladnene a pridane do kosika v skutocnosti boli vypredane

• Rýchlosť vybavenia

• Rýchlosť dodania aj v čase koronavírusu.

• Rychle dodanie
    • Nedorucenie zasielky

Reakcia obchodu PIERCINGLAND.SK

je nám veľmi ľúto že nás hodnotíte nodostatočne a že Vám zásielka nebola doručená.
    Na základe Vášho čísla objednávky (č.390) sme preverili situáciu a evidujeme objedávku ako doručenú, dokonca nám prišla za ňu prišla úhrada od pošty ktorá by určite neprišla ak by zásielka nebola doručená.

Skúste prosím preveriť či objednávočku neprevzal nejaký rodinný príslušník alebo známy, ktorý Vás možno chcel prekvapiť. Za všetko veľmi pekne Ďakujeme a dúfame že sa aj do budúcna obrátite na náš eshop. :)

S pozdravom tým piercingland-u :)

Piersingy vydržali dva dni . Piercing do obočia hracie kocky sa rozdrvili po jednej noci . Kvalita na nič

Náušnica prišla zlomená.

Reakcia obchodu PIERCINGLAND.SK

Ďakujeme za hodnotenie ktoré ste nám napísali, mrzí nás však že je záporné.

Ak by ste nám napísali na ktorýkoľvek email na našej internetovej stránke veľmi radi by sme Vám poskytli náležitú kompenzáciu či už by sa jednalo o vrátenie peňazí, opätovnom zaslaní tovaru alebo výbere úplne iného, avšak nás mrzí že sa o tejto nepríjemnej situácií dozvedáme z hodnotenia ktoré ste tu uviedol.

Tovar vždy precízne balíme avšak to ako s ním nakladá dopravca bohužiaľ garantovať nevieme. Jedinou formou ospravedlnenia je teda už vyššie spomínaná kompenzácia.
    Ešte raz sa teda ospravedlňujeme a dúfame že do budúcna si opäť vyberiete našu predajňu.

S pozdravom tým piercingland-u :)

• veľký výber dobré ceny

Surne som potrebovala, aby mi bol tovar doruceny nasledujuci den, v com mi predavajuci velmi vyhovel, odporucil, ako postupovat a bol velmi uustretovy. Nasledujuci den som mala objednavku doma :) Urcite odporucam!!! Dakujem.

• Rýchle dodanie, príjemná komunikácia s dodávateľom, spokojnosť s tovarom.Odporúčam a určite budem nakupovať ďalej

Veľká spokojnosť, určite odporúčam

• Rýchlosť,flexibilita

precizne

• retiazky vyzerajú krásne len z jednej vyleštenej strany... druhá je matná

• Objednávku som zrušila na základe dlhého čakania na doručenie

Milý zákazník,
    ďakujeme za recenziu, veríme, že ste bol s nákupom spokojný.
    Piercingland.sk

• Super komunikacia,velmi rychle dodanie tovaru

Milý Dušan,
    sme veľmi radi, že ste bol s nákupom spokojný a veríme, že nám zachováte priazeň aj v budúcnosti.

• super ceny,

nakúpil som tu už viackrát, a vždy so spokojnosťou, odporúčam

Milý Aerk,
    teší nás Vaša spokojnosť, sme radi, že u nás nakupujete.

maXImalna spokojnost

Milá Lívia,
    veľmi nás teší Vaša spokojnosť. Veríme, že sa na naše stránky vrátite aj v budúcnosti.