• Topánočky mi boli doručené od novoty poškodené..Boli natrhnuté, tak som ich rovno poslala v ten deň aj späť na reklamáciu. Žiaľ, nemám možnosť poslať zdarma späť Packetou, tak som ich odoslala poštou, co stálo takmer 10eur.(do ČR). Teraz čakať 30 dní na vybavenie reklamácie,..nemám ani topánky, ani peniaze zatiaľ..Môžem objednávať ďalšie, čo už ich dcerka mohla dávno nosiť. Ďalšia vec, či mi budú preplatene aj náklady na dopravu ku mne aj do ČR je otázne..Takže odporúčam venovať väčšiu kontrolu tovaru pri odosielaní.. Za mňa to bola prva a posledná objednávka z tohto eshopu.

Veľkosť čiapky nezodpovedá veľkosti rukavíc v sete - nie je možné ho spolu použiť. Čiapky ušanky nie je možné bez ďalšej úpravy (prešitie zapínania) použiť - mám ich odložené (mám pocit, že sa len presunuli do iného skladu).

Zle zapínanie zozadu nepraktické

• Majú úžasne detské overaly, kombinézy, vetrovky.
    • Hoci majú skvelý produkt, kúpiť si ho nemôžete - stav skladu na stránke nesedí. A ani dodatočne ho neopravia.
    • Keď som im písala ohľadom doposlania iného overalu, ani sa neunúvali odpísať.

Zase zle cislo objednavky

Dodanie a následná komunikácia pri výmene tovaru ok.
    Tovar ma veľmi sklamal.
    Detské gumáky, ktoré som objednala došli v biednej kvalite - nasledovala výmena za iný kus. Ten má však tiež viditeľne nedostatky.
    Som sklamaná.

Tovar mi ešte nebol doručený, nemôžem teda hodnotiť.

• diskutabilná kvalita
    • pomerne zložitá reklamácia

Objednala som dvoje džínsy, z jednych hneď pri skúšaní odpadol gombík a tiež sa na jednom mieste párali. Druhé celkom ok, ale kvalitné veci si teda predstavujem inak... Tvrdia na svojej stránke, že Minoti je kvalitná značka, no po tejto skúsenosti by som už určite nekúpila... Už sa "teším" na reklamačný proces :( Etiketu na vrátenie tovaru si musíte vytlačiť sami, zaniesť to, odkiaľ ste vyzdvihli. Ak chcete vymeniť za iné, musíte znova zaplatiť poštovné. Nikdy viac.

• Nebolo mi doručené všetko, čo som objednala a ani ma neinformovali, že objednávka nebude odoslaná komplet. No na stránke nedodanú vec majú stále v ponuke.

• Časť objednávky som obchodu vrátila, nakoľko nám nevyhovoval a požadovala som vrátenie peňazí. Je to už vyše mesiaca od vrátenia tovaru a stále mi peniaze nevrátili. Posledný týždeň a pol ani neodpovedajú na moje emaily. Som veľmi sklamaná z tohto obchodu a ich jednania, takto ignorovať zákazníka. Neodporúčam!
  • Napisane tovar na sklade a tovar po 2tyzdnoch este stale neprisiel....

Reakcia obchodu Pidilidi.sk

Tak byl někde nějaký technický problém, objednávka nespadla do systému. Expedujeme do 3 dnů, stačilo se ozvat. Omlouváme se za komplikace.

• Kvalitný A pekný detský tovar.
    • Možnosť dopravy cez službu Zasielkovna.sk.

Ceny boli uvedené bez DPH, takže pri objednávke sa tovar značne predražil.
    Drahá doprava.

Reakcia obchodu Pidilidi.sk

Uvádzame vždy ceny s DPH.

V objednávke u pidilidi.sk som žiadala o neskoršie dodanie - až po mojom dopytovaní 2 dni po tomto termíne som dostala vôbec prvú informáciu od obchodu od potvrdenia objednávky, že tovar len pošlú. Objednané veci nezopovedali obrázku ani popisu.

Reakcia obchodu Pidilidi.sk

99,9% ľudí chce tovar ihneď. Objednávka bola daná bokom a v tom veľkom množstve sme na i zabudli. Ospravedlňujeme sa. naša chyba.