• Jak zawsze wszystko super. Bardzo ładne maseczki z wysokiej jakości bawełny. Dziękuję i pozdrawiam :-)

• Napriek tomu, že obchodník vedel, že nesplní čas dodania, neinformoval ma o tom a keďže rúška boli viazané na konkrétnu akciu až po mojom dopyte som objednávku zrušila. Upozornenie, že tovar nie je k dispozícii je pre zákazníka kľúčová informácia.

Reakcia obchodu PeknéRúška.sk

Vazena pani Alena, problem vo Vasej objednavke bol ten, ze ste mali objednany produkt ktory sa vyraba na mieru. Kolega ktory ma na starosti vyrobu bol v danom case na dovolenke a nebolo mozne dodat objednavku skor, kedze ste nemohli cakat dlhsie ako tyzden, objednavka Vam bola zrusena. Dakujeme za pochopenie.

Rychle dodanie. Ruska su pekne ale nie su z bavlny, co ma sklamalo.

Reakcia obchodu PeknéRúška.sk

Dobry den, vsetky nase ruska su vzdy zo 100 % bavlny. Dakujeme za pochopenie.

• Super rychle som spokojny!
    • Ziadne.

Celkom spokojny naozaj.

Reakcia obchodu PeknéRúška.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše hodnotenie, snažíme sa doručovať naozaj čo najskôr a ten najkvalitnejší tovar. Prajeme Vám všetko dobré.

Tento e_shop je bez chyby.

Reakcia obchodu PeknéRúška.sk

Som spokojna su velmi dore tie ruska

všetko v poriadku

Reakcia obchodu PeknéRúška.sk

• Bol to môj prvý nákup, zatiaľ spokojnosť.

Reakcia obchodu PeknéRúška.sk

• nepraktické ba až nefunkčné
    • obchod trval na tom, že je výrobok v poriadku
    • Sivá nepriesvitná časť je zle vykrojená, nedrží na nose.
    • Krátke šnúrky s uzlíkami.

Na webe rúško vyzeralo pekne, ale je veľmi nepraktické.

Reakcia obchodu PeknéRúška.sk

Velmi nas mrzi Vasa nespokojnost. Dany produkt sme uz predali stovkam zakaznikov a referencie na dany produkt mame velmi dobre referencie. Navrhli sme Vam bezplatne zaslanie dalsieho kusu, na to ste uz nereagovali a rovno ste sa vyhrazali SOI, co nas v tejto tazkej dobe naozaj velmi mrzi.

• Dobry výber.

• Neschopnost !

Nikdy viac,
    uz druhy krat som sa popalil

Reakcia obchodu PeknéRúška.sk

Mrzi nas Vase zle hodnotenie, objednali ste ale produkt, ktory uz dlhodobo nemame skladom a boli ste o tom informovani. Nasledne ste rovnaky tovar objednali opatovne, kedze sme ho nestihli stiahnut z ponuky za co sa ospravedlnujeme. Vsetky peniaze Vam boli obratom vratene na Vas ucet. Dakujeme za pochopenie a za sposobene problemy sa ospravedlnujeme.

• Rychle dodanie,dobra cena aj postovne

Reakcia obchodu PeknéRúška.sk

Mám iba kladné skúsenosti, všetko bolo v poriadku.

• tovar nemôže vyskúšať
    • nebol priložený návod
    • na gmail odpísali že si to mám dať vytlačiť
    • nemá každý internet
    • po

katastrofa

Reakcia obchodu PeknéRúška.sk

Dobry den, mrzi nas Vasa reakcia, kazdu reklamaciu riesime obratom a len na zaklade fotografie. Od Vas sme doteraz reklamaciu neobdrzali. Navod na produkt je vzdy bud sucastou balenia, alebo na nasej stranke pri objednavke daneho produktu. Objednavka bola vytvorena cez internet a preto predpokladame, ze internet mate k dispozicii. Dakujeme za pochopenie.

• Ok

Reakcia obchodu PeknéRúška.sk

• Rýchle a bezproblémové dodanie.

• výhoda

obchod je veľmi fajn