Všetko ok, komunikácia,dodanie v termíne

V obchode som nakupovala prvy krat ale spokojnost s rychlostou dodávky a zakupenym tovarom vynikajuca

Objednávka bola vybavená bez akýchkoľvek problémov a rýchlo.

• Nemôžem hodnotiť obchod, ktorý mi ešte nedodal tovar. Zatiaľ čakám.

• Veľmi rýchle doručenie tovaru.

• Kvalita

Veľmi dobré.

• Velky vyber tovaru,vyber madracu do pelechu
    • Nie vsetok tovar je skladom ale cakacia doba aj tak ok .

Super obchod luxusne kvalitne pelechy objednavala som viackrat a vzdy spokojnost.Odporucam za mna top.

• Promtne vybavenie, pelech podľa mojich predstáv, výborný hlavne pre starších psov, ktorí trpia na kĺby. Vrele odporúčam. Maximálna spokojnosť s dodaním,profesionálny prístup ku klientom.

Dlha dodacia doba

• PELECH je kvalitný, cena dobrá.

• Väčší výber rozmerov aj pre veľké psi

Siroky vyber sortimentu za super ceny

• Rýchle vybavenie
    • Kvalitný produkt

• presne podľa predstáv, krásne kvalitné, veľká spokojnosť !

Stránka prehľadná, potvrdenie emailom prišlo hneď.

Spokojna , kvalitny pelestek

• pekný tovar

Pelech je krásny, taštička na mlsky tiež perfektná. Tovar dobre zabalený, rýchlo odoslaný. E-shop prefektný.
    Avšak sklamanie je GLS kuriér, ktorý mi to mal doručiť 2.12(podľa sms 13:00-16:00, podľa mailu 9:00-12:00) a nedoručil. Následne som čakala podľa sms na doručenie 6.12 medzi 9:00 -12:00 a prišiel až o 15:20. Preferovala by som možnosť vybrať si medzi dvomi kuriérskymi spoločnosťami nakoľko s týmto konkrétne nemáme v našej oblasti dobré skúsenosti.

Nadhera! :)

• V dnešnej dobe aby objednávka bola nevybavené od 26.10.2021 je neskutocné

Reakcia obchodu http://www.pelechy-pre-psy.sk/

Dobrý deň
    Vážený zákazník Tovar nie je skladom. Pri tovare je jasne uvedená dodacia doba. Uvádzame ju tam kvôli zákazníkovi, nie kvôli nám, aby ste sa skôr ako tovar objednáte, rozhodli, či vám dodacia doba vyhovuje alebo nie a na základe toho urobili objednávku. S objednaním tovaru ste zároveň súhlasili s dodacou dobou.
    O celom priebehu objednávky sme Vás priebežne informovali formou piatich emailov. Objednávali ste 26.10.2021. 29.10.2021(piatok) sme Vás informovali, že objednávka Vám bude odosielaná prvý pracovný deň po víkende. Cez víkendy a sviatky tovar neodosielame ani ho náš zmluvný prepravca nedoručuje. Pretože v pondelok 1.11.2021 bol štátny sviatok, bola Vám odoslaná v utorok. Doručená Vám bola v stredu 3.11.2021.
    Ďakujeme za pochopenie.