• Prijateľné ceny

Ziadna

• Rýchle vybavenie objednavky

Dobrá komunikacia

• Dobra komunikacia

Nasiel som, co som potreboval.
    Dobry sortiment obchodu.
    Dobra komunikacia, mila majitelka.

Pekné, lacné, dobre zabalené na prepravu. Som úplne spokojný.

Jednoducho super

• Široký sortiment,super ceny.

Reakcia obchodu Petshoptina

Ďakujeme pekne za Vaše kladné hodnotenie. Sme radi,že patríte k našim verným zákazníkom. Snažíme sa stále zdokonaľovať,rozširovať ponuku tovarov na našom e-shope. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s Vami.

• Rozšíriť sortiment.

Reakcia obchodu Petshoptina

Ďakujeme za Vašu recenziu. Snažíme sa stále dopĺňať sortiment ,aby sme vyhoveli ponukou aj cenou každému zákazníkovi.

• - komunikácia
    • - rýchlosť vybavenia
    • - serióznosť

Aj keď trošku pochybili, (popísané v predchádzajúcom hodnotení), majiteľka ma kontaktovala a za vzniknuté nedorozumenie ponúkla vrátenie peňazí. Som milo prekvapený, nakoľko som to nečakal. Dnes môjmu miláčikovi poslali balíček. Ďakujem za psíka, prišlo to akurát v deň jeho narodenín :).

Reakcia obchodu Petshoptina

Ďakujeme krásne za Vašu recenziu :) Potešilo nás, že sme sa darčekovou zásielkou trafili práve na narodeniny Vášho miláčika <3

• - všetko čo som objednal prišlo v poriadku
    • - všetko čo som objednal bolo po záruke 2 - 3.5 mesiaca (skončilo to v koši)

neviem

Reakcia obchodu Petshoptina

Veľmi nás to mrzí. Vzhľadom k zhonu a snahe rýchleho dodania tovaru, sme nestihli skontrolovať dátumy. Dané konzervy už v malej veľkosti ani nevyrábajú, u nás sa našli posledné kusy, bohužiaľ už po záruke, čo je nám veľmi ľúto. Peniažky sme Vám už poslali späť.