Reklama

Zobraziť recenzie

Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.

Zákazníci pri obchode za posledný polrok najčastejšie zmieňujú

  • Odporúča obchod

    100 %

    Perfekt

  • Odporúča obchod

    100 %

    Objednal som si kalové čerpadlo.Čerpadlo mi prišlo poškodené,poškodilo sa pri preprave.Tovar som reklamoval a bez problémov mi boli vrátené peniaze,dokonca sami objednali kuriéra a ten prišiel tovar vyzdvihnúť .Takže boli ochotný a ústretový k zákazníkovi.Tovar som si objednal v tomto obchode,lebo bol najlacnejší a s reklamáciou nebol žiadný problém.

  • Odporúča obchod

    100 %

    Všetko ok.

  • Odporúča obchod

    100 %

    Všetko ok.

  • Odporúča obchod

    100 %

    - objednaný tovar prišiel v poriadku,
    - schránka je veľmi pekná,
    - som spokojný s dodaným tovarom.

  • Odporúča obchod

    100 %

    • Rychle dodanie
    • Komunikacia
  • Odporúča obchod

    100 %

    • rýchle vybavenie
  • Odporúča obchod

    100 %

    Výhodná cena produktu oproti ostatným obchodom, rýchle dodanie.

  • Odporúča obchod

    100 %

    som spokojná s rýchlosťou vybavenia objednávky, tovar prišiel skôr, než bolo uvádzané

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 4 dni

    • Prekvapujúco rýchle dodanie z Maďarska na Slovensko ! Výborná cena.

    Bol som prekvapený rýchlosťou dodania tovaru - objednané v piatok a v pondelok doma. Poklona. A tiež dobrá cena v porovnaní s inými predajcami. Stroj - umývačka podláh - funguje výborne !

  • Neodporúča obchod

    10 %

    • Podvodný predaj alebo stránka kanvica zaplatená nedoručená!!! Len mi poslali email po dvoch tyzdnoch že peniaze vraj mi pošlú do 10 dní naspäť, že tovar som neprevzala a pritom žiadny kuriér ma nekontaktoval a peniaze ešte nemám na účte! Stránka nemá žiadny kontakt okrem emailu a na ten neodpovedajú!!!

    Podvodný predaj alebo stránka kanvica zaplatená nedoručená!!! Len mi poslali email po dvoch tyzdnoch že peniaze vraj mi pošlú do 10 dní naspäť, že tovar som neprevzala a pritom žiadny kuriér ma nekontaktoval a peniaze ešte nemám na účte! Stránka nemá žiadny kontakt okrem emailu a na ten neodpovedajú!!!

  • Odporúča obchod

    90 %

    Tovar doručený otras krabica dobitá kuriér má ubezpečoval že je tam ešte chranicka
    Keby to nebol darček pod stromček nepreberam obchod je ok odporucam

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar objednaný-dodaný v krátkom čase

  • Neodporúča obchod

    10 %

    Tovar dorazil za 2 dni

    Priniesli poškodenú, rozbitú vec, ktorú som si objednal, a neodpovedajú na e-maily, nedvíhajú telefón ani nič, aby som to mohol vrátiť. Je to naozaj zlé a ešte som sa s niečím takým nestretol.

  • Odporúča obchod

    90 %

    • Dobrá cena oproti konkurencii
  • Odporúča obchod

    100 %

    • bezkonkurencna cena vyrobku
    • rychle dodanie

    na slovenske pomery draha doprava

  • Odporúča obchod

    100 %

    • Sortiment, starostlivosť o zákazníka, prehľadné webové stránky, férové ceny...
    • Žiadna

    Od návštevy obchodu až po prevzatie vybraného tovaru iba samé pozitíva.

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 3 dni

    • Spoľahlivosť a rýchle spracovanie objednávky.
  • Odporúča obchod

    90 %

    bola som spokojná ,objednávka prebehla v poriadku ,tovar prišiel tiež v poriadku. Ďakujem

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 5 dní

    Kvalitný produkt , dobrá cena.