• chybny web
    • predaj nekompatibilneho hardwaru z dovodu zleho webu
    • nerealizovatelna vymena, len vratenie tovaru

• nenachodím sa - nemrhám časom

• Rýchle vybavenie objednávky

• Bez odpovede zrusena obiednavka a na moju emailovu komunikaciu nebolo odpovedane

Bez odpovede zrusena obiednavka a na moju email komunikaciu nebolo odpovedane

ok

• objednávka potvrdená až na ďalší deň po tel. kontakte
    • objednávka vytvorená pondelok 8:30 a odoslaná až vo štvrtok

odporúčam kupovať skôr na dobierku, nemám veľkú dôveru v tento obchod

• Tovar bol doručený myslím na druhý deň,takže veľmi rýchlo.
    • Tovar (HP bluetooth myš) mi prišla nefunkčná,pravdepodobne možno pri preprave sa mohol tovar poškodiť.
    • Komunikácia s predajcom na bode mrazu,dali mi na výber výmenu tovaru alebo vrátenie peňazí,žiadal som nový tovar,avšak odvtedy sa odmlčali.

Je úžasné,že dodali tovar,ktorý som chcel a expresne rýchlo,avšak tento bol nefunkčný a reklamácia normálnym spôsobol sa javí neúčelná a celkovo nákup nesplnil účel.

• Všetko čo som potreboval na nový PC som tu našiel a za prijateľné ceny.
    • Chýba mi viac možností platby,napr. cez Paypal.Ja som si vybral nakoniec platbu na dobierku kôli tomu aby som dlho nečakal na tovar pri platbe cez internet banking (niekedy to trvá viac dní ,kým prebehne platba), ale zase musím mať doma väčšiu hotovosť pre zasielkovú službu.

odporúčam

• Namiesto strankou ponukaneho originalu, ktory mi bol aj v adekvatnej cene fakturovany (nabijacka pre notebook) mi prisiel fejk- neoriginal. Presviecali ma o tom, ze to ja som zle pochopila, no mam i VS, dokonca som informatik, na urcite veci netreba titul, citat viem.
    Obchod zavadza, klame, komunikacia- zlozili mi telefon ... chcem to riesit cez Slovensku obchodnu inspekciu.

• dobry rating

• Rýchle doručenie​ tovaru
    • Neviem o žiadnych

Nákup odporúčam, rýchle doručenie tovaru, nemám čo vytknúť.

• prehľadnosť a široký sortiment
    • neviem

• Pestrý výber
    • Dobré ceny

V pohode obchod

Tovar som mal na druhy den doruceny, z mojej strany spokojnost

• rýchlosť
    • som spokojný

odporúčam
    mne došlo všetko v poriadku

• kvalita,cena,rychlost
    • nenasiel som

odporucam,vyborna komunikacia

• rýchlosť a aj cenou sú super
    • trochu som sa čudoval že som platil za dovoz aj keď majú všade info že tovar nad 500,- je bezplatne doručený kdekoľvek v SR

Mal som problém s driverom na grafickú kartu, no na môj e-mail ktorý som poslal okolo 14:00 odpovedali do jednej hodiny a aj s riešením ktoré zabralo. Doručenie bolo dosť rýchle, cena bola nižšia ako som našiel inde, takže celková spokojnosť :-) Tých 5€ za dopravu sú v pohode.

• Ťažko povedať,ale orientácia pri vyplňovaní objednávky bola veľmi dobrá a zrozumiteľná a nemal som žiadne problémy.Doručenie tovaru v úplnej pohode.Som spokojný.
    • Neviem o žiadnych

Môžem odporučiť aj iným.

• Tovar si možem priamo vyzdvihnúť v predajni
    • DATART.v mieste bydliska
    • Zatiaľ spokojnosť na strane zákazníka

Odporúčam