They cancelled my order and i have also missed the chance to use the 25% discount

Reakcia obchodu PetCenter.sk

děkujeme za recenzi, velice se omlouváme za způsobené komplikace.
    U této položky bohužel došlo k doprodání zboží. Než se tato informace propsala na web, povolil systém vytvoření objednávky. Pokud jste měl zájem, v době kdy Vás zákaznický servis informoval o stornu objednávky, bylo možné uvedenou slevu využít k vytvoření objednávky na jiné zboží.
    Děkujeme za pochopení.
    PetCenter.sk

V ramci newsletera komunikovaná výhodná ponuka. Objednané granule čo boli uvedené ako skladom ale obchod objednávku zrušil s tým, že tovar nie je možné dodať.

Reakcia obchodu PetCenter.sk

děkujeme za Vaši recenzi, je nám velice líto, že objednávka nemohla být vyřízena k Vaší spokojenosti. U této položky bohužel došlo k doprodání zboží. Než se tato informace propsala na web, povolil systém vytvoření objednávky.
    Omlouváme se za způsobené komplikace.
    PetCenter.sk

Tovar mi síce neprišiel ako som zvynuty do 24 hodín ale nevadí inač som spokojny no a neprišl mi z eshopu ani informácia kedy mi tovar príde čo sa čudujem lebo si nemôžem dovoliť byť niekolko dni doma a čakať kedy sa mi ozzve kurier.

• Ďakujem ,som veľmi spokojné tovar bol v poriadko a rýchlo doručený odporúčam.

Reakcia obchodu PetCenter.sk

děkujeme za Vaši recenzi i nákup. Vaše spokojenost nám dělá radost. :)

• Dlha doba dodania
    • Rozbaleny tovar

Tovar prišiel na predajňu v roztrhanej krabici a rozbalený.

Reakcia obchodu PetCenter.sk

děkujeme za zpětnou vazbu. Je nám líto, že zřejmě nebylo s balíkem adekvátně zacházeno.
    Vzhledem k tomu, že je zboží na prodejnu dopravováno standardní přepravou, nikoliv naším dopravcem, jeho osud během přepravy nemůžeme bohužel ovlivnit. Doporučujeme se proto řídit, stejně jako v případě jiných balíků tím, že pokud je balík poškozen je lépe zboží nepřebírat.

• Priaznivá cena nakupovaného produktu
    • Dlhšia dodacia doba

• dobrá dostupnosť

Dobrá dostupnosť, v mieste je viacej možností na nákup - aj iné obchody.

• Rýchlosť doručenia

• Rýchle dodanie tovaru , spokojnosť.dakujem

Reakcia obchodu PetCenter.sk

jsme rádi, že jste spokojení :) a děkujeme za recenzi.
    PetCenter.cz

• prva skusenost a hned pozitivna

• O

Namiesto objednany tovar poslali ini, mech bol otvoreny vstrdde na cca 10 cm.
    Jednanie pod uroven,nebrali telrfon ,ignoracia,atd

Reakcia obchodu PetCenter.sk

děkujeme za Váš názor. Tento jste již řešil se zákaznickým servisem, kde byla záležitost prověřena a bylo zjištěno, dle čárového kódu ze zaslaného zboží, že zboží bylo zaslané správné. Bohužel došlo k barevné změně obalu výrobcem.

Dostupnosť.

16.12.23 - zadanie objednávky, 22.12.23 na mailovú žiadosť v akom je stave objednávka, prišla odpoveď, že bola expedovaná a mám čakať, 29.12.23 obj stále nedorazila, bez ďalšej info od dodávateľa.

Reakcia obchodu PetCenter.sk

děkujeme za zpětnou vazbu, je nám líto, že u Vaší objednávky došlo ke zpoždění v doručení.
    Stav jsme prověřili, aktuálně je zboží vyzvednuto.
    Omlouváme se za komplikace.
    PetCenter.sk

• Ako vždy, aj teraz som bol nadmieru spokojný, na druhý deň som už dostal zásielku!!! Ďakujem, a prajem Vám príjemné sviatky a šťastlivý nový rok!!!

Reakcia obchodu PetCenter.sk

děkujeme za zpětnou vazbu, i Vám krásné svátky.
    PetCenter.sk

Tovar doručený, ale nebolo to v poriadku, jedna položka nezodpovedala tomu čo som chcel a objednal v počte 3 kusov.

Reakcia obchodu PetCenter.sk

děkujeme za zpětnou vazbu, je nám líto, že položka neodpovídá, tuto skutečnosti již řeší zákaznický servis.
    Pěkný den, PetCenter.sk

• Najlepšia cena na trhu, lacnejšie som tieto granule v tomto balení nikde inde nenašla.

Reakcia obchodu PetCenter.sk

děkujeme za Vaši objednávku, jsme rádi, že jste spokojeni.
    PetCenter.sk

Veľmi ochotný a milý personál

• tovar osobne prevzaty v obchode, bola moznost pozriet ho na mieste a skontrolovat.

• Spokojnosť

Spokojnosť s obchodom